055-9705-269

הדברת יתושים

הדברת יתושים כולל פעולות מניעה ואמצעי הרחקה ולכידה. התקשרו להדברות הארץ והקיץ תהיה לכם גינה נקייה מיתושים!

היתושים הם מסוג החרקים המסוכנים ביותר הקיימים ביקום כולו. הם מעבירים מחלות מסוכנות, מחלות שגרמו בעבר אפילו למגיפות קשות ונרחבות, באירופה למשל הייתה האחראית למגפת הדבר. היתוש קטן מספיק וחמקמק לא פחות אך הגרוע מכולן הן עקיצותיו המטרידות.

היתושים אינם ניזונים מדמם של יונקים אלה מצופן של הפרחים. נקבת היתוש זקוקה לדמנו בכדי להפרות את ביציה ולהבטיח כי דור חדש יגיח. נקבה אחת מסוגלת להשריץ כ-500 ביצים במהלך חייה. הזכר לעומתה אינו עוקץ כלל, הוא אחראי לרביית הנקבה בלבד.

הדברת יתושים

מה מושך יתושים לגינה וכיצד ניתן למנוע זאת?

ליתושים יכולת תעופה מרשימה ומסוגלים לנדוד כמספר קילומטרים ממקום בית הגידול בוא נולדו והתפתחו. מה שהופך לבלתי אפשרי במקרים רבים למצוא את מקור התופעה ולהשמידה מהיסוד.

במקרה של הטרדות יתושים רצוי לבצע פעולות מניעה המרחיקות או אינן מזמינות אותם. פעולות אלו בעיקר מורות לסידור הגינה, גיזום עשבייה והפרט החשוב מכל הוא לדאוג שלא ייבצרו מים עומדים אפילו לא בכלי הקטן ביותר היוצר מקווה מים ולו הזעיר ביותר כגודלו של פקק בקבוק.

היתושים תלויים במים בכדי לגדול ולהפוך מדרגת הזחל הצעירה לדרגה הבוגרת ובה היתוש מופיע בהופעה שלימה עם כנפיים. הנקבה משריצה את הביצים בסמוך או בתוך המים, תלוי בסוג היתוש.

הזמינו מדביר יתושים להיום

  • משתמשים בחומרים ירוקים שנשארים לזמן רב בחוץ!
  • מעניקים תעודת אחריות בכתב בגמר כל פעולת הדברה!
  • מחזיקים בכול הרישיונות וההיתרים הדרושים לביצוע הדברת יתושים!
  • זמני הגעה מהירים מהרגיל, עובדים 24/7!

לפני שמבצעים ריסוס נגד יתושים צריך להכיר את הזנים השונים

לפני כל הדברת יתושים, צריך לבצעה ניטור של השטח. למצוא את סוג היתוש ולעמוד את רמת הנגיעות במקום על מנת שנדע באילו חומרים עדיף להדביר, מה המינון הנכון והיכן צריך ליישם את הריסוס.

יתוש ה"אדס" (טיגריס אסייתי)

נעקצים ביום ובלילה ועקיצות כואבות? סבירות גבוהה שנעקצתם על ידי ה"אדס", יתוש הטיגריס האסייתי. לא כל מדביר ייתן לכם שקט או אפילו הקלה. החומרים מאד יקרים למעופפים, פה חייבים מדביר מנוסה. חובה כמה פעמים לעבור את ההדברה.

עלויות בערך 350 שח ל100 מטר, פחות מזה כנראה החומרים וההקלה יהיו בהתאם. ללקוחות שלנו שאוהבים את הגינה ונהנים לשבת בחוץ, אנחנו עושים טיפול כל שלושה חודשים או יומיים לפני אירוע ואז הגינה הופכת להיות ממש כיפית. כשמבצעים הדברת יתושים בגינה כל שאר החרקים נעלמים, מתאים מאוד לגינות עם הרבה צמחייה.

יתוש ה"קולקס"

היתושים עוקצים אתכם בתוך הבתים? הם מגיעים כשהשמש מתחילה לשקוע וצבעם חום בהיר?  כנראה שאתם מוטרדים על ידי יתוש ה"קולקס". הוא מרבה לעקוץ בתוך מבנים ומגיע כשמתחיל להחשיך.

יתוש המסוגל להעביר מחלות מסוכנות לאדם, הוא עושה זאת באמצעות החדק שלו, אתו הוא דוקר את הבשר ומוצץ מהפונדקאי את דמו. אורך חייב כחודש ימים בערך ובעל יכולת רבייה מרשימה של עד 200 ביצים במהלך חיי הנקבה. ככול היתושים גם בזן זה הנקבה זו שעוקצת בלבד.

