055-9705-269

הדברה בחיפה

הדברה בחיפה באחריות מלאה! חברת הדברות הארץ מספקת שירות למגזר בפרטי והעסקי. מבצעים את כל סוגי ההדברות תחת הפיקוח של המשרד להגנת הסביבה.

נכנס נחש לגינתכם? בימים האחרונים פתאום מכה של מקקים הרצים במטבח והשירותים? רוצים להרחיק את היונים אחת ולתמיד? בהדברות הארץ, תוכלו למצוא מענה מוצלח וסופי!

כל שירותי הדברת מזיקים במקום אחד. היום הדברה בחיפה עושים תחת קורת גג אחת. אנחנו מתמחים בכל סוגי המזיקים כגון: חרקים, זוחלים, חרקים מעופפים, בעלי כנף ומכרסמים. אתנו יהיה לכם שקט מכל אותם מזיקים ובהבטחה מלאה עבור כל עבודה שביצענו. אנו מקפידים על זמנים, יחס אישי והוגן מול כל לקוח, מתחייבים למגר את המזיקים!

הדברה בחיפה

הדברה בחיפה מסביב לשעון

צריכים שירותי הדברה בחיפה בלילה? אל דאגה אנחנו פעילים 24/7 ובזמני הגעה של עד 30 דקות. עובדים תחת הפיקוח של המשרד להגנת הסביבה ורשות הטבע והגנים.

אנחנו מדבירים רק עם תכשירי הדברה ירוקים ובמקרים רבים פועלים בשיטות הומניות וללא רעלים. הדברות הארץ משרתת את תושבי חיפה כבר למעלה מ-12 שנים. קיימים אצלנו צוותים רבים התחומים לפי אזורים ובכך מאפשרים מענה מהיר במיוחד למקרים דחופים.

לפני שמזמינים מדביר בחיפה, צריך לבדוק את הדברים הבאים:

כשאנחנו מזמינים שירות, לא תמיד שמים לב לסכנות ולדברים נוספים שקשורים באותו השירות. מסתכלים יותר על תוצאה סופית ומחיר. אבל כשמזמינים מדביר לא רק המחיר ופתרון הבעיה צריכים להיות מטרה.

הדברה יכולה להיות מסוכנת מאוד, קרו דברים מעולם בענף ההדברה. לפיכך לפני שמזמינים מדביר בחיפה, יש לוודא את הפרטים הבאים:

רישיון הדברה תקף

שהמדביר מחזיק ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ושהינו בתוקף! ישנם לא מעט המבצעים ריסוסים ללא פיקוח וללא אישורים לפרנסתם, דבר העלול לסכן מאוד את בריאות הציבור.

חומרי הדברה מאושרים

שהשימוש יעשה בחומרים ידידותיים לסביבה המאושרים בחוק! בעבר השימוש בחומרים כגון זרחן אורגני היו מותרים לשימוש תברואתי והיום אוסרו לשימוש, אך עדין לצערנו רבים ממשיכים לפעול באמצעותם מפני חוזקתם על פני החומרים המאושרים כיום ופוגעים בסביבה רבות.

לוכד נחשים מוסמך

במידה והזעקתם לוכד נחשים אל נא תתבלבלו זה לא תקף לרישיון הדברה לבצעה לכידה! גם כאן אנו מודעים למצב שהרבה מבצעים פעולות לכידת נחשים ללא היתר מרשות הטבע והגנים. הרבה מיקרים של אנשים שלא עברו שום הכשרה ואינם בעלי היתר  לכידה, עזרו אומץ מול הסכנה וחטפו הכשה. מפגש עם נחש צפע יכול להיות מסוכן ביותר ואף להוביל למוות.

הכנות הבית לפני ריסוס

חשוב לומר שריסוס עושים רק נגד חרקים מזיקים ואינו מיועד ליונים, מכרסמים ועוד.

ביצוע הדברה יעילה ועמידה לאורך זמן, תלויה לא מעט בהערכות המקום.

לדוגמה: חומר הדברה נקלט ונספג טוב יותר על משטח נקי ואשר מכוסה אבק.

שם המזיק אותו מדבירים הכנה לשם הדברה איכותית
הדברת ג'וקים בבית

אנו מרססים לכול אורך הפאנלים שבבית, בחדרי השירותים והמקלחות אנו מרססים גם את הקירות ואת הארון שמתחת לכיור המטבח מרססים היטב גם כן.

מומלץ להעביר סמרטוט לח בצמוד לכל הפאנלים בבית (עוד לפני שהמדביר מגיע).

לדאוג שהמקלחות והשירותים יהיו ריקים ככול שניתן ולרוקן את הארון שמתחת לכיור מתכולתו.

