055-9705-269

הדברת טרמיטים

הטרמיט הוא חרק קטן בצבע חום בהיר עד כהה, הניזון מסוגים שונים של עצים יבשים. ככול שתזהו בהקדם את סימני הטרמיטים תוכלו להציל את הרהיט או את המבנה כולו. מוקדם, לפני שתגדל להיות מושבה של מיליוני פרטים. אם הבחנתם בטרמיטים בחצר או אצל השכנים, להקדים ולהזמין חברה שמבצעת הדברת טרמיטים במידי! משום שהטרמיטים נודדים. זמן פעילותם בעיקר בלילה. אם תהיו בשקט תוכלו לשמוע את כרסום הרחש העדין שהן מייצרות ואם תסתכלו היטב תבחינו בפתחי המחילות החפורות בתוך כל גוף הרהיט.

הדברת טרמיטים

את הטרמיטים לצערנו אנחנו מכירים בגלל הנזקים הכבדים שהם עושים במבנים, ברהיטים, בדלתות ומשקופים, בבית ובבית העסק. הטרמיטים מגיעים אלינו, מה שנקרא מתחת לבלטות. חודרות את ביתנו על ידי לעיסת שביבי עץ, לרוב דרך המשקופים ומשם לדלתות ויתר הבית והרכוש. הטרמיטים פעילים כל ימות השנה אולם שיא פעילותם ניכר בקיץ, בימות החום. יש לציין כי למרות יכולות ההרס הגדולות של הטרמיטים הם אינם מעבירים מחלות כלל.

מדביר טרמיטים זה אנחנו!

  • מומחים לטיפולים מקיפים ורמת נגיעות גבוהה!
  • מחזיקים בכול הרישיונות וההיתרים מהמשרד להגנת הסביבה!
  • מחירים החל מ-600 שקלים כולל קידוחים!
  • מעניקים תעודת אחריות בכתב לשנתיים!
  • שיחת יעוץ והצעת מחיר בחינם!

כיצד נזהה טרמיטים בבית?

חושבים שמצאתם טרמיטים? צלמו ושלחו אלינו, אנו נעזור לכם לזהות את סוג החרק. הטרמיט דומה מאוד בגודלו וצורתו לנמלה. טרמיט מלוכה מזכיר להפליא נמלה מכונפת, ישנם שני הבדלים עיקריים העוזרים לזיהוי. האחד הוא השוני בצורת המחושים שאצל הטרמיט נראות כקו ישר ואצל הנמלה בצורה עקומה יותר והשני הוא מבנה הכנפיים המכסות אחד על השני אצל הטרמיט ונראה כאילו קיים רק זוג אחד לעומת הנמלה שקיימת חפיפה מלאה ורואים שני זוגות כנפיים בבירור.

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים בבית.

הדברת טרמיטים נחשבת לחוד החנית בענף ההדברה. ההדברה המורכבת ביותר מבחינה מעשית ומסוכנת לא פחות מבחינה בריאותית. בשביל לבצע הדברה זו חייב המדביר להחזיק ברישיון הדברה בדרגה שנייה, "רישיון בשטח פתוח" מטעם המשרד להגנת הסביבה.

בגלל שהטרמיטים נמצאים מתחת לרצפה ובכמויות אדירות של עשרות ואפילו מיליוני פרטים, הדברה רגילה ומעל פני השטח לא תועיל. בהדברת טרמיטים צריך לחדור באמצעות קדיחות את הרצפה בעומק מספיק שעובר את שכבת הבטון אל שכבת החול שקיימת למטה (שם הם נמצאים). דרך לעיסת שבבי העץ חופרות את דרכם.

כשמבצעים טיפול נכון ויסודי נגד טרמיטים ובאמת דואגים להגיע אל כל הפרטים ולכל הקנים אז פותרים את הבעיה אחת ולתמיד! לא כל מדביר מיומן ומנוסה מספיק כדי לבצע הדברת טרמיטים. אצלנו תקבלו אחריות לשנתיים! אנחנו מחזיקים בכול הרישיונות וההיתרים הדרושים כחוק! יש לנו צוות המתמחה במיוחד לטרמיטים המאובזר בציוד מקצועי ומתקדם שיבטיח הדברה בטוחה ויעילה. חברת הדברות הארץ מתמחה בהדברת טרמיטים כר למעלה מ-12 שנה.

מדביר טרמיטים שעושה את זה ללא נזקים.

כידוע הדברת טרמיטים לרוב כרוכה בקדיחות הנעשות ברצפת המבנה, דבר המוביל לא פעם לנזקים הנגרמים לריצוף. ישנם סוגים שונים של מקדחים בהם אנו משתמשים, כל מקדח מתאים לסוג שונה של רצפה. ברצפת עץ נשתמש במקדח המיועד לעץ, בקרמיקה נשתמש במקדח חנית המיועד לקרמיקה. רמת הגימור הסופית מאוד חשובה לנו, בהדברת טרמיטים צריך לעבוד לאט. נזקים לא מעטים נעשים בשלבי הקידוח. בסוף ההדברה אנחנו ממלאים את החורים האלה בחומר המשתלב עם סוג הרצפה הקיים.

פעולות הדברת טרמיטים שבצענו.

הדברת טרמיטים בדירת שלושה חדרים: ערכנו בדיקה מקיפה של הבית לניתור מדויק של מקור הקנים ועמידה נכונה של רמת הנגיעות. קדחנו כל 25 סנטימטר במרחק של שני סנטים מהקיר ולאורך כל הקירות בבית, כידוע הממלכה של הטרמיטים נמצאת מתחת לריצוף, מתחת למבנה. אין דרך אחרת להגיע אל מקור הנגע. רק על ידי קדיחות בקוטר של כ-4 מ"מ ובמרווח צפוף ככול הניתן ברובה שבין מרצפת אחת לשנייה נוכל באמת לחשוף את כל אזורי הפעילות שלהם ולשם נחדיר את הרעלים. השתמשנו התכשיר הדברה המיועד במיוחד להדברת טרמיטים תוך הקפדה על הוראות התווית בנוגע לכמות האוכלוסייה ביחס לשטח המבנה. ישמנו את החומר בתוך כל החורים שיצרנו ברצפה על ידי מרסס מיועד ובכמות מתאימה ובטיחותית שתבטיח גם את שלומם של יושבי הבית וכמובן להשמדה מוחלטת של המזיקים. בסיום ההדברה נתנו הוראות חזרה למקום לאחר כ-4 שעות ותעודת אחריות בכתב לשנתיים בעלות של כ-2400 שקלים.

Call Now Button