055-9705-269

הדברה ברמת השרון

הדברה ברמת השרון: מקפידים על הנהלים

הדברות הארץ, חברת הדברות המשרתת את תושבי רמת השרון כבר למעלה מ-12 שנים. צוות המדבירים שלנו מאמין שטיפול במזיקים המוצלח ביותר חייב להתלוות בשירות הקשוב לפי צרכי הלקוח. כיום יש חובת התמחות וסוגי רישיונות המתאימים לבצע פעולות הדברה שונים. כל מדביר רשאי לבצע הדברה לפי דרגתו. אצלנו אין מדביר שיודע ועושה הכול, כל צוות מתמחה בסוגי מזיקים מסוימים. יש לנו צוות לטרמיטים, לפשפש המיטה, להרחקת יונים, ללכידת נחשים וחולדות. הדברות אלו מורכבות יותר ומצריכות ניסיון והתמחות מתאימה. בנוסף קבוצה שלימה שמבצעת הדברה כללית הכוללים מגוון רחב של מזיקים כמו תיקנים, נמלים, פרעושים, יתושים, קרציות ועוד. מזיקים אלו פחות מורכבים לטיפול ושיטות ההדברה יחסית דומות וקצת יותר קלות ליישום. התקשרו עוד היום ותיהנו משרותי הדברה ברמת השרון ברמה הגבוה ביותר ובאחריות מלאה!

צריכים מדביר ברמת השרון?

ברמת השרון נהנים מגינה ללא מעופפים, מביובים נקיים מחולדות ומקקים וישנים ללא פשפשים. בהדברות הארץ מתחייבים שהבית ובית העסק שלכם יהיה ריק ממזיקים ובמחירים סבירים של החל מ-230 שקלים.

  • מומחים לכל סוגי המזיקים!
  • זמינים 24/7, במקרים דחופים עד 40 דקות הגעה!
  • משתמשים בחומרים ירוקים בלבד!
  • מחזיקים בכול הרישיונות וההיתרים הדרושים כחוק!

רישיונות הדברה ברמת השרון

מדביר בדירות: זו הדרגה הראשונה, רשאי לבצע רק הדברות ללקוחות פרטיים בבית בחצר ובמשרדים. מוגבל במיני מזיקים (טרמיטים, פשפש מיטה, תהלוכן האורן ודבורת הדבש). איסור מוחלט לבצע הדברות במרחב הציבורי, במסעדות, מפעלים ועסקים נוספים.

מדביר בשטח פתוח: רישיון בדרגה שנייה, מאושר לבצע הדברה כנגד כל סוגי המזיקים ללא מגבלה בבית, בבית העסק ובמרחב הציבורי, פרט להדברה באמצעות איוד.

מדביר באיוד: דרגה שלישית והבכירה ביותר, מה שנקרא פרופסור להדברה, יכול לבצע כל הדברה וגם המורכבת והמסוכנת ביותר, הדברה באיוד.

היתר מיוחד ללכידת נחשים

לוכד נחשים: רק מי שמחזיק בהיתר לכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים רשאי לבצע לכידת נחשים, ללא הגבלה בסוג הנחש או המקום בוא נמצא. איסור מוחלט להרוג את הנחשים בישראל, יש להעביר אותם לטבע במקום המספק להם מסתור ותנאי מחייה מתאימים.

לפני שמזמינים מדביר מומלץ לשאול את סוג ההתמחות אותה עבר והרישיון בו מחזיק, האם הוא מספיק שנים במקצוע ורכש ניסיון. המזיקים מתרבים מהר וכך גם רמת הנזק עולה. מזיקים רבים מעבירים מחלות וגורמים למפגן תברואתי חמור.

Call Now Button