055-9705-269

הדברה בקרית מוצקין

אם אתם מחפשים מדביר מוסמך, בעל ניסיון וידע, שבאמת יודע לטפל במזיקים ומקפיד על כללי הבטיחות. הגעתם למקום הנכון! אנו דואגים לשביעות רצונם של כל לקוחותינו ודואגים דאגה יתרה לנהלי הבטיחות אשר יבטיחו את שלומם של בני ביתך. אצלנו משתמשים אך ורק בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכמובן שהמדבירים שלנו מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף. כל מדביר אצלנו מאובזר היטב בכלים חדישים המיועדים לפעולות הדברה, אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים ירוקים הידידותיים לסביבה ולמשתמש. אצלנו תקבלו תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה. התקשרו עוד היום ותיהנו ממחירים מיוחדים של החל מ180 שקלים. חברת הדברות הארץ מבצעת שירותי הדברה בקרית מוצקין כבר למעלה מ-11 שנים.

לפני שמזמינים מדביר בקרית מוצקין

  • בקשו מהמדביר להציג רישיון הדברה. לא מעט אנשים מדבירים ללא רישיון כלל.
  • ודאו שהרישיון אכן בתוקף, מדביר מוסמך מוכרח להשתתף בהשתלמויות ולחדש את רישיונו כל חמש שנים.
  • דרשו מהמדביר להשתמש רק בחומרים ירוקים. הרבה מדבירים נעזרים בחומרים שלא מאושרים להדברה תברואתית.
  • בסיום כל פעולת הדברה, חלה חובה על המדביר לרשום יומן ביצוע ובו מפורטים כל פעולות ההדברה אותן ביצע. הכוללים את סוגי המזיקים נגדם פעל, סוגי התכשירים בהם השתמש וכמות החומר ביחס לשטח ולרמת הנגיעות. את יומן הביצוע יש להוציא בשני העתקים אשר האחד נתן ללקוח והאחר נשמר אצל המדביר למשך כשלוש שנים.

שירותי הדברה בקרית מוצקין זה רק אצלנו!

  • הדברת חולדות בעליית גג. השתמשנו בפיתיון רעל המגיע במצב צבירה מוצק. אותו שמנו בתוך תיבות האכלה המיועדות למכרסמים בלבד. תיבות אלו קשיחות מאוד ונפתחות רק על ידי מפתח ייעודי להן. מה שמקנה בטיחות מלאה שהרעל לא יתפזר בחוץ. בנוסף ,גם נותן לחולדה תחושת ביטחון להיכנס אל תוך התיבה ולאכול את כל הרעל ללא חשש. עבור שירות זה, הלקוח שילם כ400 שקלים. בנוסף גם תעודת אחריות בכתב והבטחה מלאה שכל החולדות אשר מתרוצצות בגג יורעלו ויתפגרו!
  • הדברת יתושים בחצר בגודל של 60 מטר. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "באג" המיועד במיוחד ליתושים ולמעופפים נוספים. ריססנו את כל העשבייה ובנוסף את כל אזורי המנחת שלהם. התשלום עבור הדברה זו היה כ350 שקלים. בסוף ההדברה הענקנו ללקוח תעודת אחריות בכתב.

מחירי הדברה בקרית מוצקין

מחיר עבור שירותי הדברה נקבעים בעיקר לפי גודל השטח המרוסס. ברוב המזיקים רמת הנגיעות כלומר גודל אוכלוסיית המזיק אינה מהווה חשיבות ביחס למחיר. ישנם מזיקים כגון תיקן גרמני בו רמת הנגיעות כן משפיעה על המחיר.

מה אנו מרססים מחיר עבור הדברה
ריסוס שני בורות ביוב בחצר ב-180 ₪ (60 ₪ לכל ביוב נוסף)
הדברת ג'וקים בבית החל מ-250
הדברה נגד תיקן גרמני בבית החל מ-300
ריסוס נגד פרעושים החל מ-350
הדברת נמלים בחצר החל מ-300
ריסוס ליתושים החל מ-280
הדברת פשפש המיטה החל מ-700 ₪ (לחדר)

המחירים כוללים אחריות מלאה בכתב!

Call Now Button