055-9705-269

הדברת פשפש המיטה

בקצרה על פשפש מיטה. הוא לא מעביר מחלות, רק מוצץ לנו את הדם, גורם לגירודים וחוסר שינה. בדרך כלל אנחנו מביאים אותו מחופשות בבתי מלון, ממזרון יד שניה ואפילו כשמישהו מגיע אלינו הנושא עמו פשפשים. מספיקה אחת מעוברת להקמת ממלכה שלימה. הדברה הכי מורכבת שיש ובלי שיתוף פעולה של הלקוח בהכנת הבית להדברת פשפש מיטה, אי אפשר לחסל אותם. אנחנו בהדברות הארץ נותנים עד שנה אחריות!

הדברת פשפש המיטה

הדברה נגד פשפש המיטה במספר שלבים

מדבירים את פשפשי המיטה במספר שלבים, לשם הדברה מוצלחת ויעילה, אנו חייבים את שיתוף הפעולה מצד הלקוח, פעולות אלו הן חלק בלתי נפרד מההדברה. פעולות מניעה נגד פשפש המיטה מפחיתים מעל 50 אחוז מכלל אוכלוסיית הפשפשים במקום.

שלבי הדברת פשפשי מיטה הפעולות אותן מבצעים להדברה מושלמת
שלב ניטור פשפשי מיטה אנו מגיעים ומחפשים הוכחות בשטח לפשפש המיטה. בודקים היטב את החדרים הנגועים ויתר הבית.
הכנות הבית לקראת הדברת פשפש המיטה לרוקן את כל הארונות כולל כריות ושמיכות לשקיות אטומות (בגדול נשאר בחדר רק ארון מיטה ומזרן).
שאיבה בעצמה חזקה שואבים את בייצי הפשפשים, פעולה הכרחית כחלק מההדברה.
פעולת הקיטור בטמפרטורה גבוהה, מחסלים חלק ניקר מהפשפשים כולל הזחלים. מבצעים בכל חדר בוא אנו עושים הדברה, עוברים ביסודיות בכל פינה כולל מזרונים רהיטים ועוד.
מדבירים פשפשים בחומרים ירוקים מרססים את רצפת החדר על ידי נגירה ובגובה הקירות עד 2 מטר.
החזרה לאחר ההדברה מרוקנים את השקיות למכונת הכביסה, ברתיחה מליאה.

כידוע פשפשים מתרבים במהירות ואוכלוסייתם גדלה ומתעצמת. לפשפשים יכולות עמידות גבוהות ומגיעים לכל מקום, גם שקעים והקירות

פשפשי מיטה

 

הכנות הבית לקראת הדברת פשפש המיטה

חלק חשוב ביותר לצורך הדברה יעילה ותשובה סופית, שתבטיח לנו כי השמדנו את כל הפשפשים ושאין סיכוי שנשאר ולא פרט אחד היכול לגרום לכך שהתופעה תחזור בשנית, הוא שיתוף הפעולה מצד הלקוח בהכנות הבית לצורך הדברת פשפש המיטה. יש להוציא את כל הבגדים מהארונות, סדינים, וילונות, בעצם כל מה שעשוי בד מרוקן לתוך שקיות סגורות ונניח אותן חשופות לשמש במרפסת או בחצר, זה הזמן להפטר מבגדים ובדים ישנים ולעשות סדר חדש. יש מצבים בהם תנאי השטח או מזג האוויר לא מאפשרים את הוצאת השקיות לשם חשיפתן לשמש. במקרים אלו צריך לרכז את הכול במרכז הסלון. חובה להשאיר את כל הארונות בבית מרוקנים כדי שנוכל לעבור על הכול ביסודיות עם קיטור בלחץ גבוה. פעולה זו הכרחית כדי לחסל את הדרגות הצעירות של פשפש המיטה. פעולת הקיטור חשובה ביותר וחייבת להתבצע באופן יסודי ובלי פספוסים, אפשר להגיד שעיקר ההדברה היא יישום פעולת הקיטור בכל הבית כולל כל הבית!

זכרו, מדביר שהגיע לביתכם כדי לבצע הדברת פשפשים ואתם מבינים שהוא לא נושא עמו מכשיר קיטור מקצועי ובדגש על מקצועי! כנראה שלא יפתור לכם את הבעיה. הרבה לקוחות מתקשרים אלינו בייחוד לאחר הדברה של פשפשים לא מוצלחת ומבקשים מענה שישים סוף למזיקים. יכול להיות שלאחר הדברה גם לא הכי מוצלחת תהיה הפוגה שתרגיש כמו הצלחה, אך לא לזמן רב. את פשפש המיטה קשה מאוד להעלים, הוא מתרבה מהר מאוד ונמצא ממש בכול חור. עמידותו של הפשפש לחומרי הדברה מעלה את הסיכון בפגיעת בריאותם וביטחונם של תושבי הבית. מפני שבעלי מקצוע הרואים רק את המאבק מול החרק ולא שמים דגש על צרכי הבית. משתמשים לפעמים במינון גבוהה, שנכון נותן תוצאה מרשימה אבל בהחלט פוגע ומזיק לבני הבית ובכלל: לתינוקות, ילדים קטנים, אישה בהריון, אנשים בעלי רקע רפואי ובעלי חיים הנמצאים בבית. תעשו לעצמכם טובה ותבדקו טוב טוב לפני שמזמינים מדביר ובמיוחד מדביר פשפש מיטה.

הדברת פשפשי מיטה ביסודיות

מפרקים שקעים, מנורות, מיטות וכדומה. עוברים עם קיטור על כל הדלתות, משקופים, ספות, כסאות, מיטות, מזרנים, ארונות, רהיטים ובקיצור את כל הבית. לבסוף הדברה בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כשצריכים הדברת פשפש מיטה אסור לקחת מדביר בלי ניסיון, זו חתונה קתולית. ללא ספק זו אחת ההדברות הקשות מבחינת הכנה ויסודיות של הלקוח והמדביר. בנוסף הדברה שעלולה להיות מאוד מסוכנת ליושבי הבית ולמדביר כאחד. חברת הדברות הארץ מתמחה בהדברת פשפשי מיטה כבר למעלה מ-12 שנה.

כמה עולה טיפול כולל אחריות בפשפשי מיטה?

מחירים של הדברת פשפשי מיטה משתנים ביחס למספר החדרים, אותם נצטרך להדביר. רמת הנגיעות לא מהווה חשיבות מבחינת המחיר מפני שאנו תמיד עושים עבודה יסודית ופותרים את הבעיה מהמקור. נכי צה"ל, חד הוריות ופנסיונרים מקבלים 10 אחוז הנחה!

מספר החדרים מחיר סופי כולל אחריות
הדברת חדר 1 ב-1000 ₪
הדברת 2 חדרים ב-850 ₪ לחדר
הדברת 3 חדרים ב-750 ₪ לחדר
טיפול ב4-6 חדרים ב-650 ₪ לחדר
טיפול ב7-9 חדרים ב-550 ₪ לחדר
הדברת פשפשים ב-10 חדרים ומעלה ב-500 ₪ לחדר

התקשרו אלינו ותוך מספר ימים הבעיה תפטר!

Call Now Button