055-9705-269

חיטוי קורונה

הקורונה כאן כדי להישאר ולכן חשוב מאוד לבצע חיטוי קורונה היכן שצריכים. איפה צריך לערוך חיטוי קורונה, באיזה חומרי חיטוי משתמשים לחיטוי קורונה, כמה עולה חיטוי קורונה? כל אלו שאלות שיש לנו עליהן תשובה עבורכם. הכול על חיטוי קורונה במאמר שלפניכם.

החיים עם קורונה

נגיף הקורונה שמחולל שמות בעולם כולו כבר קרוב לשנתיים הולך וחוזר בגלים גם כאן אצלנו בארץ ולכן אנו מבינים שהחיים שלנו מהיום והלאה יהיה בצל הנגיף המסוכן. המאמצים שכולנו עושים כדי להימנע מהידבקות בנגיף הקורונה כוללים חיסונים, מסיכות, ריחוק חברתי ואפילו סגר ובידוד במידת הצורך, אך אפשר לעשות אפילו יותר מכך.

מומלץ ביותר לבצע חיטוי קורונה באמצעות חומרים מיוחדים ועל ידי חברת הדברות מקצועית, וזאת כדי להפחית למינימום את הסיכוי שלכם להגיע למגע עם וירוס קורונה. חיטוי קורונה מקצועי ניתן לבצע בבית, במשרד, בשטח העבודה ואפילו בכלי רכב.

כיצד מבצעים חיטוי קורונה מקצועי?

חיטוי קורונה לא מבוצע באמצעות חומרי ניקוי רגילים ויש צורך בחומרים מיוחדים בריכוז גבוה, כזה שמבטיח יעילות של 100% בחיטוי נגיף הקורונה. כמו כן חשוב שחומרים אלו יהיו ברשות חברת הדברות מקצועית ברישוי משרד הבריאות.

חיטוי קורונה מקצועי מבוצע עם הקפדה על כל הפרטים הקטנים והמקומות שלא תמיד תחשבו עליהם כמקומות בהם ניתן להידבק בקורונה. מדובר כמובן על פחי זבל, אסלות וכלים סניטריים נוספים לצד משטחי עבודה ואפילו מקלדת ועכבר תמימים למראה. כולם עלולים לאפשר העברה של הנגיף מאדם אחד לאחר וחשוב לבצע חיטוי קורונה יסודי גם במוצרים ואביזרים שכאלו.

החיטוי מבוצע חלקו באמצעות ריסוס של תמהיל הכולל את חומר החיטוי עם מים או באמצעות העברת ניקוי ידני במקומות בהם אי אפשר או אסור לרסס (בקרבת מזון, במוצרי חשמל או מוצרים רגישים אחרים).

כל כמה זמן יש לבצע חיטוי קורונה?

ההמלצה שלנו היא ראשית כל לשמור על היגיינה וניקיון ברמה גבוהה ככל שניתן מדי יום. חיטוי קורונה בבית או במשרד רצוי לבצע לפי היקף הפעילות והאורחים\מבקרים המגיעים למקום.

בבית ניתן לבצע זאת אחת לכמה שבועות או חודשים ואילו בבתי עסק או משרדים מומלץ אחת לכמה ימים או שבועות, תלוי בגודל המקום והיקף המבקרים בו. כמובן שההמלצה שלנו היא להזמין חיטוי קורונה במידה ואחד העובדים או המבקרים במקום התגלה כחולה קורונה ויש סכנה שנגע בדברים שונים במשרד שיכולים לעבור הלאה.

האם חיטוי קורונה מתקיים רק בבית או במשרד?

חשוב לקחת בחשבון שיש לבצע חיטוי קורונה לבניין בו שהה חולה מאומת שאולי נגע בחלקים שונים בבניין שהם שטחים משותפים כמו חצר משותפת, מועדונית, מעלית, חדר מדרגות או אשפה וכדומה. כמו כן ניתן להזמין שירותי חיטוי קורונה לכלי רכב בהם שהה חולה מאומת וגם למפעלים, חנויות ומחסנים עם סחורה שאולי היה מי שחולה בקורונה ובה עמה במגע ישיר.

קורונה מדבקת בשיעור גבוה ולכן חשוב לערוך חיטוי נגד קורונה לעתים קרובות ולא רחוקות, לפחות עד שהנגיף ילך וייעלם לו במרוצת השנים הקרובות (כולנו תקווה).

כמה עולה חיטוי קורונה מקצועי?

חיטוי קורונה מבוצע בהיקפים שונים ועם אמצעים שונים בכל חיטוי. על כן קשה לתת הצעת מחיר גלובאלית מראש עבור חיטוי נגד קורונה. יש לקיים שיחה מוקדמת בה נבין את היקף הפעילות הנדרש, מצב המבנה וכמות האנשים הפעילים במקום וכן הלאה.

אנו בחברת הדברות הארץ מעניקים שירותי הדברה וחיטוי מזה שנים רבות וסיפקנו מענה מקצועי לאלפי משפחות ובלעי עסקים בישראל משנת 2009 ועד היום. אנו דוגלים בשיות מקצועי, אמינות ברמה גבוהה ומחיר הוגן ללקוחות שלנו.

לקבלת הצעת מחיר חייגו אלינו: 055-970-5269

Call Now Button