055-9705-269

הדברה בקרית חיים

הדברה בקרית חיים עם צוות המדבירים של הדברות הארץ. טיפול יסודי לכל המזיקים, בפיקוח המשרד להגנת הסביבה. שירות ויחס אישי לכל לקוח והכל באחריות מלאה!

אם אתם סובלים מחרקים, מכרסמים או אפילו נחשים הגעתם למקום הנכון. אנו נדע למגר את התופעה. לקוחותינו בקרית חיים נהנים מאיכות חיים ללא מזיקים כבר למעלה מעשר שנים.

צוות המדבירים שלנו נבחר בקפידה במהלך השנים לאחר וניהלנו מערכת המבררת מול הלקוחות אחר שביעות רצונם. אנו מעניקים שירותי הדברה בקרית חיים ללקוחות פרטיים ולבעלי עסקים במחירים הוגנים ובאחריות מלאה בגמר העבודה.

בטיחות וזהירות בהדברה

הדברה חובבנית יכולה להיות מסוכנת במיוחד ולא יעילה, פעמים רבות אפילו מעצימה את כמות אוכלוסיית המזיקים ואף מגבירה את היכולת שלהן בהתמודדות נגד החומר.

בשביל לבצע פעולת הדברה מוצלחת יש להכיר את סוג המזיק, לאבחן את רמת הנגיעות ולמצוא את מקור הבעיה. לנו יש את הידע והניסיון הדרושים כדי לפתור אתכם מהמזיקים תוך שמירה הדוקה על כללי הבטיחות המבטיחים את שלומם של לקוחותינו וסביבתם.

מחפשים מדביר בקרית חיים?

  • אנו נספק לכם שירות החל מ230 שקלים וניתן לכם אחריות מלאה בגמר העבודה.
  • זמינים 24 שעות ביממה למעט שבת קודש ויום טוב.
  • משתמשים רק בחומרים ידידותיים לסביבה.
  • מדבירים בעלי רישיון הדברה בתוקף בלבד.
  • תעודת אחריות מלאה בכתב בגמר כל עבודה.

כמה עולה הדברה נגד מזיקים?

מחירים עבור הדברה בקרית חיים משתנים בהתאם לסוג המזיק ולרמת הנגיעות של המזיק במקום.

מה מדבירים? עלות כולל אחריות
הדברת 2 ביובים ב-180 ₪
הדברת דירה החל מ-250 ₪
הדברה נגד נמלים החל מ-280 ₪
הדברת יתושים בחצר החל מ-280 ₪
הדברת צרעות כולל פינוי הקן החל מ-350 ₪
ריסוס נגד פרעושים החל מ-350 ₪
טיפול בחולדות ועכברים החל מ-350 ₪

פעולות הדברה בקרית חיים.

  • הדברת חרקים לפני הקיץ בדירת שלושה חדרים. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "שוהם" המומלץ להדברת חרקים המתבצעת בתוך הבית. ריססנו מסביב לכל הפנלים בבית ובתוך הארונות מתחת לכיורים במקלחת ובמטבח. כל זה בעלות של 230 שקלים. כמובן נתנה תעודת אחריות בסוף ההדברה.
  • לכידת חולדה בתוך ארון שירות. הייתה זו שעת לילה מאוחרת. קיבלנו קריאה של חולדה הנמצאת בתוך ארון שירות הסמוך למטבח. הגענו תוך פחות מחצי שעה, שמנו אביזרי מיגון והתחלנו בהוצאת החפצים בחיפוש אחר החולדה. לאחר כמה דקות, בהן אנו מפנים את תחולת הארון. הבחנו בחולדה ולכדנו אותה בעזרת כפפות המגן המיועדות למניעת נשיכות של בעלי חיים. לאחר תפיסת החולדה הכנסנו אותה לכלי אשר לא מאפשר לה להימלט ושחררנו אותה לחופשי בטבע. התשלום עבור הלכידה היה כ450 שקלים. כחלק משירות ההדברה, המדביר הדריך את דיירי הבית כיצד ניתן למנוע את כניסתם של מכרסמים נוספים בעתיד.
Call Now Button