הדברת פשפש המיטה

בקצרה על פשפש מיטה. הוא לא מעביר מחלות, רק מוצץ לנו את הדם, גורם לגירודים וחוסר שינה. בדרך כלל אנחנו מביאים אותו מחופשות בבתי מלון, ממזרון יד שניה ואפילו כשמישהו מגיע אלינו הנושא עמו פשפשים. מספיקה אחת מעוברת להקמת ממלכה שלימה. הדברה הכי מורכבת שיש ובלי שיתוף פעולה של הלקוח בהכנת הבית להדברת פשפש מיטה, אי אפשר לחסל אותם. אנחנו בהדברות הארץ נותנים עד שנה אחריות!

הדברת פשפש המיטה

מדביר פשפש המיטה מומלץ

מפרקים שקעים, מנורות, מיטות וכדומה. עוברים עם קיטור על כל הדלתות, משקופים, ספות, כסאות, מיטות, מזרנים, ארונות, רהיטים ובקיצור את כל הבית. לבסוף הדברה בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כשצריכים הדברת פשפש מיטה אסור לקחת מדביר בלי ניסיון, זו חתונה קתולית. ללא ספק זו אחת ההדברות הקשות מבחינת הכנה ויסודיות של הלקוח והמדביר. בנוסף הדברה שעלולה להיות מאוד מסוכנת ליושבי הבית ולמדביר כאחד. חברת הדברות הארץ מתמחה בהדברת פשפשי מיטה כבר למעלה מ-12 שנה.

פשפשי מיטה

הכנות הבית לקראת הדברת פשפש המיטה

חלק חשוב ביותר לצורך הדברה יעילה ותשובה סופית, שתבטיח לנו כי השמדנו את כל הפשפשים ושאין סיכוי שנשאר ולא פרט אחד היכול לגרום לכך שהתופעה תחזור בשנית, הוא שיתוף הפעולה מצד הלקוח בהכנות הבית לצורך הדברת פשפש המיטה. יש להוציא את כל הבגדים מהארונות, סדינים, וילונות, בעצם כל מה שעשוי בד מרוקן לתוך שקיות סגורות ונניח אותן חשופות לשמש במרפסת או בחצר, זה הזמן להפטר מבגדים ובדים ישנים ולעשות סדר חדש. יש מצבים בהם תנאי השטח או מזג האוויר לא מאפשרים את הוצאת השקיות לשם חשיפתן לשמש. במקרים אלו צריך לרכז את הכול במרכז הסלון. חובה להשאיר את כל הארונות בבית מרוקנים כדי שנוכל לעבור על הכול ביסודיות עם קיטור בלחץ גבוה. פעולה זו הכרחית כדי לחסל את הדרגות הצעירות של פשפש המיטה. פעולת הקיטור חשובה ביותר וחייבת להתבצע באופן יסודי ובלי פספוסים, אפשר להגיד שעיקר ההדברה היא יישום פעולת הקיטור בכל הבית כולל כל הבית!

זכרו, מדביר שהגיע לביתכם כדי לבצע הדברת פשפשים ואתם מבינים שהוא לא נושא עמו מכשיר קיטור מקצועי ובדגש על מקצועי! כנראה שלא יפתור לכם את הבעיה. הרבה לקוחות מתקשרים אלינו בייחוד לאחר הדברה של פשפשים לא מוצלחת ומבקשים מענה שישים סוף למזיקים. יכול להיות שלאחר הדברה גם לא הכי מוצלחת תהיה הפוגה שתרגיש כמו הצלחה, אך לא לזמן רב. את פשפש המיטה קשה מאוד להעלים, הוא מתרבה מהר מאוד ונמצא ממש בכול חור. עמידותו של הפשפש לחומרי הדברה מעלה את הסיכון בפגיעת בריאותם וביטחונם של תושבי הבית. מפני שבעלי מקצוע הרואים רק את המאבק מול החרק ולא שמים דגש על צרכי הבית. משתמשים לפעמים במינון גבוהה, שנכון נותן תוצאה מרשימה אבל בהחלט פוגע ומזיק לבני הבית ובכלל: לתינוקות, ילדים קטנים, אישה בהריון, אנשים בעלי רקע רפואי ובעלי חיים הנמצאים בבית. תעשו לעצמכם טובה ותבדקו טוב טוב לפני שמזמינים מדביר ובמיוחד מדביר פשפש מיטה.

מחירון הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש מיטה בחדר אחד. נפעל באמצעות קיטור בכול החדר ביסודיות. לסיום נבצע ריסוס יסודי באמצעות תכשיר הדברה בשם "טמפריד". מחיר החל מ700 שקלים הכוללים אחריות מלאה בכתב.
הדברת פשפשים בשני חדרים. נבצע קיטור בשני החדרים ולאחר מכן נדביר על ידי תכשיר הדברה בשם "טמפריד". מחיר החל מ-1300 שקלים הכוללים אחריות מלאה בכתב.
הדברת פשפש המיטה בשלושה חדרים. נשתמש היטב בקיטור בכול שלושת החדרים ובסוף נרסס על ידי חומר בשם "טמפריד". מחיר החל מ-1800 שקלים הכוללים אריות מלאה בכתב.
הדברת פשפש מיטה בארבעה חדרים. נעזר בקיטור בכול ארבעת החדרים ולאחר מכן נרסס בחומר בשם טמפריד. מחיר החל מ-2300 שקלים הכוללים אחריות מלאה בכתב.

 

 

גלילה לראש העמוד
Call Now Button