055-9705-269

הדברה בהרצליה

מתגוררים בהרצליה וקיימים אצלכם מזיקים בביתכם או אפילו בבית העסק שלכם? אצלנו תקבלו פתרון יעיל ובטיחותי לכל סוג שהו. אנו מעמידים את השירות בראש סדר העדיפויות שלנו. כחלק מהדרך בה אנו מתמודדים מול אותם חרקים, מכרסמים, נחשים, יונים או כל חי אחר שטעה בדרכו והגיע אל המרחב הפרטי שלכם. אנו מעירים את תשומת הלב של יושבי הבית בנוגע לליקויים הקיימים במבנה, המזמינים את המזיקים. לדוגמא: צינורות אינסטלציה סדוקים או שבורים, דרכם הם מגיעים או שבעקבות נזילות מים הנגרמים מאותם פגמים, מספקים להם תנאים אופטימליים למחיה. כמובן שלאחר כל ביצוע פעולת הדברה בהרצליה ניתנת ללקוח תעודת אחריות בכתב ובה מפורטים סוגי המזיקים, תכשירי ההדברה בהם השתמשנו והוראות חזרה לאחר ההדברה.

הדברה בהרצליה

אם אתם מחפשים מדביר בהרצליה

אנחנו נותנים שירותי הדברה כבר למעלה מעשר שנים. זמני הגעה מהירים במיוחד, משתמשים בחומרים ירוקים שלא פוגעים בסביבה פרט למזיקים אותם אנו קוטלים. מרבים לפעול בשיטות הומניות ודרכים שונות למניעת הטרדת מזיקים מוחלטת. אנו נשלח אליכם מדביר מוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה, שימגר את התופעה תוך מתן שירות אדיב וייחס אישי.

פעולות הדברה בהרצליה שהתבצעו על ידינו

  • הדברה נגד תיקנים בדירה חדשה בת 5 חדרים. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "שוהם" בוא השימוש אפקטיבי מאוד בדירות חדשות רגע לפני אכלוס. הדברנו היטב את כל החדרים, הסלון, חדרי השירותים, המקלחות, המטבח וחדר השירות. בנוסף ריססנו גם מתחת לכיורים ובכל הפינות בהן צפינו שיכולים להגיע מזיקים דרכם. בתום ההדברה, נתנה ללקוח תעודת אחריות בכתב. ומתן המלצות העשויות להועיל מאוד בבלימת חרקים ומזיקים שונים לבית. התשלום עבור שירות זה, היה כ-350 שקלים.

הדברה נגד ג'וקים לפני מעבר דירה

  • הדברת נמלים בחצר בגודל של כ-120 מטר. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "דרגון" המועדף כנגד נמלים מחוץ לבית. הדברנו את כל שבילי הנמלים בחריצים באזורי בטפטפות ובמעטפת של החצר. לאחר שלב הריסוס המתנו כחצי שעה בכדי שהחומר יתייבש ואז נעזרנו בתכשיר נוסף בשם "גרנולר" המגיע בצורת גרגרים, אותו פיזרנו בכול קני הנמלים שהיו שניתרנו בחצר. תשלום עבור ביצוע הדברה זה היה כ-300 שקלים ומסירת תעודת אחריות בכתב ללקוח.

הדברת גינה

Call Now Button