תפריט סגור

הדברה בשרון

גרים או נמצאים באזור השרון וזקוקים לשירותי הדברה? חברתנו, הדברות הארץ מספקת שירותים נרחבים כנגד כל בעלי החיים המזיקים בשרון. ראיתם נחש בקרבת מקום? נשלח אליכם לוכד נחשים מחברתנו, שיגיע תוך 30 דקות, יעשה סריקות מקיפות באזור למציאת ולכידת הנחש. עברתם לדירה חדשה? נוכל להגיע לפי תאום מראש ונבצע ריסוס יסודי להבטחת איכות חיים ללא חרקים ומעופפים.

חברת הדברות הארץ מתמחה בכל סוגי החרקים, הזוחלים, המכרסמים והיונים המזיקים את תושבי האזור כבר למעלה מעשר שנים. במהלך השנים צברנו מוניטין וקהל לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו מידי שנה ובמקרה הצורך בוא נמצא בסביבתם מזיקים.

מחפשים מדביר בשרון?

  • מערך מדבירים מורשים הנמצאים בפיקוח של המשרד להגנת הסביבה.
  • עובדים עם תכשירי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה בלבד.
  • בידינו כל ההיתרים הדרושים לביצוע כל פעולות ההדברה כחוק.
  • מספקים שירותים במחירים הוגנים החל מ-230 שקלים.
  • מעניקים תעודת אחריות מלאה בכתב עבור כל פעולה.

פעולות הדברה בשרון שביצענו.

הדברת טרמיטים בחדר אחד: הטרמיטים כדרכם נמצאים מתחת לרצפת הבית, בשכבת החול שמתחת לבטון. לכן בהדברת טרמיטים יש להיעזר במקדחה על מנת ליצור חור המגיע אל מתחת לרצפות. את הקדיחות יש לבצע כל פחות מחצי מטר, מרחק הנקבע בהתאם לאופי הריצוף בבית. לאחר ביצוע הקדיחות החדרנו רעל במינון נכון שחיסל את כל הקן ששכן בפנים. לאחר ההדברה נתנו תעודת אחריות מלאה בכתב למשך כחמש שנים והתשלום היה כאלף ומאה שקלים.

הדברת מכרסמים בעליית גג בבית פרטי: לצורך הדברת מכרסמים עלינו לאתר את אזורי הפעילות הנגועים ורק לאחר הכרת השטח והוכחות לסימני המזיק נוכל לפעול. במקרא זה ראינו גללים רבים ומצאנו לנכון לפעול על ידי רעלים ולא בשיטות אחרות, מפני שכמות האוכלוסייה הייתה גדולה מידי בשביל לבצע פעולה נקודתית על ידי מלכודות. הכנסנו בתוך קופסאות המיועדות להאכלת מכרסמים את הרעלים אותם הנחנו במקומות אסטרטגיים החבויים לבל יגיע בעל חיים אחר ויוכל להינזק. לאחר ביצוע ההדברה העברנו דגשים חשובים היכולים לגרום בהחלט לכך שהמכרסמים לא יופיעו עוד בעתיד. כמובן שנתנו תעודת אחריות מלאה והתשלום עבור העבודה היה כ-400 שקלים.

Call Now Button