055-9705-269

הדברה בקרית ביאליק

שלום נעים להכיר, הגעתם לחברת "הדברות הארץ". חברתנו מציעה שירותי הדברה נרחבים בקרית ביאליק והסביבה שירותינו כוללים את כל סוגי המזיקים הפוקדים את ביתנו ולצערנו גם מטרידים לא מעט ועלולים אף לגרום נזק בריאותי וכספי. בין שירותינו תוכלו לקבל מענה יעיל לכל סוגי החרקים. אנו נדאג גם להרחיק את היונים, נקטול את המכרסמים ונלכוד את הנחשים. אנו מספקים שירותי הדברה ירוקה ונעזרים בשיטות הומניות למיגור המזיקים.

הדברה בקרית ביאליק נעשית בצורה בטיחותית

אנו שמים דגש ממשי בכל נושאי הבטיחות, ובהתאם לכך אנו משתמשים בכל אמצעי הזהירות והבטיחות לבל יפגעו יושבי הבית. כל חומרי ההדברה הינם בעלי תו תקן תקף ומאושרים לעבודה וביצוע פעולות הדברה.

למשל כחלק מפעולות הדברה כנגד מכרסמים, נעגן תיבות האכלה במיקומים אסטרטגים בהם אין גישה לבעלי חיים אחרים מלבד החולדה. אנו נמפה את האזור הזקוק להדברה, נעגן את התיבות וניצור תרשים מיקום של כל תיבה ותיבה לשם בקרה חוזרת. תיבות אלו משמשות כפינת האכלה למכרסמים, תיבות אלו בטיחותיות ביותר כך שהפיתיון נשאר בתוך התיבה ולא מתפזר סביב, דבר המסוכן מאוד לתינוקות או בעלי חיים. תיבה זו קשיחה ואינה ניתנת לפתיחה, אלה רק על ידי מפתח מותאם.

כיצד להכין את הבית לקראת הדברת דירה?

לשם ביצוע הדברה איכותית ובעלת עמידות גבוהה יש לפעול לפי ההנחיות. בחלק גדול מהמקרים אנו נבקש מהלקוח לנקות, לשטוף, לגזום ולזרוק אריזות מזון פתוחות נגועות במזיקים וכדומה. יש לציין כי ישנם מזיקים שאין הכנות מקדימות. להלן המזיקים הנפוצים ביותר בארצנו וכיצד נצטרך להיערך להדברה.

שם המזיק הכנות הבית
תיקן אמריקאי (הידוע בשם "ג'וק") הבית צריך להיות במצב נקי ומסודר, מומלץ להעביר סמרטוט לפני הגעת מדביר, בצמוד לפאנלים של הבית.
תיקן גרמני לנקות שאריות מזון ולאחסן מוצרי מזון באריזות סגורות.
פרעושים לקחת את הכלב לווטרינר לטיפול בפרעושים ולהחזירו רק לאחר 24 שעות מסיום ההדברה.

בנוסף לשים את כל המצעים של הכלב ברתיחה מלאה.

צרעות הדברת צרעות מאוד מסוכנת לכן חובה להודיע לכלל השכנים הסמוכים לסגור חלונות ולהשתדל לא להיות בחוץ בקרבת מקום.
יתושים בבית להשאיר ככול שניתן את קירות הבית ריקים וגם את הרצפה.
יתושים בגינה לגזום עשבייה, לייבש מקורות מים עומדים שיתבצרו בגינה. לא להשקות את הגינה לפחות כ-24 שעות לפני הריסוס.
חולדות ועכברים הדברת חולדות או הדברת עכברים אינן מצריכות הכנה כלל.

מחפשים מדביר בקרית ביאליק?

  • מספקים שירותי הדברה משנת 2009
  • כל המדבירים בחברתנו הם בעלי רישיון מוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה
  • משתמשים בחומרי הדברה ירוקה
  • נותנים תעודת אחריות בכתב על כל עבודה שמתבצעת
  • זמינות גבוהה ביותר של עד 40 דקות הגעה לבית הלקוח
  • פעילות 24 שעות ביממה למעט שבת קודש וערבי חג
  • נותנים שירותים במגזר הפרטי העסקי והמוסדי

הדברה בקרית ביאליק שביצענו.

  • הדברת יתושים בחצר בגודל של כ70 מטר. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "טמפריד" בתוספת מי סוכר על מנת לפגוע ביתושים גם דרך מערכת העיכול שלהם ולא רק במגע המזיק בחומר. ריססנו את כל העשבייה בחצר ובאזורי הנחיתה שלהם. תעודת אחריות בכתב ניתנה ללקוח עם סיום ההדברה. המדביר הסביר ללקוח כמה כללים חשובים למניעת יתושים וחרקים נוספים בעתיד. התשלום עבור ביצוע הדברה זו היה כ280 שקלים.

 

Call Now Button