055-9705-269

הדברת עכברים

העכבר הינו חיה קטנה ודי חמודה שאפילו לא מעט אנשים רואים בה כחיית מחמד של ממש. העכבר מועיל מעוד ליקום, כל עוד הוא בטבע! הוא נחשב למזון מועדף אצל נחשים, עופות דורסים וחיות בר נוספות. הבעיה מתחילה, כשהוא מגיע אלינו לבית או לעסק. אז הוא כבר אינו בגדר מועיל אלה מזיק, משחית ואף מסוגל להעביר מחלות. הדברת עכברים מתבצעת בכל הארץ. אנו עדים לפניות רבות בכל מקום בוא שוכנים תושבים ברחבי ישראל. התקשרו לתאם הדברת מכרסמים ואנו נדאג להגיע במהרה ולתת שירות על הצד הטוב ביותר למיגור המזיקים. פועלים תחת פיקוח המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה.

הדברת עכברים

האם צריך להכין את הבית לקראת הדברת עכברים?

בשונה מהרבה הדברות אחרות כנגד רוב המזיקים, הדברת עכברים אינה כרוכה בהכנת הבית. לצורך הדברה יעילה ונכונה ליישום אנו צריכים שתשאירו את האזור הנגוע כמו שהו. כשמבצעים הדברה נגד עכברים, צריך לבדוק היטב את השטח ולמצוא סימנים שהם מותירים אחריהם. המכרסמים מפרישים שתן וצואה תוך כדי תנועה וכל הזמן. הסימנים הללו וסימנים נוספים כמו כרסומים ופתחים שדרכם הם נכנסים ויוצאים, מורים לנו היכן לפעול וכיצד עדיף להדביר. ידע וניסיון הינם פרט הכרחי בהדברה מוצלחת כנגד עכברים. הדברות הארץ מבצעת הדברות כנגד עכברים כבר 13 שנים. אנחנו משאירים תמיד תעודת אחריות מלאה בכתב.

מדוע להזמין מדביר עכברים אצלנו?

  • המדבירים שלנו בעלי רישיון מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה.
  • אנחנו משתמשים לרוב בשיטות הומניות וטבעיות לסילוק והרחקת העכברים.
  • כשאנו מבצעים הדברה ברעלים, תמיד נעשה זאת בצורה מבוקרת וידידותית לסביבה.
  • זמינים תמיד 24/7 מגיעים תוך חצי שעה כשניתן ונותנים שירות מהלב.
  • אצלנו בעבור כל הדברה שתבצעו תקבלו תעודת אחריות מלאה.

הדברת עכברים בבית מחיר בהתאם לשעה ולמורכבות המשימה

אנחנו לוקחים בחשבון שבשונה מעסקים, בבתים פרטיים לרוב יושבי הבית יבחינו בנוכחות העכברים כבר בימים הראשונים להגעתם ובשל זאת הם אינם מספיקים עדיין להתרבות ולהפוך למשפחה בעלת מספר רב של פרטים. הדברת עכברים בבית הנעשית בשעות היום מתחילה ב-350 ₪ ויכולה להגיע עד ל-600 ₪. אולם בשעות הלילה התעריף שונה מעט ומתחיל ב-450 ₪ ויכול להגיע עד ל-700 ₪.

הדברת חולדות

אנחנו מבצעים לכידת עכברים בעזרת כפפות

כדרך הרגלנו בעבודה, אנו תמיד משתדלים לא לפגוע בעכברים ובכלל יתר המזיקים. ישנם הרבה שיטות טבעיות ומלכודות הומניות, בהן אנו משתמשים. המומלצת והמועדפת אצלנו היא, לבצע לכידת עכברים בידיים. פעולה זו מבטיחה כי הלכידה תתבצע ללא שום פגיעה בחי. אנו נעזרים בכפפות מיוחדות המונעות חדירת נשיכות בעלי חיים. יש לנו כלי המיועד לאחסנת מכרסמים ואנו פשוט מלקטים אותם תוך כדי חיפוש ומעט רדיפה אחריהם. לאחר שאנו מנקים את השטח מעכברים אנו משחררים את כל הפרטים במקום מתאים בטבע שיגשים את ייעודם.

קיים ריסוס נגד עכברים?

ריסוסים נעשים רק כנגד חרקים, הריסוס פוגע במערכת העצבים של החרק, הוא אינו אפקטיבי כנגד יונקים. כנגד עכברים ישנם לא מעט דרכים ושיטות פעולה בהן אנו משתמשים. כמו שציינו מקודם מבצעים לכידות בידיים ומציבים מלכודות שונות. כשאנו פונים להדברה ברעלים נגד עכברים, החומרים הינם מוצקים ואינם פוגעים בסביבה כלל וכלל. הרעלים מגיעים כפיתיון אותו העכבר אוכל והפגיעה נעשית במערכת העיכול של המכרסם.

תוך כמה זמן מגיע לוכד עכברים?

בהדברות הארץ שמים דגש בנוגע להדברת עכברים. אנו ערניים למצב שהרבה אנשים נרתעים כשנתקלים בעכבר. העכבר אולי חיה קטנה ובאמת חמודה אך תמיד יש לזכור כי היא עדיין מזיקה וגם עלולה להעביר מחלות מסוכנות. אנחנו תמיד ממהרים להגיע כשמזמינים דרכנו לוכד עכברים. הזמינו אותנו ונגיע תוך פחות משעה.

Call Now Button