055-9705-269

הדברה לעסקים

הדברה לעסקים זהו שירות הניתן לרוב על בסיס חודשי או מספר פעמים בשנה, תלוי בסוג העסק ומיקומו. בעסקי מזון למשל תמיד מומלץ שיהיה ביקור של מדביר אחת לחודש או חודשיים לכל היותר.

מזיקים כגון חולדות, תיקנים, יונים וכו' גורמים לנזקים כבדים מאוד בתעשייה. אנו בהדברות הארץ נותנים שירותי הדברה לעסקים בפריסה ארצית ומחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים הדרושים כדי למגרם.

כל כמה זמן יש לבצע ריסוס לעסק מזון?

ריסוס לעסקי מזון לא עושים יותר מפעמיים בשנה לכול היותר. חרקים עלולים לפתח עמידות כנגד הרעל ואז נוצר מצב בו חומר ההדברה פחות משפיע והמזיקים "חוגגים".

לכן אנחנו מתמידים לשלב מלבד הריסוס גם מלכודות למיניהם, מציבים רעלים מוצקים שמשפיעים על החרק בבליעה ולא רק במגע או דרך דרכי הנשימה ומבצעים את כל פעולות המניעה שניתן לבצע בעסק.

לרוב הריסוס יעשה לפני תחילת הקיץ ובמהלך השנה נשים דגש יותר על המלכודות שהצבנו לפי תוכנית עבודה מסודרת. במקרים בהם נכנסה סחורה חדשה נגועה בחרקים מזיקים, כנראה שיהיה צורך בריסוס נוסף. לכן תמיד לפני שמכניסים סחורה חדשה לעסק, צריך לבדוק היטב שהיא נקייה ממזיקים ורק לאחר בדיקה יסודית אפשר להכניסה.

מה החשיבות של הדברת עסקים נגד חולדות ועכברים

חולדות ועכברים גורמים לנזקים עצומים בתעשייה, עיקר הנזק נגרם כתוצאה של כרסום והפרשות של שתן וצואה.

המכרסמים חייבים להשחיז את שיניהם באופן תמידי, מפני שיש להם שורש שן פתוחה המאלצת אותם לכרסם כל הזמן אחרת שני השיניים הקדמיות העליונות שלהם לא יפסיקו לצמוח עד כדי מצב בו הן חודרות את בשר הפה וגורמות למותם בייסורים. לדוגמה: חולדות ועכברים נוהגים להימצא בארונות חשמל לכרסם את חוטי החשמל ואף עלולות לגרום לשריפה גדולה במקום.

מכרסמים מפרישים תוך כדי תנועה שתן וגללי צואה כדי לסמן את נתיבי תנועתם ובכך גורמים להשחתה רבה. לדוגמה: אם נכנסה חולדה אחת למאפייה, כרסמה נניח בכמה מוצרים, הנזק שנגרם הוא פי כמה וכמה יותר גדול ממה שאכלה בפועל. כמות השתן והצואה שהיא פיזרה במהלך דילוגה בין המגשים הוא עצום ויכול להסתכם בכך שכל המוצרים בחנות יזרקו לפח.

שירותי הדברה לעסקים על בסיס חודשי

כמו שפרטנו בהתחלה, לרוב בעסקי מזון קיים הצורך בהגעת מדביר עסקים כמדי חודש ולבצע בקרת מזיקים בעסק. תפקידו של המדביר ליצור תוכנית עבודה לפיה הוא מרשת את האזור במלכודות ופיתיונות רעל ובכול הגעה לבדוק האם הייתה פעילות במקום כלומר האם הרעל נאכל והאם המלכודות מלאות בחרקים ובכך לדעת לפעול בהתאם.

כחלק משירותי הדברה לעסקים המדביר כמובן שבוחן את הליקויים הקיימים בעסק המזמינים מזיקים ומעלה אותם מול בעל העסק או האחראי במקום כדי לתקנם כגון: סתימת חורים תיקון נזילות וכדומה. תחזוקה שוטפת של העסק מפחיתה משמעותית את פעילות המזיקים בה.

פתרונות הדברה לעסקים נגד יונים

יונים גורמים לנזקים עצומים בתעשייה. מלבד הלכלוך והזוהמה, לשלשת היונים מאוד חומצתית ואת היונה ממש לא מעניין היכן היא מוציאה אותה. הלשלשת משחיתה ופוגעת בכל מה שנוגע בה. לדוגמה: מחסנים רבים שהתקרה בהם גבוהה ואין אפשרות למנוע את כניסתם של היונים אל תוך המחסן, סובלים רבות מהיונים. בדרך כלל במחסנים, ליונה יש הרבה מקומות בהם היא יכולה לעמוד ומקומות בהם יכולה לקננן וכל מה שנמצא תחתיה פשוט נהרס. אנו בהדברות הארץ נותנים פתרונות יצירתיים לסילוק היונים כגון:

הצבת דוקרנים מסוגים שונים

הצבת דוקרנים מסוגים שונים בהתאם למשטח בוא נציב אותם. הדוקרנים שאנו משתמשים עמידים לתנאי מזג האויר המשתנים ונשארים לשנים רבות

התקנת רשתות בפתחים

התקנת רשתות בפתחים למניעת חדירה של יונים אל תוך חלל העסק. גם כאן החומרים בהם אנו משתמשים נשארים עמידים לאורך שנים.

