055-9705-269

הדברת חולדות

בישראל קיימים שני סוגים עיקריים של חולדות, שמזיקות את האדם במרחב הפרטי שלו. האחת "חולדה מצויה", חולדה קטנה ועדינה יחסית, בעלת יכולות טיפוס וקפיצה מרשימות.

את נוכחות החולדה המצויה נמצא בדרך כלל בעליית הגג, על העצים ובמקומות נוספים בגובה. השנייה היא "חולדת החוף", חולדה גדולה מהראשונה, אגרסיבית ותוקפנית. חולדה זו מעדיפה אזורים לחים ובדרך כלל מתחת לפני השטח.

המקום המועדף על מכרסם זה, הוא במערכות הביובים. הדברות הארץ מתמחה בהדברת חולדות ועושה זאת בשיטות הומניות, מלכודות קטילה וגם על ידי רעלים. התקשרו עוד היום ונגיע במהרה, הדברת חולדות עושים מהיום להיום.

תמונת קאבר: עם הטקסט הדברת חולדות, אחריות בכתב, 055-970-5269, הדברות הארץ. בתמונה רואים פגר חולדה שוכבת על המשטח

כיצד מדבירים חולדות בצורה הנכונה והמקצועית ביותר!

ישנם שני סוגים של חולדות שמזיקים אותנו בבית ובעסק, הם חולדת החוף וחולדה מצויה. לשניהם תכונות ויכולות דומים אך הרגליהם שונים וצרכיהם גם כן.

לא קיים מצב בוא ניתקל בשני הסוגים ביחד. חולדת החוף גדולה וחזקה יותר, דוחקת את החולדה המצויה הקטנה וחלשה משמעותית מהטריטוריה בה היא נמצאת.

הדברת חולדת החוף

חולדה שמגיע למשקל של עד 800 גרם, בעלת אף שטוח, עיניים קטנות, זנב קצר יחסית (מגיע עד הראש), אוזניים קטנות (אינן מכסות את העיניים), גוף שמן ומקומר ומופיעה לרוב בצבע חום בהיר.

תכונות ויכולות כיצד מדבירים חולדת החוף נכון
צריכת כמות של 30cc מים ביום נציב מלכודות ותיבות האכלה בצמוד למקורות מים בסביבה.
אוכלת כל ובעיקר עמילן ובשר נכין את הפיתיונות לרוב מבשר ומבוטנים.
אוהבת אזורים בעלי לחות נרשת את הביובים ברעלים מיועדים.
שחיינית על וצוללת מעולה נבדוק היטב את חדר השירותים, האמבטיה ופתחי הביוב בתוך הבית ונפעל בהתאם.
בעלת יכולת טיפוס וניתור טובים אך מעדיפה להימצא קרוב לקרקע נתייחס כמובן גם למקומות הגבוהים אך בחולדת החוף נתרכז יותר באזורים הנמוכים.

הדברת חולדה מצויה

חולדה מצויה מגיעה למשקל דל 400 גרם, יש לה אף שחור ובולט, זוג עיניים גדולות, זנב ארוך המקיף את הראש, אוזניים גדולות המכסות את העיניים בכיפוף, גוף רזה וקטן ומופיעה לרוב בצבע שחור.

תכונות ויכולות כיצד מדבירים את חולדת החוף נכון
אינה צורכת מים כלל ומעדיפה מקומות יבשים לא נבצע כלל הדברה בביובים, נתרכז באזורים היבשים.
אוכלת כל אך בעיקר דגנים ופירות נכין פיתיונות בהתאם לפי טעמה ומשיכתה.
בעלת יכולות טיפוס מרשימות ביותר נציב מלכודות ורעלים במקומות בהן טפסה.
מנתרת לגובה מטר וקופצת למרחק 1.5 מטר נגזום ענפים ונשבש לה את היכולת להגיע ככול שניתן.

האם ניתן לבצע לכידת חולדה בידיים?

ישנם הרבה אמצעים ושיטות שונות להדברת חולדות. חלקם על ידי רעלים וחלקם באמצעות מלכודות. בשנים האחרונות המדבירים פיתחו שיטה חדשה, בה בהם נעזרים בכפפות עמידות לנשיכות בעלי חיים (לא כפפות רתכים) ומבצעים לכידת חולדות בידיים. שיטה זו הומנית ביותר ואינה פוגעת כלל במכרסם. לא תמיד ניתן לתפוס את החולדה מפני שהיא לא תמיד גלויה… למשל כשחולדה נמצאת באחד הארונות או נעולה באחד מהחדרים אז אנו מזיזים ומפנים חלק מהדברים, עושים קצת רעשים וגורמים לחולדה לצאת ממקום מחבואה. תופסים אותה בזריזות והכי חשוב ללא פחד. לא כדאי לנסות את זה בבית החולדה תוקפת, נושכת ואף מעבירה מחלות. המדבירים של הדברות הארץ מיומנים ומוכשרים לבצעה הדברת חולדות בעזרת כפפות מיוחדות. במקרים בהם לא ניתן לאתר את מקום בוא היא מתחבא, אנו נפעל בשיטות שונות שיבטיחו את הפתרון ובאחריות מלאה.

