055-9705-269

הדברת פרעושים במרכז

פרעושים נחשבים מזיקים ומציקים במיוחד לבעלי חיים אך גם בני אדם יכולים לסבול מהם בדרך של גירודים בלתי פוסקים וגירויי עור חריפים. הפרעושים בד"כ ייכנסו לבית שלכם באמצעות חיית המחמד שאתם מגדלים, בין אם מדובר על חתול או כלב והם ילכו ויתרבו בקצב מסחרר אם לא תבצעו הדברת פרעושים מקצועית. במרכז יש בתים רבים עם חיות מחמד ולכן הכנו עבורכם מאמר על פרעושים, מדוע הם מדביקים, למה הם מסוכנים וכיצד תוכלו לבצע הדברת פרעושים במרכז בצורה יעילה.

הדברת פרעושים במרכז

איך הגיעו פרעושים לבית שלכם?

פרעושים יכולים להגיע אל הבית שלכם בכמה דרכים אפשריות:

כלב – במידה ואתם מגדלים כלב ואתם יורדים עמו לרחוב או לגינה בקרבת הבית, הוא יכול להידבק בפרעושים מכלבים אחרים או ישירות מהדשא שהוא מתרוצץ עליו. לאחר מכן הכלב מגיע אל הבית ומשמש בית גידול לפרעושים נוספים.

חתול – חתולים פחות מטיילים מחוץ לבית אבל הדבקה של החתול בפרעושים אפשרית בעיקר לאחר לידה. הם נמשכים אל שליית החתול שמשמשת מצע נוח עבורם לגידול ביצי פרעושים חדשים.

מכרסמים – פחות מדובר בכאלו שאתם מגדלים בבית ויותר בחולדה או עכבר שמטיילים בבית שלכם או סביבו, "מפזרים" פרעושים שמדביקים את חיית המחמד שלכם או אתכם וכן הלאה.

כיצד מבצעים הדברת פרעושים במרכז?

ברגע ששמתם לב לגירודים חוזרים ונשנים של חיות המחמד שלכם או אפילו שלכם באזור הרגליים ואתם מסיקים שיש פרעושים בבית, רצוי להזמין מדביר פרעושים במרכז שיבדוק את השטח עבורכם ויאשר את המצב.

הדברת פרעושים במרכז לא כוללת מיד פינוי של הבית והתחלה של ריסוס נגד פרעושים אלא כוללת גם ניקיון יסודי של כל הבית, שאיבת אבק מהרצפה וכל בד אחר (ריפודים, וילונות, שטיחים וכדומה) והרתחה של כל מקור אפשרי לגידול של ביצי פרעושים בבית שלכם. כמובן שיש לשטוף את הבית היטב גם כן בגמר הניקיון.

כעת מגיעים לשלב הבא שכולל ריסוס נגד פרעושים במרכז על ידי חברת הדברת פרעושים מקצועית שתדע לרסס נגד פרעושים בכל שטח הבית ובעיקר למצוא נקודות מפתח בהן פרעושים מתחבאים ומגדלים ביצי פרעושים שיסכנו אתכם בעתיד.

מי מבצע הדברת פרעושים במרכז וכמה זה עולה?

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברת פרעושים במרכז משנת 2009 ויש לנו ידע וניסיון רב להתמודד עם מכת פרעושים בבתים פרטיים, דירות ומבנים מסחריים. השירות שלנו כולל ריסוס נגד פרעושים במרכז בצורה אפקטיבית ויעילה והמחירים נוחים לכל כיס.
חייגו אלינו להצעת מחיר שמותאמת בדיוק עבורכם: 055-970-5269.

Call Now Button