055-9705-269

הדברה בקרית ים

הדברות הארץ מבצעת פעולות הדברה בקרית ים מאז שנת 2009, השגנו את הידע והניסיון בהרבה שנים של עשייה לצד החזון להגיע למצוינות, המדבירים אצלנו מאובזרים בכלים החדישים ביותר והמתקדמים ביותר שיש היום בתחום, אצלנו השירות הוא ללא פשרות, אנו מתחייבים למגר את המזיקים.

מסלקים מזיקים במגזר הפרטי והעסקי!

להצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם החל מ-180 שקלים התקשרו עכשיו ומיד מדביר בעל רישיון מוסמך יגיע וייתן לכם מענה מקצועי ואדיב ובאחריות מלאה

לפני שמזמינים מדביר בקרית ים

  • בקשו מהמדביר להציג את הרישיון לפני התחלת ביצוע ההדברה
  • בדקו את הרישיון מול תעודה מזהה של המדביר
  • שימו לב שהרישיון בתוקף
  • ודאו שהמדביר משתמש בחומרים מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה

באילו חומרים מדבירים חרקים בקרית ים?

הדברת חרקים בקרית ים עושים באמצעות ריסוס, הצוות פיתיונות מורעלים וקצף דבק משולב עם חומר הדברה. המשותף לכל הרעלים הללו הוא שכולם מקבוצת ה"פרטרואידים" המופקים מצמח החרצית ומכוונים לפרוקי רגליים (חרקים).

חומרים אלו אינם רעילים עבור יונקים אך בשעת הריסוס ועד שהחומר מתייבש לחלוטין ואוורור החלל המרוסס יש השפעה גם על בעלי חיים ובני אדם.

אנחנו משתמשים רק בחומרים המותרים לשימוש מדבירים בלבד ואינם מוצעים לקהל הרחב.

סוג חרק חומר הדברה
ריסוס ג'וקים (תיקן אמריקאי) מרססים חומר הדברה בשם "טמפריד" לאורך כל הפאנלים של הבית. בחדרי השירותים, האמבטיות ובארון שמתחת לכיור המטבח אנו שמים דגש ומרססים קצת יותר.
הדברת תיקן גרמני משתמשים בפיתיון ג'ל ומלכודות. מתמקדים באזורים הנגועים בהם ראינו נוכחות של התיקן הגרמני.
הדברת צרעות מדבירים עם חומר קצף, דבק בשם "צרעון" המיועד לצרעות בלבד. מרססים על הקן ובפתחי הכניסה והיציאה אליו.
הדברת נמלים בבית מבצעים הדברה משולבת של ריסוס חומר בשם "שוהם" ופיתיונות ג'ל במקומות בהן גילינו פעילות של נמלים.
הדברת נמלים בחצר עושים הדברה משולבת של ריסוס וגרגרים רעילים ועלי חומרי משיכה. מיישמים בכול שבילי הנמלים בחצר בדגש על הקנים.
הדברת פרעושים בבית משתמשים בחומר "ברקת" לקטילת פרעושים בוגרים, בתוספת IGR עבור הזחלים. מרססים את כל הבית על ידי נגירה (שטיפה) וקירות הבית עד גובה 2 מטר.
הדברת יתושים בחצר חומר בשם BUG המתאים ליתושים בלבד. מרססים את כל החצר בדגש על עשבייה ותאורת החצר.

שירותי הדברה בקרית ים כנגד המזיק הנפוץ ביותר

חולדת החוף: מין פולש אשר הגיע אלינו לפני שנים רבות דרך הים באוניות משא. מין זה הוא הגדול והחזק מבין שני סוגי החולדות הנפוצים בארצנו. חולדת החוף או בשמה הידוע ה"חולדה נורבגית"  מעבר לזה שעצם נוכחותה מעלה סלידה ופחד בקרב אנשים רבים, היא גם גורמת לנזקים כבדים, מעבירה מחלות ומסכנת חיים. בעקבות יכולת הכרסום של החולדה והצורך התמידי שלה לכרסם, היא גורמת לנזקים רבים במבנים, ברכבים, בתעשייה, במרחב הפרטי שלנו ואיפה לא. לדוגמה: חולדה המכרסמת תשתיות חשמל עלולה לגרום לשריפות ענק. דבר נוסף לחולדה יש נתיבים קבועים אותם היא מסמנת בעזרת הפרשות של צואה ושתן דבר הגורם להשחתה רבה. לדוגמה: חולדה הנכנסת למאפיה ומדלגת רק על המדפים העליונים מפזרת את הפרשותיה אל תוך המגשים במדפים התחתונים ובכך פוגעת בכמות כפולה ומכופלת. ישנן שתי דרכים בהן החולדה מעבירה מחלות המהוות איום ממשי על בריאות האדם. האחת על ידי נשיכה  והשנייה בעקבות ההפרשות שלעיתים מבלי שאף אחד יבחין נופלות על המזון ומזהמות אותו.

  • התפטרו מהמזיקים עוד היום!
  • קבלו מענה מהיר ויעיל לכל מזיק!
  • תיהנו ממחירים סבירים ואחריות מלאה בכתב!
  • שרות עם הרבה סובלנות והקפדה על נהלי בטיחות!

מחירים עבור הדברת מזיקים בקרית ים

מחירים עבור הדברה בקרית ים נקבעים בעיקר לפי סוג המזיק, גודל אוכלוסיית המזיק וכמובן שגם גודל השטח הדורש טיפול. גם אופן הטיפול (הדברה כימית/הדברה הומנית) מהווה פן משמעותי במחיר.

איזה מזיק מדבירים מחיר הדברה כולל אחריות
הדברת ג'וקים החל מ-180 ₪
הדברה נגד נמלים החל מ-280 ₪
ריסוס יתושים החל מ-280 ₪
ריסוס נגד פרעושים החל מ-350 ₪
הדברת קן צרעות החל מ-350 ₪
הדברה לחולדות ועכברים החל מ-350 ₪
טיפול בפשפש המיטה החל מ-600 ₪

עבודה שביצענו לדוגמה

  • הדברת חרקים לדירת גן בת 4 חדרים  וחצר בגודל 80 מטר. השתמשנו בחומר בשם "שוהם" המתאים ביותר לפני הקיץ. בתוך הבית ריססנו בחדרים בחדר השירותים המקלחת והמטבח כולל מתחת לכיורים ובאזור האשפה. בחצר הדברנו את העשבייה ושני ביובים. התשלום היה כ300 שקלים ואחריות מלאה בכתב ניתנה בסוף ההדברה.

 

Call Now Button