055-9705-269

הדברת עכבישים

בישראל יש אינספור חרקים ממינים וזנים שונים כאשר אחד המפחידים שבהם הוא העכביש. כאשר נתקלים בעכבישים בשטח הבית ו/או הגינה ואין מדובר במקרה יחיד ובודד, רצוי מאוד להזמין שירותי חברת הדברות כמו זו של "הדברות הארץ" כדי לבצע הדברת עכבישים מקצועית.

מדוע יש להזמין שירות הדברת עכבישים?

עכבישים לא רק מפחידים אותנו במראה שלהם אלא גם יכולים להיות ארסיים ומסוכנים לכל אדם, בעיקר לתינוקות או קשישים עם מערכת חיסונית חלשה יחסית. עכבישים יכולים להימצא בכל פינה או מקום בבית: בחדרי שירותים, חדרי רחצה, פינות הקיר או התקרה ולמעשה כל מקום עם לחות ו/או צמחיה שמושכת אותם.

הסכנה כאמור היא בעקיצה שלהם. בעוד עקיצה של עכביש שאיננו ארסי יכולה רק לכאוב ו\או לגרום לנפיחות או גירודים, הרי שעקיצה של עכביש ארסי מסכנת חיים, כפי שכבר ציינו. בארץ ישנם כ- 600 סוגים של עכבישים, כאשר בודדים מהם מסוכנים לבני אדם ברמה בריאותית, אך איש מאתנו לא רוצה להיתקל בהם או להתכבד בעקיצה מסוכנת שכזאת. מהזנים היותר נפוצים ומסוכנים בישראל נציין את זה של האלמנה השחורה ושל ארסן חום.

עכבישים יכולים לטייל לכם בבית בפינות שונות כאשר הם נולדים וגדלים בשטח הגינה שלכם ולאו דווקא במתחם המגורים. על כן, אם יש לכם גינה רצוי מאוד לבצע הדברת עכבישים גם מחוץ לבית בכל הגינה ובנקודות אסטרטגיות בקירות הבית החיצוניים (פינות הגג, מרזבים, פינות מחסן וכדומה.

כיצד מבצעים ריסוס נגד עכבישים?

הדברת עכבישים מבוצעת על ידי חברת הדברה מקצועית כמו "הדברות הארץ" שמעניקה שירותי הדברת עכבישים ומזיקים אחרים משנת 2009 עם אלפי משפחות מרוצות. התהליך עצמו כולל ריסוס נגד עכבישים בחומרים שמחסלים אותם ויש להקפיד להגיע לכל הפינות הכי קטנות שהם נוהגים להסתתר בהם כמו פינות התקרה והקירות, מאחורי השירותים ובחדר האשפה והרחצה.

רצוי מאוד לפנות את חדרי הרחצה והשירותים מאשפה או כל דבר שאין בו צורך ואף לנקות היטב את המקום לפני ריסוס נגד עכבישים כדי לשפר את היכולת של החומר להגיע ישירות אל העכביש אם מסתתר במקום או לפחות למנוע ממנו להגיע לאזור לאחר מכן.

בגמר הריסוס רצוי להניח מלכודות עכבישים בנקודות מפתח כדי למנוע הופעה של עכבישים מחדש ואם יגיעו אז ילכדו במלכודת הדביקה ולא יוכלו להתרבות או לנוע ברחבי הבית.

איך מזמינים הדברת עכבישים?

הדברה נגד עכבישים מזמינים רק מחברה שיש לה ניסיון בתחום. לא כל חברת הדברות יודעת לבצע הדברת עכבישים ולכן יש לברר זאת מראש. אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברה נגד עכבישים משנת 2009 עם תוצאות אפקטיביות לטווח ארוך.

על מנת שניתן לכם הצעת מחיר עבור ריסוס נגד עכבישים שמתאים בדיוק עבורכם, חייגו עכשיו 055-970-5269.

Call Now Button