055-9705-269

הדברה בפרדס חנה

מטרד מזיקים בבית או בבית העסק יכול להיות אירוע חולף ולפעמים גם די בניקיון וריסוס על ידי תכשירי הדברה המוצעים לקהל הרחב כדי להשמידם ולמגרם. אך ישנם מקרים רבים וגם נכון לומר שישנם סוגים שונים של מזיקים, בהם נצטרך סיוע של מדביר מורשה. למשל במקום בוא רמת הסניטציה ירודה וישנם ליקויים בתשתיות הביובים, הדברה ביתית אינה תעזור אלה אם מסדרים את  המערכות ודואגים לניקיון המקום. ומזיקים כמו חולדות, צרעות ופרעושים כמובן שעדיף לכם לקרוא למדביר. חברת הדברות הארץ מבצעת שירותי הדברה בפרדס חנה, משנת 2009. אנחנו עומדים בכל התקנים ומחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים הדרושים. בחברתנו כשישה צוותי הדברה בפזורים בחולון והסביבה. אנחנו זמינים 24/7 ומגיעים תוך 30 דקות.

הדברה בפרדס חנה

מחפשים מדביר בפרדס חנה? הינה כמה סיבות למה לבכור דווקא בנו.

  • מדבירים במחירים סבירים של החל מ-180 שקלים.
  • מתמחים בכל סוגי המזיקים ומרבים לפעול בשיטות הומניות.
  • משתמשים בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה וללא ריח.
  • נותנים תעודת אחריות מלאה בכתב עבור כל עבודה.

אצלנו הלקוחות מקבלים יחס אישי ושירות מקצועי, אנחנו מתחייבים לפתור אתכם מבעיית המזיקים. אם אתם צריכים מדביר בפרדס חנה, בעל ניסיון שפותר בעיות בפעם אחת ולא תוך הרבה חזרות. התקשרו אלינו, יש לנו הרבה ניסיון ואנו משתמשים בחומרים איכותיים ובכלי מכשור מתקדמים. אנחנו נותנים מענה מהיר בטיחותי וסופי לכל סוגי המזיקים.

הדברה ירוקה בפרדס חנה מבלי לצאת מהבית

כשמבצעים ריסוס דירה בפרדס חנה, המדביר עושה זאת לבד בבית, חובש מסיכה ומתמגן. לאחר ההדברה בני הבית יכולים להיכנס חזרה רק לאחר 1-4 שעות, תלוי בסוג המזיק וביושבי הבית (תינוקות, ילדים, מבוגרים וכו'). הדברה ירוקה בפרדס חנה נעשית במספר דרכים, כאשר בכולן אין צורך להתמגן, למעט כפפות ויושבי הבית יכולים לשהות בזמן ההדברה ולאחריה, ללא צורך לצאת כלל.
סוג המזיקכיצד מדבירים בשיטה ירוקהכיצד מבצעים הדברה רגילה
הדברת ג'וקים בפרדס חנהמלכודות דבק במקומות בהם ראינו פעילות שלהם. בנוסף נשתמש ברעלים מוצקים.ריסוס כל הפאנלים בבית, כולל מתחת לכיור במטבח והדברת ביובים בחצר.
הדברת נמלי אש בגינהנפזר גרגירי רעל בכול הגינה ונתמקד בשבילי הנמלים.מבצעים ריסוס כל הגינה ובעיקר באזורי הנגיעות.
הדברת עכברים בפרדס חנהרישות מלכודות הומניות וקטילה. רעלים יבשים בביובים ומסביב לחצר בתוך תיבות האכלה מיועדותשימוש בקצף ובאבקה בביובים.
הדברת נמלים בפרדס חנהשילוב של מלכודות דבק לנמלים ופיתיונות רעל.ריסוס כל הפאנלים של הבית ונתמקד באזורים הפעילים.

להלן פעולת הדברה בפרדס חנה שביצענו כולל מחיר.

הדברת קן צרעות בגג רעפים: כשמבצעים הדברת צרעות יש לידע את השכנים שיסגרו את החלונות הסמוכים לבל יכנסו הצרעות בזמן ההדברה. לבשנו ביגוד המגן מפני עקיצות הצרעות שחודרות יותר עמוק מעוקץ הדבורה. השתמשנו בתכשיר הדברה המתאים ליישום באוויר הפתוח וריססנו את הקן עד להשמדה מלאה. לאחר מכן גירדנו את הקן הכנסנו לתוך שקית ושמנו בפח. את האזור בוא היה הקן שטפנו על ידי אקונומיקה, כדי להבטיח כי גם אם המלכה תצליח לשרוד, היא לא תשוב לאותו המקום, כדי לבנות את קינה מחדש. עבור שירות זה דרשנו כ-370 שקלים הכוללים תעודת אחריות מלאה בכתב.

הדברת צרעות בגג רעפים
הדברת צרעות בגג רעפים
קן צרעות מושמד בגג רעפים
קן הצרעות לאחר ההדברה
Call Now Button