055-9705-269

הדברה בקרית אתא

נתקלתם בחולדה באמצע הלילה? רוצים לשבת עם קפה בחצר אך היתושים לא נותנים לכם נחת? גיליתם שאתם לא לבד במטבח וסביבכם מתרוצצים תיקנים? הנמלים נמצאים בכול מקום? בחברת "הדברות הארץ" תקבלו פתרון סופי לכל סוגי המזיקים. אנו מעניקים שירותי הדברה בקרית אתא ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אצלנו הלקוח מקבל שירות ללא פשרות תוך עמידה בזמנים ותאום ציפיות. בסוף כל הדברה הלקוח מקבל תעודת אחריות בכתב. תמיד משתמשים בחומרים ירוקים ובמידת הניתן נעזרים בשיטות הומניות על מנת לא לפגוע בסביבה.

צריכים מדביר בקרית אתא?

  • לפני שמזמינים מדביר צריך לברר שאכן יש לו תעודת מדביר מוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה. וכמובן הצגת התעודה בעת ההגעה ללקוח.
  • תנאי הכרחי להדברה מוצלחת הוא לאתר את סוג המזיק ולמצוא את מקור הבעיה (בית הגידול) של החרק, המכרסם או כל מזיק אחר, לפעולה זו קוראים פעולת ניטור.
  • ברוב המקרים המדביר כבר בשיחת הטלפון יכול לזהות את סוג המזיק ובמקרים מסוימים אף לפתור את הבעיה על ידי עצה טובה.
  • על כל פעולת הדברה שמתבצעת על ידי חומרים רעילים, על המדביר לרשום יומן ביצוע ובו מפורטים כל סוגי החומרים והמינון בוא השתמש ביחס לשטח וסוגי המזיקים אותם המדביר מצא בשלב פעולת הניטור. כמובן שעליו לציין את פרטיו האישיים, מספר רישיון תאריך וחתימה. את יומן הביצוע עליו לשמור למשך שלוש שנים.

פעולות הדברה בקרית אתא שביצענו

  • הדברת צרעות בתוך תריס גלילה בחדר שינה. היה זה קן צרעות אשר גדל והתעצם עם בוא הסתיו, לבשנו ביגוד מגן המיועד לצרעות, פתחנו את תריס הגלילה וגילינו את הקן. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "צרעון" המיועד להדברת צרעות. לאחר השמדת הקן וחיסול המלכה, סילקנו את הקן.  התשלום עבור ביצוע ההדברה היה כ350 שקלים.
  • הדברת תיקן גרמני בתוך בר מים הנמצא על השיש במטבח. השתמשנו בתכשיר הדברה המגיע בתוך מזרק ונמצא במצב צבירה ג'לי. אותו הדבקנו מאחורי ובתוך בר המים ובכול ארונות המטבח. עבור שירות זה הלקוח שילם כ350 שקלים ותעודת אחריות בכתב ניתנה בעת סיום ביצוע ההדברה.

 

Call Now Button