הצבת כלוב הומני ליונים

הצבת כלוב הומני ליונים, זהו כלוב אשר יש לו מספר כניסות ללא יציאה. בתוך הכלוב אנו שמים מזון מתאים כפיתיון משיכה וגם דואגים למים. במקום בוא יש פעילות רבה, הכלוב מתמלא מהר (תוך יום, יומיים). את הכלוב אנו מרוקנים לפי הצורך ובמרחק של לא פחות מ60 קילומטר, אחרת הן ידעו לחזור בחזרה. את דילול היונים אפשר לראות ולהרגיש מהר מאוד.

ירי ביונים

ירי ביונים, אחד הפתרונות שאנו מספקים הוא ירי נגד יונים. היונה אינה חיה מוגנת והיא מוכרזת כמזיק. לכן מותר לירות ביונים על מנת להרוג במקרים בהם לא מצאנו פתרון אחר או לפי דרישת הלקוח.

 

שירות מהיום להיום

יש מקרים בהם המענה חייב להיות בהול. לדוגמה אם הופיע חולדה בחנות או הרגע נכנסה סחורה חדשה נגוע בתיקנים, מצב בוא הלקוח עלול להיבהל ולהוציא שם רע למקום ובדרך כלל בעל העסק מתקשר בבהלה ורוצה מענה מהיר ויעיל, שנגיע עכשיו!

אנו ערים למקרים אלו ושמים את הקריאה בעדיפות עליונה, מגיעים במהרה ופותרים את הבעיה. כחלק משירותי הדברה לעסקים, דאגנו למדביר כונן הזמין לקריאות דחופות לפי אזורי שירות (צפון, מרכז ודרום).

הדברה לעסק – מחירים

מחירי הדברה לעסקים משתנים בהתאם למזיק, לסוג העסק ולשטח המקום. הטבלה שלפניכם מתייחסת לעסקים קטנים/בינוניים על בסיס חודשי.

סוג המזיק טיפול על בסיס חודשי
הדברת תיקן אמריקאי (ג'וק)-

הדברה הכוללת ריסוס, מלכודות ופיתיונות ג'ל.

300-500 ₪
הדברת תיקן גרמני- טיפול מקיף באמצעות רעלים מוצקים ומלכודות דבק. 350-600 ₪
הדברת נמלים – שילוב של גרגרים וג'ל רעילים עם חומרי משיכה. 300-500 ₪
הדברת פרעושים- הרכב של שני חומרי הדברה שפוגעים בכלל אוכלוסיית הפרעושים. 400-650 ₪
הדברת יתושים- תכשיר מיועד ליתושים בלבד ותוספת חומר ממתק. 350-650 ₪
הדברת חולדות ועכברים- הצבת מלכודות קטילה בשילוב תיבות האכלה ורעלים בביובים. 400-650 ₪

טיפול חד פעמי לעסק

להלן טבלה המתייחסת להדברה חד פעמית לעסק שאיננה על בסיס חודשי.

סוג המזיק טיפול חד פעמי
הדברת תיקן אמריקאי (ג'וק)-

הדברה הכוללת ריסוס, מלכודות ופיתיונות ג'ל.

350-600 ₪
הדברת תיקן גרמני- טיפול מקיף באמצעות רעלים מוצקים ומלכודות דבק. 400-700 ₪
הדברת נמלים – שילוב של גרגרים וג'ל רעילים עם חומרי משיכה. 400-600 ₪
הדברת פרעושים- הרכב של שני חומרי הדברה שפוגעים בכלל אוכלוסיית הפרעושים. 500-800 ₪
הדברת יתושים- תכשיר מיועד ליתושים בלבד ותוספת חומר ממתק. 400-700 ₪
הדברת חולדות ועכברים- הצבת מלכודות קטילה בשילוב תיבות האכלה ורעלים בביובים. 450-700 ₪

הדברות הארץ כאן לשירותכם, נותנים פתרונות הדברה נרחבים לעסקים רבים. ניתן לפנות אלינו לקבלת יעוץ והכוונה בכול הנוגע למזיקים.

Call Now Button