055-9705-269

הרחקת יונים

הרחקת יונים לצמיתות בשיטות הומניות עם 100 אחוזי הצלחה ובאחריות מלאה.

איך מרחיקים יונים בחברת הדברות הארץ?

יש לא מעט דרכים לסלק ולגרש יונים, אנו מבצעים זאת במספר שיטות שונות, תמיד נפעל בהתאם לאופי המקום ולצרכיו.

התקנת רשת יונים למסתור כביסה

אין ספק שאחד המקומות המועדפים על היונים לקינון נמצא במסתורי הכביסה. היונה מרגישה בטוחה במסתור הכביסה המקנה לה קורת גג ומסתור יאה מטורפים כגון חולדות, חתולים, עורבים וכו'.

אנו חוסמים את פתח המסתור באמצעות רשת נגד יונים, רשת הצפופה מספיק כדי למנוע את כניסתם של היונים. הרשת שלנו עמידה לקרני UV ומחזיקה לאורך זמן גם כשמדובר בביצוע התקנת רשת יונים למסתור כביסה במקום הקרוב לים. האחריות עבור התקנת רשת נגד יונים הוא לחמש שנים.

רשת יונים לבניין

בבניינים בהם יש קינון במספר מסתורי כביסה, מומלץ לבצע רשת נגד יונים לבניין כולו ולא בכול מסתור בנפרד. גם העבודה יותר יעילה וגם העלויות קטנות אם מחלקים את העלות בין המסתורים בבניין. התקנת רשת בבניין מצריכה עבודה עם סנפלינג (גולש מעטפת).

התקנת דוקרנים ליונים

הדוקרנים בהם אנו משתמשים, מיועדים לסילוק והרחקת יונים ועמידים לאורך זמן רב, בתנאי מזג האוויר המתחלף.

אנו מרבים לעבוד עם שני סוגים של דוקרנים ליונים כאשר האחד מתאים למקומות צרים כשבסיסו עשוי מחומר פוליקרבונט (לא פלסטיק), והקוצים שלו ממתכת. השני מתאים למקומות רחבים יותר והוא כולו עשוי פוליקרבונט שנשאר עמיד לאורך שנים.

לכידת יונים עם כלוב הומנית

במצבים בהם יש אוכלוסייה גדולה של יונים או לפי דרישת הלקוח, אנו נותנים שירות של לכידת יונים באמצעות כלוב הומני שבו מספר כניסות וללא יציאה.

אנו דואגים שיהיה מזון ומים עבורם שגם יזמין אותן אל הכלוב וגם לדאוג שיהיה להם תנאים מתאימים שלא ימותו בפנים. את היונים אנו מפנים למקום רחוק מספיק (מעל 60 קילומטר) על מנת שלא יצליחו לחזור שוב.

שירות של לוכד יונים באמצעות כלובים מתאים יותר למוסדות ועסקים אך גם לבתים פרטיים ובניינים.

ירי ביונים, מבצעים רק כשניתן!

היונה אינה מוגדרת כ"חיה מוגנת" לכן מותר לתת שירות של ירי ביונים אך לא בבתים פרטיים אלה רק בעסקים, באזורי תעשייה ומקומות נוספים שלא באזורים מיושבים.

את הירי מתמחרים לפי שעת עבודה ולא לפי מספר היונים בהם צלפנו. הרובה הינו רובה אוויר וכמובן שהירי נעשה בפיקוח ומותר רק למדבירים בעלי רישיון הדברה בשטחים פתוחים ובעלי רישיון לנשק חם.

איך מבצעים הרחקת יונים מגג רעפים?

יונים בגגות רעפים גורמים לנזקים כבדים בתוך הגג ומעליו. לשלשת היונים חומצתית מאוד ומלבד הלכלוך הרב, הזוהמה שמותירה ומזמינה מזיקים רבים היא גם משחיטה צינורות, מזגנים, דודי שמש וכל מה שמגיע איתה למגע.

