תפריט סגור

הדברת חרקים

בתחילת האביב כשהקור מתחיל לפוג ותנאי מזג האוויר הופכים להיות נוחים ומאפשרים לצאת בחוץ וליהנות מהשמש החמה והפריחה היפה. לצערנו גם המזיקים מתחילים להתעורר לאחר שנת החורף שעברה עליהם ובשפה קצת יותר מקצועית נקראת "דיאפאוזה". כן, מה לעשות הם יוצאים בהמוניהם מטרידים, מזיקים והרבה מהם גם מעבירים מחלות. לכן מומלץ מאוד רגע לפני שכל זה מתחיל, ממש שנייה לפני שמגיע האביב לעשות הדברה כללית. הדברה שמכוונת לסוגים רבים של חרקים ונעשית במקומות שונים במבנה או בחצר ובשיטות שונות על מנת לסכל מגוון רחב של חרקים הצפויים להגיע עם בוא האביב.

הדברת חרקים בבית

הדברת חרקים בבית מומלצת כשעוברים לדירה חדשה ורוצים ליהנות משהות ללא חרקים. בדירות שכורות יכולות להיות הרבה ליקויים המזמנים חרקים תברואתיים המאיימים לפגוע בבריאותנו ובאיכות חיינו. בהדברות הארץ עושים הדברה כללית ויסודית כך גם שאם קיימים ליקויים אנחנו נדאג שלא יגיעו המזיקים. יש לנו את הידע, הכלים והניסיון הדרושים כדי להרחיק מביתכם את כל המזיקים גם בתנאים קשים.

במצבים בהם יש בביתנו מינים רבים של חרקים המציקים ולא סוג אחד ספציפי, נעדיף לבצע הדברה כללית. הדברה כללית מתאימה במיוחד כשיש כמה סוגים של מזיקים בבית בחצר או בעסק.

מדביר חרקים זה אנחנו!

  • צוות גדול של מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה.
  • משתמשים בחומרים ירוקים המאושרים כחוק.
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד של החל מ-230 שקלים הכוללים תעודת אחריות בכתב.
  • זמינים כל השבוע, עשרים וארבע שעות ביממה ועד 40 דקות הגעה.

היכן נבצע ריסוס נגד חרקים?

לכל מזיק יש את התכונות שלו והצרכים שלו. ישנם שאוהבים סביבה לחה וזקוקים לכמות מספקת של מים לשתייה. כאלה המעדיפים חום ויובש ומסוגלים לא לשתות גם חודשים שלימים. את אלה שיהיו תמיד בגובה ואחרים המעדיפים כמה שיותר נמוך. חרקים שפעילים בשעות היום וחרקים הפעילים בלילה וגם יש שפעילים כל היום וכל הלילה, האחד צמחוני והאחר אוכל הכול. יש את אלה שזוחלים ויש את אלה שהולכים, גם כאלה שעפים ובנוסף כאלה ששוחים וצוללים. יש פחדנים שרק בורחים ומתחבאים ויש שתוקפים ולא נעלמים. בקיצור לכול מזיק יש את הדרך שלו, כך גם נפעל בהתאם לתכונות שלו.

הדברת חרקים נעשית על ידי ריסוס ביובים כדי לפגוע בעיקר בתיקנים, נרסס עשבייה כדי לקטול את המעופפים, שבילי ההליכה שם בעיקר מתהלכים נמלים, את החלונות כדי למנוע חדירת חרקים בעלי יכולות טיפוס ותעופה. אזור המטבח למניעת תיקנים, נמלים וחרקים נוספים. בסלון נדביר למניעת סוגים שונים של מזיקים, את חדרי הילדים נבצע לפי צרכי הלקוח. אנחנו לא מרססים סתם, הדברה צריכה להיעשות בצורה אחראית ומבוקרת כשאין צורך אז לא מרססים. כמובן שכל בית לפי דרישותיו וצרכיו.

הדברת חרקים בטוחה

הדברה בישראל מתבצעת לרוב על ידי חומרים רעילים, חומרים המאושרים על פי חוק, ידידותיים לסביבה ונקראים ירוקים. לכל תכשיר הדברה יש תו תקן, הוראות שימוש ונהלי עזרה ראשונה. את התווית מוכרח המדביר להכיר היטב ולהבין את חישוב הכמות אותה הוא צריך ליישם בהתאם למרחב וכמות אוכלוסיית המזיקים כנגדם הוא פועל. נהלי עזרה ראשונה אמורים להיות חרוטים היטב  בזיכרון המדביר כדי שבע הצורך ידע לפעול מהר ללא עיקוב בקריאת ההוראות.

כל אדם המבקש לבצע הדברה מחויב על פי חוק לעבור הכשרה מקצועית הכוללת מבחני התאמה ולאחר סיומה בהצלחה מקבל רישיון מוסמך ורשאי לבצעה פעולות הדברה בהתאם לרישיון בוא הוא מחזיק. אצלנו בהדברות הארץ מתנהלים אך ורק לפי ההוראות, יש לנו את כל הרישיונות וההיתרים הדרושים לבצע כל פעולת הדברה שהי. אנחנו מקפידים מאוד על נהלי הבטיחות והזהירות לבל יפגעו יושבי הבית ומכירים היטב את החומרים בהם אנו משתמשים. אנחנו נעזרים במכשור החדיש ביותר ומרבים להחליף גומיות, צינורות וכול מה שמתקלה ועלול לסכן בזאת את הסביבה. הרי הריסוס צריך להיעשות ממוקד וללא נזילות המטפטפות ללא בקרה.

Call Now Button