יתוש ה"אנופלס"

את יתוש האנופלס לרוב נפגוש כשנטייל באזור הכנרת, שם ישנה כמות אוכלוסייה גדולה יחסית שלהם. יתוש זה נמצא בעוד כמה אזורים בארץ ותמיד הוא ימצא במקום בוא יש מקווה גדול של מים נקיים.

הדברת יתושי האנופלס לרוב לא תעשה מטעם לקוחות פרטיים, זה יותר קשור לעיריות ולמועצות. יתוש זה עלול להיות מסוכן ביותר בשל מחלות אותן עלול להעביר, אך למזלנו בארצנו ידענו למגר את התופעה.

הדברת יתושים בגינה שמחזיקה כל העונה

אם רוצים באמת שהדברת יתושים תהיה מועילה, אפקטיבית ומחזיקה לאורך זמן רב, ישנם כמה פעולות, לפני שמבצעים הדברה שחייבות להיעשות.

צריך לדאוג לכל עבודת הגינון, שירות שגם אנחנו מציעים ללקוחותינו, לנקות את השבילים ולסדר את הגינה. לאחר מכן נתחיל בהדברה, ישנם סוגי חומרים שונים המתאימים להדברת יתושים אך המומלץ והחזק מבניהם הוא תכשיר הדברה בשם "באג" בוא אנו, הדברות הארץ משתמשים.

נמלא את המרססת לפי המינון המדויק שמורה לנו התווית שבגב הבקבוק של החומר. נוסיף חמש כפיות סוכר למרססת בנפח של 10 ליטר נערבב היטב ונתחיל לרסס תחילה נדביר את העשבייה, פרחים שתילים וכדומה. כל לקוח לפי גינתו מגבלותיו וצרכיו. לאחר מיכן נעבור בכול השבילים ומעטפת הגינה וחיצונית והפנימית. לסיום נתמקד באזורי הישיבה, בכניסות לבית, החלונות ויתר המקומות.

ריסוס עשבייה

כמה משלמים עבור ריסוס ליתושים בגינה?

מחיר הדברת יתושים בגינה משתנה בהתאם לכמות החומר אותה אנו מיישמים בחצר. גודל הגינה אינו קובע מפני שישנם גינות בעלות צמחייה רבה או בעלת מקומות מסתור רבים עבור היתושים כגון סלעייה בחצר, גרוטאות המהוות מקומות מרבץ עבורם וכדומה.

מספר המכלים בהם נשתמש עלות עבור הדברת יתושים
מיכל 1 קטן (5 ליטר) ב-280 ₪
מיכל 1 גדול (12 ליטר) ב-400 ₪
מיכל 1 גדול ו1 קטן ב-550 ₪
2 מכלים גדולים ב-700 ₪
3 מכלים גדולים ב-900 ₪

מבצעים הדברת יתושים במוסדות חינוך וגני ילדים

הדברת יתושים בבית ספר בשטח של כ-11 דונם: הדברות במוסדות חינוך נעשות או בימי שישי לאחר שעות הלימודים או בימי החופש בהם התלמידים אינם.

השתמשנו בתכשיר הדברה המתאים להדברת יתושים בשטח פתוח, במינון התואם לרמת הנגיעות ושטח בית הספר, הוספנו גם חומר ממתיק כדי למשוך היטב את היתושים לרעל. פשוט ריססנו את כל העשבייה ומקומות המנוחה של היתושים, בשטח בית הספר כולל הדברת היקפו החיצוני. התשלום עבור ההדברה היה כ-900 שקלים הכוללים תעודת אחריות בכתב ומתן הוראות לבלימת יתושים בעתיד.

שאלות ותשובות בנושא הדברת יתושים

בדרך כלל בגינות שיש פעילות של יתושים, מומלץ לבצע ריסוס נגד יתושים פעמיים בעונת הקיץ. כמובן כשרוצים לארגן מסיבה בחצר ושתהיה ללא יתושים כלל, רצוי להזמין מדביר יתושים כיומיים לפני.

אצלנו המחירים עבור ריסוס נגד יתושים הם לפי מספר המכלים בהם נשתמש. כאשר המחיר ההתחלתי (מיכל 1) הוא 280 ₪ המתאים לגינות קטנות יחסית, מרפסות וכדומה.

לפני שמבצעים ריסוס ליתושים בגינה אנחנו ממליצים לבצע מספר פעולות מניעה כגון סידור וניקיון הגינה, גיזום עשבייה, ייבוש מקורות מים עומדים, איסוף פירות שנפלו מהעצים ולשים לב שאין פירות רקובים שנמצאים עדיין על העץ.

לאחר שמבצעים ריסוס ליתושים יש להמתין עד שחומר ההדברה יתייבש קליל ולא פחות משעה מתום ההדברה. עוד חשוב לציין שלא מומלץ להשקות את הגינה כ-24 שעות לאחר ההדברה, זה מוריד מעמידות החומר שעדיין לא נספג היטב.

Call Now Button