הרחקת יונים בתוך גג רעפים

כשיש יונים בתוך הגג אז יש גם ככול הנראה כניסה ויציאה ומן הסתם יהיה גם קינון או מספר קינים בו.

ראשית יש להרחיב את הפתחים על מנת לבצע סילו יונים מהגג בצורה קלה ומהירה. לאחר מיכן אנו דואגים לניקיון הגג ומבצעים הדברה נגד חרקים מזיקים.

סוגרים את הפתחים בצורה הרמטית ומבדאים כי ליונים אין פתחים לכניסה מחודשת אל תוך הגג.

הרחקת יונים מעל גגות רעפים

עיקר ההיזק של היונים על גג רעפים הוא לכלוך הלשלשת. בגגות חשופים לשמש ללא אזורים מוצלים, היונים אינם בונים קינים בם אך יושבים, "משתזפים" ומלכלכים את כל הגג.

רשת יונים בגג רעפים

דרך אחת היא התקנת רשת יונים על הגג באמצעות התקנת תשתית מתאימה, בעלת גובה מתאים שלא תיתן ליונים אפשרות גישה נוחה לגג.

הצבת דוקרנים נגד יונים על גג רעפים

כשיונים נמצאים בגגות רעפים, לרוב הן יעדיפו לעמוד על הרוכבים ובקצבות הגג. אנו מתקינים את הדוקרנים במקומות המיועדים ולא משאירים מקומות נוחים ליונים לרבוץ.

כמה עולה להזמין מרחיק יונים?

מחירי הרחקת יונים אינם קבועים ומשתנים בהתאם לכמות היונים במקום, לחומרים בהם נשתמש, סיכון עבודה בגובה ועוד.  כמובן שתמיד נעניק תעודת אחריות בכתב בגמר העבודה.

כיצד מרחיקים יונים מחיר כולל אחריות
דוקרנים נירוסטה עם בסיס פוליקרבונט החל מ-80 ₪ למטר כולל התקנה
דוקרני פוליקרבונט רחבים החל מ-100 ₪ למטר כולל התקנה
ניקיון לשלשת במסתור כביסה החל מ-300 ₪
התקנת רשת יונים במסתור כביסה החל מ-600 ₪
התקנת רשת בגג רעפים החל מ-600 ₪
הצבת כלוב הומני ליונים החל מ-600 ₪
ירי נגד יונים ב-700 ₪ לשעת עבודה
התקנת רשת בבניין החל מ-1200 ₪

חברת הדברות הארץ מתמחה בהרחקת יונים לצמיתות, נותנים שירות לציבור הפרטי, המוסדי והעסקי בפריסה ארצית. התקשרו עוד היום ליעוץ הכוונה והצעת מחיר בחינם!

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים

ישנם מספר שיטות לביצוע הרחקת יונים. אנחנו מגוונים ומשלבים מספר שיטות יחדיו לשם סילוק יונים והרחקה לצמיתות. משתמשים בדוקרנים, רשתות, כלובים ובמקרי הצורך מבצעים גם ירי ביונים.

הזמנת שירות של הרחקת יונים אצלנו מתחיל ב300 ₪ ויכול להגיע גם לעשרות אלפים. תלוי בכמות האוכלוסייה, עבודה בגובה, חומרים ועוד.

כן, בוודאי! אצלנו האחריות עבור סילוק יונים הוא בין שלוש שנים לחמש שנים. בהתאם לפעולות שנבצע ולתנאי השטח במקום. אזורים הקרובים לים האחריות הינה לשלוש שנים ומקומות הרחוקים בחמש קילומטר ויותר מהים יהיה לחמש שנים.

לא קיימת הדברה נגד יונים, לפחות לא אצלנו. ריסוס חומרים לסילוק יונים אינו חוקי ולא מותר ליישום. אנו מרחיקים יונים באמצעות כלים וחומרים ייעודיים עבור היונים.

Call Now Button