055-9705-269

הדברה בנתניה

מחפשים פתרון באמת מוצלח כנגד מזיקים? הדברות הארץ מתמחה בכולם. פרעושים, יתושים, זבובים, נמלים, זוחלים, קרציות, עכבישים, פשפשים. צרעות, טרמיטים וכל סוגי החרקים, לוכדים חולדות, עכברים ונחשים, בנוסף מציעים מגוון רחב של פתרונות להרחקת יונים.

הדברה בנתניה

אנו עושים זאת בשיטות הומניות והתחשבות בהגנת הסביבה, משתמשים אך ורק בחומרים ירוקים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכל צוות המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה והתרי לכידה הניתנים על ידי רשות הטבע והגנים. בקיצור הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם. אצלנו השירות הוגן והיחס אישי כלפי כל לקוח. הלקוחות שלנו מקבלים תעודת אחריות מלאה בכתב לאחר כל הדברה. הדברות הארץ משרתת את תושבי נתניה ומעניקה שירותי הדברה בנתניה כבר למעלה מ-12 שנים, גדלנו והתפתחנו בנתניה והיום אחרי אלפי לקוחות מרוצים ולקוחות שחוזרים אלינו מאחר ובאמת הקפדנו על מתן שירות אדיב ולא ויתרנו עד שהמטרה הושלמה בהצלחה.

איך מבצעים הדברת ג'וקים בנתניה?

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברה בנתניה כנגד ג'וקים מזה שנים ארוכות עם מתן מענה למאות משפחות לאורך השנים בכל נתניה והסביבה. ראשית כל אנו נותנים לכם הצעת מחיר ויעוץ אודות האפשרויות השונות של הדברת תיקנים בהתאם לסיטואציה שלכם (גודל הבית, היקף הבעיה וכן הלאה), סוגים שונים של הדברת ג'וקים שאפשרית עבורכם (הדברה ירוקה נגד ג'וקים או הדברה כימית) וכמה זמן התהליך נימשך עד סיומו המוצלח. מעבר לכך אנו מייעצים מראש בטרם נגיע לשטוף את הבית ביסודיות ולשאוב אבק מהרצפה כדי שחומרי הריסוס נגד ג'וקים יהיו יעילים יותר ויחזיקו למשך זמן ארוך יותר.

ריסוס ביוב נגד ג'וקים
ריסוס ביוב נגד ג'וקים

מדוע נמלים מטיילות בבית שלכם וכיצד נפטרים מהם?

נמלים לא סתם הגיעו לדירה שלך. הן איתרו מקור מזון זמין עבורן ובדרך כלל מדובר על מזון מתוק כמו קופסת סוכר שלא סגורה הרמטית, שאריות של ממתקים או גלידות שלא כיסיתם היטב בפח האשפה או חטיפים ומוצרי מזון אחרים שהשארתם חשופים על השולחן במטבח.

הדברת מטבח
ריסוס כנגד נמלים

ברגע שנמלה מאתרת מקור מזון מתוק שכזה היא תיצור מסלול מקן הנמלים שלה אל היעד החדש שהתגלה ואז שאר הנמלים ילכו באותו המסלול עד שיגיעו ליעד ויחפשו בסביבה שלו מקורות מזון עבור המלכה שלהן. הטיילת הזאת מציקה, לא נעימה למראה ובטח לא כאשר הנמלים נמצאות במוצרי המזון שלכם בבית.

הדברה בג'ל נגד נמלים
הדברה בג'ל נגד נמלים

ריסוס נגד נמלים באמצעות תרסיס בייתי או מעיכה שלהם עם הנעל לא פותר את הבעיה ויגיעו עוד ועוד נמלים אל הבית שלכם לאחר מכן. אתם חייבים לבצע הדברת נמלים בצורה מקצועית כפי שמבצע הצוות של "הדברות הארץ" משנת 2009.

מחפשים מדביר מומלץ בנתניה?

  • יש לנו את כל הרישיונות וההיתרים הדרושים כחוק.
  • מבצעים פעולות הדברה נרחבים במגזר העסקי והפרטי.
  • עובדים מסביב לשעון, כל היום וכל הלילה 365 ימים בשנה.
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד של החל מ-180 ₪.

הדברת צרעות בנתניה

אנו בחברת "הדברות הארץ" מקבלים כל כמה ימים קריאה חדשה על צרעות המציקות ומסכנות תושבי נתניה והסביבה. צרעות הן מטרד רציני כאשר הן מקימות את הקן שלהן בקרבת הבית שלכם או בצמוד אליו והפתרון היחיד שלכם הוא באמצעות חיוג לחברת הדברות מקצועית בעלת ניסיון בביצוע הדברת צרעות בנתניה כפי שהמדבירים של "הדברות הארץ" מבצעים משנת 2009. העלות של הזמנת מדביר צרעות בנתניה איננה אחידה בכל המקרים וחשוב שנסביר מדוע.

במקרים מסוימים נעשה שימוש בשתי השיטות להדברת קן הצרעות ולעתים מספיקה שיטה אחת של הדברה כדי לסיים את המשימה. הכול תלוי בגודל הקן ובמיקומו. לעתים מדובר על קן עם גישה נוחה בקרבת האדמה ולעתים מדובר על קן בצמרת עץ, בתוך המזגן שלכם או על פינת המרזב בעליית גג.

הדברת צרעות בגג רעפים
הדברת צרעות בגג רעפים
קן צרעות מושמד בגג רעפים
קן הצרעות מושמד לאחר ההדברה

בד"כ עלות של הדברת צרעות בנתניה עולה החל מ- 280 שח, תלוי בכל הפרמטרים שציינו קודם לכן. אנו זמינים למענה מהיר של הצעת מחיר והגעה לשטח לטיפול בצרעות עבורכם. חייגו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר והזמנת מדביר צרעות.

פעולות הדברה בנתניה הנפוצות ביותר

את תושבי נתניה אפשר לומר שמטרידים כמעט כל סוגי המזיקים בארץ. במהלך שנות עבודתנו הוזעקנו רבות על ידי אזרחים פרטיים, בעלי עסקים ואף מוסדות ומלונות. מצאנו כי ישנם שני מזיקים שמרבים בעיקר להופיע ולהצריך אותנו המדבירים להגיע ולתת מענה והם חולדות ותיקנים. המשותף לשניהם זה שהם אוהבים מים ומרבים להימצא בביובים ובעיקר במקומות לחים. מקור הבעיה ככול הנראה בעקבות בעיות תשתית הביובים הישנה וקצת לקויה שקיימת בעיר כבר הרבה שנים וגם עצם היותה קרובה לים ויש בה הרבה מלונות ומסעדות מה שמקנה למזיקים שפע של מזון ומקומות מחייה רבים בהם יכולים להתרבות עד כדי "פיצוץ אוכלוסין".

הדברה בנתניה שביצענו לדוגמא?

הדברת תיקנים בדירה בת חמישה חדרים בבניין בעל שמונה קומות. זו היית הדברה בזמן הקיץ והנגיעות הייתה בעיקר בחדרי השירותים וחדר השירות שהיה סמוך. השתמשנו בחומר הדברה בשם "שוהם" והדברנו את האזורים הנגועים, במטבח, הסלון ופינת האוכל. התשלום עבור הדברה זו היה כ-300 שקלים ותעודת אחריות בכתב ניתנה ללקוח.

Call Now Button