055-9705-269

הדברת נמלי אש

נמלת האש הקטנה היא מין פולש שמשתלט מהר על כל מקום אפשרי בארצנו. בהתחלה הייתה הבחנה של הימצאותם במספר יישובים בארץ וכיום אפשר לומר שהיא נמצאת ברוב האזורים בשטחה של ישראל. נמלה בגודל של מילימטר בצבע חום אדמדם שתוקפת, נושכת וגורמת לצריבות כואבות בגוף המלובים בסימנים אדומים. נמלה זו פוגעת כמעט בכול מי שנקלע בדרכה בני אדם, בעלי חיים, צמחים ואפילו חרקים. בגינות בהם יש נגיעות גדולה של נמלי אש ניתן להבחין כי אין עוד חרקים נוספים מסביב. חרק זה פשוט מחריב את כל הנמצא מסביבו. הדברת נמלי אש נחשבת להדברה לא פשוטה הדברה שצריכה להיעשות בצורה אסטרטגית.

הדברת נמלי אש

מחפשים מדביר נמלי אש?

  • זמינות מידית מעכשיו לעכשיו, 24 שעות ביממה ובכול ימות השבוע.
  • חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.
  • שיחת יעוץ והצעת מחיר בחינם מול מדביר מומחה להדברת נמלים.
  • מחירים סבירים בהחלט של החל מ-400 שקלים ונותנים תעודת אחריות מלאה בכתב.

למי מומלץ לבצע הדברת נמלי אש?

בשונה מנמלים אחרות בארצנו, שלרוב יוצרים קינים בודדים בעיקר באדמה ומתרבים באופן מתון יחסית וגם ההדברה מתבצע באופן ממוקד. נמלת האש ממש מתפשטת על כל החצר ויוצרת המון קינים ובכול מקום אפשרי ולכן פעולה לניטור הקינים אינה נדרשת ודרכי הפעולה כנגדה יהיו נרחבות ומורכבות יותר.

נמלי אש נמשכות למים, לכן בגינות בהם תהיה השקיה מרובה, סביר להניח שאם יש באזור הימצאות שלהן אז כנראה שהם יבואו גם לפה. מומלץ לא להפריז במים להשקיית הגינה.

אם גיליתם אצל השכנים את נמלת האש, דעו כי היא עלולה בקלות לבוא ולבקר גם אצלכם. נמלת האש יודעת לנדוד היטב. היא מסוגלת לכבוש ערים שלימות ולהימצא בכל החצרות. למשל בקיסריה הנוכחות שלה נמצאת בכול האזור. אם נלך ברחובות קיסריה ונבדוק בעצים נראה אותן על כל הענפים ובכול העצים. אנחנו מרבים לתת שירותי הדברת נמלי אש בקיסריה בשל המצוקה בהן נמצאים תושבי המקום.

איך עושים הדברה נגד נמלת האש הקטנה בגינה?

כשרוצים שחומר הדברה ייתפס טוב מה שנקרא ויחזיק מעמד להרבה זמן ויהיה יעיל בהתאם, אין להשקות את הגינה כ-24 שעות לפחות טרם ביצוע ההדברה ו-48 שעות לאחר סיומה. פעולת הדברה נגד נמלי אש, מוכרחת להתבצע בשעות המוקדמות של הבוקר או בשעות הערב המאוחרות, זה תנאי הכרחי כי בשעות האלה הכי נוח להן לצאת מחוץ לקינים לאסוף מזון ולהטריד.

ראשית, נבדוק את החצר ונמצא היכן הן נמצאות הכי הרבה ובאיזה מקומות עיקריים נמצא פעילותן. לאחר בדיקת השטח, נשתמש בחומר הדברה המיועד להשמדתן ומתאים לשימוש בחוץ. נרסס את כל הגינה וניתן דגש באזורים הנגועים, בשבילים, בחריצים וגם על העצים והצמחים כי לרוב שם הן נמצאות. לאחר הריסוס נמתין עד שהגינה תתייבש מעט ואז נבצע הדברה על ידי פיתיונות גרגירים. את הגרגרים נפזר בנדיבות באזורי הנגיעות הנמצאים באדמה בלבד ולא על הריצוף. במידת הצורך נשלב גם הדברה בג'ל באזורים בהם לא התאפשר ליישם את פיתיונות הגרגרים.

כיצד נבצע הדברת נמלי אש בבית?

הדברה אפקטיבית כנגד נמלת האש צריכה להתבצע לאחר ניקיון הבית, אחרת החומר לא יחזיק מעמד, הוא צריך להיספג ורק כשהרצפה נקייה זה יוכל להיעשות בצורה יעלה ונכונה יותר. כמו בכול הדברה, לפני ביצוע שלב השימוש ברעלים, אנו צריכים לאתר את המקומות בהן נמצאים המזיקים. נמלי אש קצת יותר קשוחות מנמלים רגילות לכן נרבה להשתמש בהדברה על ידי ריסוס ובשילוב של פיתיונות במקומות בהן לא ניתן לרסס, כגון על השיש במטבח או בתוך הארונות.

Call Now Button