055-9705-269

הדברת פרעושים בחצר

אתם מתגרדים בקרסוליים שוב ושוב? חיית המחמד שלכם מתגרדת כל הזמן? מצטער לבשר לכם אבל סביר שיש לכם פרעושים. המקור של הפרעושים בד"כ בחצר הבית שלכם ולכן יש צורך בשירותי הדברת פרעושים בחצר כדי למגר את הבעיה.

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברת פרעושים בחצר ובגינה של בתים מזה שנים רבות והענקנו שירות מקצועי ופתרון יעיל ומהיר של הדברה נגד פרעושים למאות משפחות בכל רחבי הארץ.

על פרעושים, מדוע הם בגינה שלכם ואיך ניפטר מהם – במאמר הבא.

הדברת פרעושים בחצר

מדוע יש פרעושים בגינה שלך?

פרעושים ניזונים מיניקה של דם מבעלי חיים במרבית המקרים אבל גם הדם של בני האדם ישביע אותם. זו הסיבה שהם מחפשים להיות בקרבת מקורות מזון שכאלו ובעיקר לגדול בתוך גינות שהן מקור נפלא עבורם להטלת ביצים להקמת הדורות הבאים, להסתתרות (למרות הגודל המזערי שלהם) ובעיקר נקודת מוצא לקפיצה ישירה אל הרגליים של בעל החיים או האדם שעומד לידם.

הסיכוי שהם בגינה שלך גודל עוד יותר אם הגינה לא מושקית במים בצור היסודית באופן עקבי או אם מדובר בגינה עם פרגולה והצללה טובה. הצפה של הגינה במים או אור של שמש ישירה פחות נוחים לפרעושים ויכולה למנוע מהם להגיע לרבוץ בחצר שלך. אבל אם הם כבר שם אז הפתרון הוא לחייג אלינו לקבלת שירות של הדברת פרעושים בחצר.

כיצד מבצעים הדברת פרעושים בחצר?

ראשית כל נמליץ לכם לבצע שטיפה יסודית של כל הבית כולל שאיבת אבק בכל חדרי הבית וגם כיבוס בחום גבוה של וילונות ומוצרי ריפוד שונים שאולי "העברתם" בהם פרעושים מהגינה אל הבית שלכם. המטרה היא להפחית את הסיכוי של פרעושים בבית לאחר שכל החצר תטוהר מהם. עכשיו נתחיל בביצוע הדברה נגד פרעושים בגינה שלכם.

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברת פרעושים בגינה /בחצר באמצעות איתור וזיהוי של מקור הפרעושים במידה והדבר אפשרי ולאחר מכן גריפה וניקוי שטח האדמה שהם חבויים בתוכו.

לאחר מכן נבצע ריסוס נגד פרעושים בחצר כדי להשמיד את הפרעושים ואת הביצים שלהם שטרם התפתחו. חשוב לבצע ריסוס בכל שטח הגינה כדי לוודא שביצענו הדברת פרעושים בגינה בצורה יעילה ואפקטיבית לטווח ארוך.

חשוב למנוע מחיית המחמד שלכם, אם ישנה כזאת, ומעצמכם כמובן, להיכנס לחצר במשך כמה שעות או על פי ההסבר שיספק המדביר של "הדברות הארץ" בגמר ההדברה בגינה.

כמה עולה הדברת פרעושים בחצר?

לא כל חצר באותו הגודל ולא כל חצר סובלת מאותו היקף של פרעושים. על כן לא בכל הדברה נגד פרעושים מחיר ההדברה יהיה זהה. אנו מציעים הדברת פרעושים בחצר / בגינה החל מ 300 שח בלבד אבל יש לתאם מראש את העלות.

מדביר מקצועי של חברת "הדברות הארץ" ישמח להעניק לך הצעת מחיר מותאמת בדיוק עבורך. לקבלת הצעת מחיר עכשיו חייגו: 055-970-5269.

Call Now Button