055-9705-269

הדברת פרעושים בתל אביב

בתל אביב ניתן למצוא כמעט בכל בית שני חיית מחמד כלשהי, כלב, חתול או מכרסמים שונים. אתם שמים לב שהכלב או החתול שלכם מתחילים להתגרד בקצב מתגבר? סביר להניח שהם סוחבים עליהם פרעושים ואתם חייבים לטפל בזה במהרה. פרעושים מתרבים במהירות והם ניזונים לא רק מדמם של חיות מחמד אלא גם דם של בני אדם טעים להם. על פרעושים, כיצד נדבקים בהם ואיך נפטרים מהם באמצעות הדברת פרעושים בתל אביב – במאמר שלפניכם.

הדברת פרעושים בתל אביב

כיצד נדבקים בפרעושים?

פרעושים הם בעלי חיים קטנטנים שקשים לזיהוי וניזונים מדמם של בעלי חיים ובני אדם. בעיקר ניתן למצוא פרעושים על גבי בעלי חיים שנחשבים חיות מחמד ונדבקו בהם בהעברה מבעל חיים אחד לשני או משיטוט בגינה. הפרעוש איננו הולך אלא מקפץ ממקום מקום ולכן קל לו לטפס על בעל החיים שלכם או אפילו על הרגליים שלכם (אתם מתגרדים? תיבדקו את זה!). הם גורמים לגירודים וגירויי עור ואף יכולים בקלות להעביר מחלות וליצור זיהומים מסוכנים. על כן חשוב להזמין שירותי הדברת פרעושים בתל אביב אם נתקלתם בהם.

איך מבצעים הדברת פרעושים בתל אביב?

כאשר מזמינים שירותי מדביר פרעושים בתל אביב חשוב לתאר לו מראש את המצב כולו, אם יש חיית מחמד שמתגרדת, כמה זמן נימשך המצב והאם גם אתם נפגעתם מהפרעושים. השלב הבא, עוד בטרם יגיע אליכם מדביר פרעושים בתל אביב הוא להתחיל בניקיון יסודי של הבית, כולל שטיפה יסודית ושאיבה של וילונות, סדינים, ריפודים, שטיחים וגם ביגוד או מיטה של בעל  החיים. חובה לשטוף ולכבס הכול היטב בטמפרטורה גבוהה ולתלות בשמש להתייבש לחיסול בסיסי של הפרעושים.

כעת מגיע המדביר המקצועי לביצוע ריסוס נגד פרעושים בתל אביב בכל שטח הבית שלכם ובעיקר בסביבת המחייה של בעל החיים, פינות וסדקים שונים וכל מה שיכול לשאת את הפרעוש ולשמש לו מקום מחבוא, מחייה או גידול ביצי פרעושים חדשים (כל הטלה כוללת אלפי פרעושים!). בעת ריסוס נגד פרעושים עושים שימוש בחומרים שמחסלים פרעושים חיים ופרעושים במצב גדילה כדי למנוע דור חדש של פרעושים.

במקביל חשוב לקחת את חיית המחמד לטיפול פרעושים אצל וטרינר לחיסול הפרעושים שסביר ונמצאים עליה.

אם אין לי חיית מחמד כיצד אני סובל מפרעושים בבית?

לעתים אין חיות מחמד ועדיין מתגרדים בקרסוליים או ברגליים. הסיבה לכך בד"כ היא הימצאות של חולדות או עכברים שמעבירים את הפרעושים אל תוך הבית. במקרה כזה מבצעים את כל התהליך שציינו קודם לכן לאחר שמניחים מלכודות ו/או מבצעים הדברת עברים ברחבי הבית שלכם.

מי מבצע הדברת פרעושים בתל אביב?

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברת פרעושים בתל אביב מזה שנים רבות ויש לנו ידע וניסיון רב באיתור מוקדי הגידול של פרעושים וחיסול שלהם. במידה ואתם זקוקים לשירות של ריסוס נגד פרעושים בתל אביב, חייגו אלינו להצעת מחיר שמותאמת בדיוק עבורכם: 055-970-5269.

Call Now Button