למתי אפשר לתאם עם לוכד חולדות?

בשונה מהדברת מזיקים רגילה בה ניתן לדחות ולקבוע את ההדברה לפי זמן פנוי ביומן, שירות לוכד חולדות ניתן מעכשיו לעכשיו. הדברת חולדות נעשית בדחיפות בשל הסכנה והרתיעה שיש מחולדות. לוכד חולדות לרוב עובד בלילה. החולדה היא יונק הפעיל בשעות החשיכה ולכן לכידת חולדה אינה אפשרית בשעות היום. במהלך היום החולדות נמצאות במחילות שלהן אותן קשה לאתר.

הדברת חולדות

הדברת חולדות באמצעות רעלים

הדברה של חולדות באמצעות רעלים מיושמת על ידי חומרים מוצקים או ג'לי. את הרעלים אנו קושרים היטב בתוך הביובים או מטמינים אותם בתיבות האכלה המיועדות למכרסמים בלבד. תיבות אלו קשיחות מאוד ואינן ניתנות לפיצוח על ידי נשיכה של בעלי חיים. קופסאות אלו ננעלות בלחיצה ונפתחות בעזרת מפתח מיוחד. את התיבה אנו מציבים במקום אסטרטגי ומוסתר, מעגנים את התיבה חזק בכדי שלא תזוז ממקומה. על המכסה מדביקים מדבקה זוהרת ובה תווית אזהרה חומרים רעילים. לאחר שאנו מרשתים את השטח בתיבות רעלים לוקח בין 4-10 ימים עד שכל הפרטים מתפגרים.

באילו דרכים ניתן לבצע הרחקת חולדות?

החולדות מגיעות אלינו לבתים בחיפוש אחר מזון, מים ומחסה. השיטה הטובה ביותר היא לא לזמן אותה אלינו הביתה או לחצר. צריך לדאוג לסדר וניקיון הגינה ובכך לא אהיה להן מקום להסתתר. את כל אריזות המזון לאחסן בקופסאות קשיחות ולא להשאיר את פחי האשפה פתוחים, לוודא שאינן סדוקים. לדאוג לתקינות תשתיות האינסטלציה במבנה שלא יהיו סדקים ונזילות. בקיצור אחזקה נכונה של הבית תבטיח כי יהיה לכם שקט מחולדות ומזיקים בכלל.

הדברת חולדות מחיר ללא תחרות

הדברות הארץ מציעה שירותי הדברת חולדות החל מ-350 ₪ ויכול להגיע עד 1200 ₪ המחיר בהתאם לגודל אוכלוסיית החולדות, לגודל השטח בוא אנו פועלים, החולדות מסוגלות להתרבות לאוכלוסייה נרחבת שההתמודדות מולה כרוכה בהרבה מאמץ וחומר. מבין לקוחותינו ישנם לא מעט מסעדות, מפעלים ומוסדות אותם אנו מבקרים על בסיס קבוע בכדי למגר את המכרסמים. החולדה הינה בעלת אינטליגנציה גבוהה וההתמודדות מולה אינה פשוטה כלל. אם נתקלתם בחולדות בבתיכם או בבית העסק שלכם התקשרו עוד היום נסלק אותם לצמיתות!

שאלות ותשובות בנושא הדברת חולדות

בישראל קיימים שני סוגי חולדות שמזיקים בגינות ובתוך הבית/עסק.

חולדת החוף: אוהבת אזורים בעלי לחות, משקל 500-800 גרם, זנב ואוזניים קצרים.

חולדה מצויה: מעדיפה מקומות יבשים וגבוהים, משקל 300-500 גרם, זנב ואוזניים ארוכים.

חולדה היא חיה "הומניבורית" (אוכלת כל). כאשר חולדת החוף מעדיפה יותר בשר וצורכת מים (30 cc ביום) וחולדה מצויה מעדיפה פירות ודגנים.

החולדה פעילה בכול עונות השנה והיא חיה לילית, אך במקום בוא קיימת אוכלוסייה גדולה וישנה תחרות אחר המזון, צפוי שנתקל בהן גם במהלך היום. אנו נותנים שירות הדברה לחולדות 24/6.

המרכיבים העיקריים במחיר הדברה נגד חולדות הם כמות הפרטים במקום, גודל השטח המודבר ושעת קבלת השירות. אצלנו המחיר ההתחלתי הינו 350 ₪.

Call Now Button