055-9705-269

ריסוס לבית

חרקים מזיקים רבים תוקפים את הבתים בכל עונות השנה, אך בעונת הקיץ אנו עדים לעליה ניכרת בדרישה לשירותי ריסוס כנגד חרקים, מייתר עונות השנה. בחורף רוב מוחלט של החרקים נמצאים במנוחה במקומות המסתור שלהם, מחכים לאביב לצאת ולהזיק. חברת הדברות הארץ מבצעת ריסוס לבית בפיקוח המשרד להגנת הסביבה, כבר יותר מ-12 שנים. אנו מספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ומקפידים על הזמנים. מרססים בחומרים ירוקים וללא ריח. אצלנו העבודה נעשית באחריות מליאה ובכתב. התקשרו עוד היום לתאם ריסוס לבית ותיהנו מאיכות חיים ללא מזיקים ובמחירים ללא תחרות של החל מ-180 ₪.

ריסוס לבית

כיצד צריך להתכונן לקראת ריסוס דירה

הכנות הבית לקראת ריסוס דירה הינם הכרחיים, לא פחות מאשר ההדברה עצמה. קודם יש לדאוג לליקויים הגורמים לנזילות ולמים עומדים, זה מזמין מאוד את החרקים השונים. ריסוס לדירה עושים על ריצפה נקייה, לאחר שטיפה וייבוש. קליטת חומרי ההדברה במשטח נעשה היטב ונשאר לאורך זמן כשהוא נקי ללא לכלוך ואבק. אין לשטוף כיומיים לאחר ההדברה, זה פשוט מוריד את חוזקת החומר. את כל החפצים צריך לסדר במקום על מנת שנוכל לרסס את הבית כמה שניתן ללא הפרעות. המדבירים שלנו עוזרים בהכנות הבית לפי דרישת הלקוח.

כשמבצעים ריסוס ירוק לבית, האם זה רעיל לבני אדם ובעלי חיים?

אנו מבצעים ריסוס ירוק לבית וללא ריח. החומרים הינם רעילים, אך אופן השימוש בם נעשה בצורה מבוקרת ותחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. ייעודם של הרעלים הוא להשמדת חרקים מזיקים, הם פחות רעילים לבני אדם ובעלי חיים, גם המינונים בהם אנו משתמשים מתאימים לגודלם של החרקים ופחות משפיע על יונקים גדולים. לקוחות שיש להם אקווריום דגים למשל, אנו מאוד נזהרים ואף מעבירים לחדר סגור לכמה ימים, חדר שאותו לא מרססים.

לפי מה נקבע מחיר ריסוס לבית?

גובה מחירי השירות בענף ההדברה משתנים בהתאם לסוג המזיק, לרמת הנגיעות ולשטח אותו אנו מתבקשים להדביר. מחיר ריסוס לבית, מתחיל ב-180 ₪ לחרקים מסוימים כגון: נמלים, ג'וקים זבובים ועוד. המחיר יכול להגיע עד ל600 ₪ לבית פרטי, טיפול מקיף הכולל אחריות לשנה שלימה. כשמדובר בפרעושים, יתושים ונמלי אש, המחירים קצת מתפסים ומתחילים ב-300 ₪ ויכולים לעלות עד כ-800 ₪, בבתים בעלי חצרות גדולים עם כמות גדולה של מזיקים. ריסוס נגד טרמיטים ופשפשים, מתבצע באופן מורכב הכרוך מאמץ רב ואף במספר פגישות. המחיר מתחיל ב-600 ₪ לחדר אחד או בעיה נקודתית במשקוף לדוגמא. במקרים קיצוניים ובבתים גדולים מגיע אף ל-5000 ₪ ויותר. בפשפשים האחריות הינה לשנה ובטרמיטים לחמש שנים.

כמה זמן מחכים בחוץ לאחר שעושים ריסוס לדירה?

כמו בכל הדברה אנו נוהגים לפי כל הנהלים ואף מחמירים כשרואים לנכון במצבים מסוימים. לאחר שעושים ריסוס לדירה צריך לצאת מהבית לשעה עד 24 שעות, תלוי באופן ההדברה ובסוג התכשיר בוא אנו משתמשים. כמובן שתינוקות, ילדים, אנשים מבוגרים, אישה בהריון, אנשים בעלי מצב בריאותי ירוד ובעלי חיים, רגישים יותר לחומרי ההדברה ובהתאם לכך יצטרכו לשהות מחוץ לדירה יותר זמן מאשר אנשים בוגרים ללא עבר רפואי.

ריסוס נמלים בבית עושים בצורה אחראית

ריסוס נמלים בבית, בדרך כלל נעשה נקודתי ופחות נרחב. לרוב הריסוס יעשה במטבח, בחדר האוכל, בסלון ובמקומות נוספים בהם נהוג להשאיר פירורים. כידוע הנמלה חרוצה מאוד ואינה מבזבזת זמן מיותר, היא לא מסתובבת סתם, יש מזון בסביבה אותו היא רוצה להשיג. אנחנו עורכים בדיקה יסודית ובה מחליטים אילו אזורים אנו מרססים, משתדלים לא להגיע לחדרי השינה. עבור ריסוס נמלים בבית תקבלו אחריות בכתב לשנה שלימה.

Call Now Button