055-9705-269

הדברה בנצרת

ישנם דרכים שונות להתמודדות עם מזיקים וגם מגוון רחב של מוצרי הדברה המוצעים לקהל הרחב המשמידים חרקים. שיטות אלה ותכשירי ההדברה הללו יכולים לספק את הצרכים כשמדובר במקרים קלים וכשנגיעות המזיקים אינה גבוהה יחסית. כל זאת גם בתנאי שיודעים היכן אמורים לרסס ואיפה נטמין מלכודות וכדומה. חברתנו מספקת שירותי הדברה ירוקה בנצרת עילית עוד משנת 2009. אצלנו כל המדבירים בעלי רישיון הדברה מוסמך ומפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אנחנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה ומאושרים לשימוש מדבירים בלבד! הכלים שלנו מהחדישים והמתקדמים שאפשר למצוא היום בתחום. אנו פועלים בשיטות שונות ונעזרים לא מעט בפעולות הומניות למיגור המזיקים. עובדים כל השבוע גם ביום וגם בלילה ומגיעים במקרי הצורך תוך חצי שעה. טלפנו עוד היום ונדאג למגר את המזיקים, מספקים שירותים למגזר הפרטי העסקי והמוסדי.

צריכים מדביר בנצרת שעובד בלילה?

מתן שירותי הדברה במקרים רבים ניתנים בשעות הלילה. חלק מהמקרים נעשים מפני רצון הלקוחות, אך לא מעטים המקרים בהם המזיק מצריך אותנו לפעול בלילות. לדוגמה חולדות ועכברים פעילים בלילה, כמדי לילה אנו מקבלים פניות מלקוחות על נוכחות חולדה בביתם שנכנסה לאחר שמחשיך. כחלק מפעילותינו אנו גם בעלי היתר ללכידת נחשים ובישראל קיימים סוגי נחשים הפעילים כיורדת השמש, מה שגם יוצר קריאות לשירותי הדברה בלילות. יש לנו כונן מדביר בנצרת הזמין גם בשעות הקטנות של הלילה. התקשרו אלינו בכל שעה ונגיע עד חצי שעה.

שירותי הדברה בנצרת נעשים בצורה נכונה ויסודית

ישנם לא מעט מזיקים המטרידים את האדם, גורמים נזק לרכושו השחתה למזונו ואף מסוגלים להעביר מחלות. לכל מזיק יש את התכונות שלו ושיטות פעולה שמתאימות כנגדו לפי אופי התנהגותו והרגליו. למשל הדברת תיקנים, לרוב מתמקדים בביובים ובתשתיות האינסטלציה שנמצאות במבנה בוא אנו מדבירים. מרססים גם את הפנלים בבית מפני ששבילם נמצא בצמוד לקיר. בהדברת יתושים אנו מדבירים לרוב עשבייה מפני שהם ניזונים מצוף הפרחים, לכן אנו מוסיפים מי סוכר על מנת לגרום להם להמשך יותר אל הרעל והנזק ממנו גם על ידי בליעה ולא רק על ידי מגע. אנו נותנים שירותי הדברה בנצרת כנגד כל המזיקים, באחריות מלאה בכתב!

Call Now Button