הדברת תיקנים בחצר

מדבירים את כל היקף הבית בצמוד לקרקע, מתחת לפרגולה, צינורות האינסטלציה, מאחורי בלוני הגז ועוד מקומות אסטרטגיים נוספים.

לסיום מרססים כהוגן את הביובים.

לאסוף ולנקות ככול שניתן בצמוד לבית, כמו כן מאחורי בלוני הגז, המחסן וכדומה.

חשוב מאוד לדאוג לתקינות בורות הביוב, שלא יהיו סתומים בזמן ההדברה.

ריסוס נגד יתושים בגינה

מרססים את כל העשבייה בחצר, את השבילים, היקף וחלונות הבית. בנוסף מדבירים את מקומות המרבץ הפוטנציאליים בגינה.

גיזום עשבייה וסידור הגינה מועיל מאוד. יש לסגור את כל חלונות הבית. אין להשקות כ-24 שעות לפחות את הגינה.
הדברת עכבישים בבית

עכבישים מרבים להימצא בתקרת הבית בסמוך לקיר. לכן אנו מרססים את כל פינות התקרה בביתו ועוד מקומות אסטרטגיים נוספים.

צריך להוריד את כל התמונות וחפצים אחרים שעלולים להירטב מחומר המרוסס.
הדברת קן צרעות

ישנם כמה דרכים להתמודדות עם צרעות המשותף לכולם הוא שאנחנו תמיד נהיה עם חליפת צרעות מלאה ותקינה.

הצרעות עלולות להיות מאוד מסוכנות במיוחד בזמן הדברתן, חומרי הדברה פוגעים במערכת העצבים של הצרעות ולכן הן משתוללות ומסוכנות אף יותר. חובה להזהיר את השכנים הסמוכים שיסגרו חלונות ושלא יצאו בזמן ההדברה.
הדברת פרעושים

מרססים את הבית היטב כולל קירות עד 2 מטר. מתמקדים באזור המרבץ של הכלב ובאזורי הנגיעות.

ראשית יש לקחת את הכלב לטיפול בפרעושים אצל וטרינר. לשאוב ספות, שטיחים וכדומה. את כל החפצים של הכלב העשויים מבד, צריך להכניס לרתיחה מלאה. בנוסף להוריד תמונות וחפצים שתלויים על הקיר ככול שניתן.

הדברה בעיר חיפה נגד נמלת האש הקטנה

הדברת נמלי אש בגינה: הגענו בשעות הבוקר המוקדמות, זה הזמן הכדאי ביותר מפני שאז הם משקימות ורובן יוצאות לעמול מחוץ לקינים. בנוסף הלקוח ביטל את השקיית הגינה כיום וחצי לפני שהגענו על מנת לאפשר לחומר ההדברה להיקלט היטב ושלא ישתף. פיזרנו גרגרי רעלים אותם הנמלים נושאים לקינים כדי להאכיל את המלכה, הזחלים ויתר הפרטים בקן.

פיזרנו את הגרגרים בכמות מספקת והתמקדנו באזורי השבילים שלהם וגם בטפטפות. התשלום כולל אחריות מלאה היה כ-350 ₪. גם לאחר סיום ההדברה לא ניתן היה להפעיל את ההשקיה כיומיים מפני יכולת עמידות החומר עם המים.

האם ניתן להשיג לוכד חולדות בחיפה בלילה?

לכידת חולדה בשיטה הומנית נעשית בעזרת מלכודות שאינן קוטלות או מזיקות לחיה, מלכודות בעלות כניסה בלבד וללא יציאה או בעזרת כפפות מגן שאינן חדירות לנשיכת מכרסמים.

פעולות לכידה בחיפה אנו מבצעים בשעות מאוחרות מפני שהחולדות ערות ופעילות בלילה. לרוב העבודה כרוכה בהוצאת בהזזת חפצים ופינוי קופסאות ומוצרי מזון, מפני שהחולדה נוהגת להסתתר היטב בארונות ובמקומות מסתור נוספים בין כל החפצים. לאחר שנתפסת החולדה, אנו לוקחים ומשחררים הרחק מבית הלקוח באזור ללא התיישבות. המחיר תלוי בזמן ובמאמץ הדרושים ונעים בין 400 ₪ ל- 750 ₪.

כיצד מתבצעת הדברת חולדות?

במצבים בהם לא ניתן לאתר ולתפוס את החולדות, אנו פונים להדברה באמצעות רעלים או בעזרת מלכודות קטילה. הדברת חולדות ברעלים מתבצעת באמצעות תיבת האכלה אותה מציבים במקומות מסתור בהם הייתה הוכחה ברורה לנוכחותם של המזיקים כגון גללים וכרסומים. לאחר מספר ימים מובטח כי החולדות ימותו ממנת הרעלים ומה שנותר יהיה לאסוף את הפגרים.

