055-9705-269

הדברה בקרית ים

הדברות הארץ מבצעת פעולות הדברה בקרית ים מאז שנת 2009, השגנו את הידע והניסיון בהרבה שנים של עשייה לצד החזון להגיע למצוינות, המדבירים אצלנו מאובזרים בכלים החדישים ביותר והמתקדמים ביותר שיש היום בתחום, אצלנו השירות הוא ללא פשרות, אנו מתחייבים למגר את המזיקים.

מסלקים מזיקים במגזר הפרטי והעסקי!

להצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם החל מ-180 שקלים התקשרו עכשיו ומיד מדביר בעל רישיון מוסמך יגיע וייתן לכם מענה מקצועי ואדיב ובאחריות מלאה

לפני שמזמינים מדביר בקרית ים

  • בקשו מהמדביר להציג את הרישיון לפני התחלת ביצוע ההדברה
  • בדקו את הרישיון מול תעודה מזהה של המדביר
  • שימו לב שהרישיון בתוקף
  • ודאו שהמדביר משתמש בחומרים מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה

 

שירותי הדברה בקרית ים כנגד המזיק הנפוץ ביותר

חולדת החוף: מין פולש אשר הגיע אלינו לפני שנים רבות דרך הים באוניות משא. מין זה הוא הגדול והחזק מבין שני סוגי החולדות הנפוצים בארצנו. חולדת החוף או בשמה הידוע ה"חולדה נורבגית"  מעבר לזה שעצם נוכחותה מעלה סלידה ופחד בקרב אנשים רבים, היא גם גורמת לנזקים כבדים, מעבירה מחלות ומסכנת חיים. בעקבות יכולת הכרסום של החולדה והצורך התמידי שלה לכרסם, היא גורמת לנזקים רבים במבנים, ברכבים, בתעשייה, במרחב הפרטי שלנו ואיפה לא. לדוגמה: חולדה המכרסמת תשתיות חשמל עלולה לגרום לשריפות ענק. דבר נוסף לחולדה יש נתיבים קבועים אותם היא מסמנת בעזרת הפרשות של צואה ושתן דבר הגורם להשחתה רבה. לדוגמה: חולדה הנכנסת למאפיה ומדלגת רק על המדפים העליונים מפזרת את הפרשותיה אל תוך המגשים במדפים התחתונים ובכך פוגעת בכמות כפולה ומכופלת. ישנן שתי דרכים בהן החולדה מעבירה מחלות המהוות איום ממשי על בריאות האדם. האחת על ידי נשיכה  והשנייה בעקבות ההפרשות שלעיתים מבלי שאף אחד יבחין נופלות על המזון ומזהמות אותו.

  • התפטרו מהמזיקים עוד היום!
  • קבלו מענה מהיר ויעיל לכל מזיק!
  • תיהנו ממחירים סבירים ואחריות מלאה בכתב!
  • שרות עם הרבה סובלנות והקפדה על נהלי בטיחות!

מחירים עבור הדברת מזיקים בקרית ים

מחירים עבור הדברה בקרית ים נקבעים בעיקר לפי סוג המזיק, גודל אוכלוסיית המזיק וכמובן שגם גודל השטח הדורש טיפול. גם אופן הטיפול (הדברה כימית/הדברה הומנית) מהווה פן משמעותי במחיר.

איזה מזיק מדבירים מחיר הדברה כולל אחריות
הדברת ג'וקים החל מ-180 ₪
הדברה נגד נמלים החל מ-280 ₪
ריסוס יתושים החל מ-280 ₪
ריסוס נגד פרעושים החל מ-350 ₪
הדברת קן צרעות החל מ-350 ₪
הדברה לחולדות ועכברים החל מ-350 ₪
טיפול בפשפש המיטה החל מ-600 ₪

עבודה שביצענו לדוגמה

  • הדברת חרקים לדירת גן בת 4 חדרים  וחצר בגודל 80 מטר. השתמשנו בחומר בשם "שוהם" המתאים ביותר לפני הקיץ. בתוך הבית ריססנו בחדרים בחדר השירותים המקלחת והמטבח כולל מתחת לכיורים ובאזור האשפה. בחצר הדברנו את העשבייה ושני ביובים. התשלום היה כ300 שקלים ואחריות מלאה בכתב ניתנה בסוף ההדברה.

 

Call Now Button