055-9705-269

הדברה בכפר סבא

בשלושים השנים האחרונות כפר סבא התפתחה משמעותית בשל בנייה מרובה שכבשה את כל הפרדסים שהיו שרועים בכול רחבי העיר. גודל האוכלוסייה בכפר סבא גדל והתעצם מאוד בשנים האחרונות. המאפיין את תושבי כפר סבא הוא האהבה לאיכות חיים שלווים ורגועים אבל ישנם לא מעט מזיקים ומטרידים הגורמים לחוסר נחת ומצריכים את התושבים להיעזר בשירותי הדברה בעיר.

הדברה בכפר סבא

הסיבה לריבוי המזיקים בעיר

את כפר סבא תוקפים מינים רבים של מזיקים. מהבנייה המרובה והחפירות מוצאים עצמם החולדות, המקקים ויתר מזיקים במאבק הישרדות ויוצאים אלינו לבתים. המרפסות והגגות מאפשרים ליונים להתיישב ולהתרבות בקצב מסחרר. היונים מהווים מטרד לא קל בכפר סבא, פשוט לשלשת בכול פינה המלכלכת ומזהמת את הרחובות והבתים. אם אתם צריכים עזרה מקצועית למיגור המזיקים אנחנו כאן לשירותכם, מבצעים הדברה בכפר סבא כבר למעלה מ-12 שנים.

מדביר בכפר סבא בפיקוח מלא

  • מתמחים בכול סוגי המזיקים!
  • התחייבות בכתב עבור כל פעולת הדברה!
  • רישיון הדברה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה!
  • משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה בלבד!

פעולות הדברה בכפר סבא שהתבצעו על ידינו

הדברת נמלים במטבח: בעקבות המצב הבריאותי של הלקוח וחוסר היכולת שלו לצאת מהבית בשעת ביצוע ההדברה, החלטנו לבצעה הדברה ידידותית יותר המאפשרת לבני הבית להישאר מבלי להיחשף לחומרי הדברה המתפזרים באוויר אלה השתמשנו בחומרים מוצקים שרק על ידי בליעת הרעל ניזוק המזיק ולא על ידי נשימה שגם עלול להזיק לבני הבית. לכן נעזרנו במזרק אתו רישתנו את כל המטבח בדגש על השיש ובתוך הארונות בצירים ובכול החריצים. בסיום העבודה הלקוח קיבל תעודת אחריות בכתב והתשלום עבור פעולה זו היה כ-250 שקלים.

הדברה בג'ל נגד נמלים

הדברת פרעושים במקלט: חשוב מאוד להשאיר את המקלט נקי, מסודר ומוכן לשהייה למקרי חירום בלבד. הגענו למקלט הנגוע בפרעושים עקב המלטה ככול הנראה של חתולה שהסתתרה במקלט. המקום היה ממש נגוע בפרעושים. ראשית רוקנו את כל המקלט מחפצים שונים שהדיירים היו מאחסנים. לאחר שקיבלנו מקלט ריק, השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "דרגון" המומלץ לפרעושים בוגרים, הוספנו חומר מיוחד שפוגע גם בזחלים הביצים והגלמים. ריססנו את כל המקלט על ידי נגירה הכוללים ריצפה וקירות עד לגובה של שני מטרים. בסיום ההדברה הלקוח שילם כ-400 שקלים הכוללים תעודת אחריות בכתב.

Call Now Button