055-9705-269

פינוי פגרים

לא פעם קורה שרואים נבלה בחצר או יונה מתה שמעלה רימה ורפש בעדן החלון. פגרים מרקיבים מהר ומתמלאים בתולעים זבובים וחרקים נוספים שגורמים למפגן תברואתי חמור ומסוכן מאוד לבריאות. את הפגרים צריך לסלק מיד עוד כשהם "טריים", חברת הדברות הארץ מספקת שירותי פינוי פגרים הכוללים ניקיון יסודי וחיטוי השטח בו נמצאה הנבלה. התקשרו אלינו ונגיע עוד היום ונסלק את הנבלה.

פינוי פגרים

פינוי נבלה במקלט

במקרים רבים בהם אנו נדרשים לתת שירותי פנוי פגרים, הנבלה נמצאת במקלט. מקלטים רבים מספקים מסתור לבעלי חיים כגון: חולדות, עכברים וחתולים. אנו תמיד ממליצים ללקוחותינו לדאוג לסגירת כל הפתחים המאפשרים לחיות השונות להיכנס ולהשתכן במקלט. במקרי חירום בוא האזרחים נדרשים להיכנס למקלטים, חייבים לדאוג כי המקלט יהיה ראוי לשהות. אצלנו ניתן לקבל בנוסף שירות לסידור והכנת מקלטים לקראת שהייה.

לאחר פינוי חיות מתות, כדאי לבצע חיטוי?

לאחר שהחיה שבקה חיים, הבשר החי מהר מאוד הופך לבית גידול של רימת המשתנות תוך יומיים שלושה לזבובים בוגרים. הזבובים מתרבים במהירות רבה והופכים את האזור לזוהמה בעלת ריח חריף מאוד המופק מריקבון הנבלה. אנחנו בהדברות הארץ מבצעים שטיפה יסודית לאזור ומרססים בחומרי חיטוי את השטח היטב. בסוף העבודה מבשמים את החלל על מנת שיהיה ניתן לשהות במקום מיד לאחר שנלך.

פינוי פגרים

פינוי פגר מבית הלקוח

האם העירייה מבצעת פינוי פגר חתול רחוב שהתגלה בגינה?

העירייה אינה אחראית על פגרים הנמצאים בחצרות פרטיים אלה רק אם הפגר נמצא ברחוב, בשטח הציבור, אז היא אכן מעניקה שירות לפינוי פגרים. כשהפגר נמצא בבית או בבית העסק זו האחריות של הבעלים לדאוג לסילוק הפגרים.

פינוי פגר מחיר בהתאם לגודל החיה ומיקומה

פינוי פגרים תלוי בשני גורמים האחד, באיזה חיה מדובר? איסוף עכבר, יונה או שמה איסוף פגר של כלב או חתול? הגורם השני הוא היכן נמצא הפגר? הוא מונח במקום נגיש או שצריך לטפס על הגג ולחפש בתוך הרעפים? פינוי פגרים אצלנו מתחיל ב-180 שקלים ויכול להגיע עד ל- 600. במקרים בהם מדובר במספר רב של פגרים ונמצאים במקומות הדורשים מאמץ רב בכדי לאתרם, המחיר עשוי להיות אף גבוה יותר.

Call Now Button