תיבת האכלה למכרסמים
תיבת האכלה למכרסמים

מלכודות קטילה למכרסמים, אנו שמים בתוכם פיתיון מתאים ומניחים בנתיבי הליכתם בצמוד לקיר. מלכודות אלו מוטמנים בתוך קופסאות קשיחות ונעולות על מנת שלא יזיקו למי שלא צריך.

מה המחיר עבור הדברת צרעות בחיפה?

צרעות אינן מעבירות מחלות אך מסוגלות לגרום לכאבים עזים ולתגובות קשות אצל אנשים בעלי אלרגיה אליהן. הדברת צרעות מאתגרת בהחלט, התמודדות עם הצרעה אינה פשוטה, יש להתמגן כראוי ולהשתמש במספר שיטות וחומרים שונים, בהתאם לתנאים בשטח.

לאחר שקוטלים את כל הפרטים בקן ומוודאים כי המלכה חוסלה (אם לא הורגים את המלכה, היא חוזרת ומקננת שוב במקום או בסמוך לו), יש לפנות את הקן ולהשליכו לפח.  התשלום עבור הדברת צרעות בחיפה נע בין 350 ₪ ל-600 ₪.

הדברת ג'וקים שמחזיקה כל השנה!

הדברת ג'וקים נחשבת להדברה המבוקשת ביותר בענף ההדברה. חיפה עיר עתיקה ובעלת מבנים ישנים מאוד, קיימים פגמים וסדקים רבים במערכות הביובים שברחבי העיר מה מגורם לריבוי אוכלוסיית הג'וקים.

רוב הדברת הג'וקים מיושמת בביובים, בתשתיות האינסטלציה במבנים ובצמוד לקירות במקומות בהם הם מתהלכים. ריסוס נגד ג'וקים, שנעשה בצורה נכונה אמור להחזיק כשנה שלימה. מחיר הדברת ג'וקים בחיפה מתחיל ב-180 ₪ ויכול להגיע עד כ-500 ₪.

הדברה נגד ג'וקים במרפאה
הדברה נגד ג'וקים במרפאה

הדברת נמלים בחיפה בשיטה ידידותית לסביבה

הנמלים חרוצות, עובדות גם ביום וגם בלילה. הם יכולות להימצא בכל מקום, מספיקים כמה פירורים בשיש המטבח והינה הם צצים. הדברת נמלים בבית מבצעים בצורה הכי ידידותית לסביבה, באמצעות רעלים מוצקים שאינם מתנדפים באוויר. בגינה למשל, נשלב חומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמח החרצית. מחיר הדברת נמלים בחיפה הוא בין 230 ₪ לבין 600 ₪.

הדברה בג'ל נגד נמלים

כמה עולה להזמין מדביר מזיקים בעיר?

מחירי הדברה בחיפה נקבעים לפי סוג המזיק, גודל אוכלוסיית המזיק וגודל השטח המטופל. בחברתנו המחירים מתחילים ב-180 ₪, בדרך כלל כשמדובר בטיפול נקודתי ובעל גישה נוחה. אצלנו תמיד הלקוח מקבל תעודת אחריות בעת סיום העבודה

מה מדבירים עלות ההדברה
ריסוס 2 ביובים ב-180 ₪
הדברה לדירה החל מ-250 ₪
ריסוס יתושים בגינה החל מ-280 ₪
הדברה נגד פרעושים החל מ-350 ₪
הדברת צרעות החל מ-350 ₪
טיפול במכרסמים החל מ-350 ₪
הדברת פשפש המיטה החל מ-600 ₪ לחדר

התקשרו עוד היום לקבלת יעוץ הכוונה והצעת מחיר בחינם!

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחיפה

המחירים אצלנו סבירים ביחס לשוק, כאשר המחיר ההתחלתי הוא 180 ₪. לדוגמה הדברת שני ביובים בחצר, הדברת חדר אחד וכדומה. היכנסו ובדקו את מחירון ההדברה שלנו.

כמובן, חומרי הדברה ללא ריח הם לרוב איכותיים יותר וגם יקרים יותר. אנחנו בהברות הארץ, על איכות לא מוותרים ומשתמשים רק בחומרים ללא ריח.

כן, בהחלט. חברתנו מעניקה תעודת אחריות בכתב בעבור כל הדברה שנבצע. במקרה ונדרש להגיע שוב, נשוב ונתן שירות ללא שום עלות.

בדרך כלל מומלץ לבצע הדברה כללית אחת לשנה, בתחילת הקיץ. ריסוס בחומרים איכותיים ובמקומות הנכונים אמור להספיק לשנה שלימה. גם האחריות הינה לשנה.

Call Now Button