055-9705-269

הדברה בנהריה

שומעים את החולדות מתרוצצות בעליית הגג? רואים את הג'וקים רצים במטבח והשירותים? היונים שוב מלכלכים את המרפסת וכל העציצים? ישנם הרבה מזיקים הגורמים להפרת השקט והשלווה בקרב תושבי נהריה. חברת הדברות הארץ פועלת למיגור המזיקים בנהריה ומספקת שירותי הדברה בנהריה כבר למעלה מאחד עשרה שנים. אנחנו יודעים לעשות זאת גם בשיטות הומניות מבלי לפגוע בהם. רכשנו אלפי לקוחות חוזרים הן במגזר הפרטי והן במגזר עסקי, הודות ליחס האישי והאדיב לכל לקוח תוך הקפדה בעמידה בציפיות מול תעודת האחריות אותה הענקנו עבור כל פעולה שביצענו.

הדברה בנהריה

כמה דברים שכל מדביר בנהריה יודע.

  • לא כל חרק נחשב למזיק, רוב סוגי החרקים דווקא מועילים לסביבתנו ואינם מזיקים אותנו.
  • לפני כל הדברה, חובה לאתר את המזיק ולמצוא את בית גידולו, רק כך נוכל להתמודד מולו.
  • בהדברת צרעות, אם המלכה לא חוסלה אז הקן יחזור שוב לפעולה בקרוב, קטילת המלכה הוא תנאי הכרחי להשמדה מוחלטת של הקן.
  • לחולדות נתיבים קבועים, אותם הן מסמנות באמצעות הפרשות של צואה ושתן הנעשות תמידית.
  • אחזקה תקינה וסניטציית הבית הם המשפיעים הגדולים ביותר בהזמנת המזיקים אל המרחב הפרטי שלנו.

פעולות הדברה בנהריה שבצענו כולל מחירים.

הדברת יתושים בגינה בגודל של 85 מטר: אנו דורשים בהדברת יתושים, שלא להשקות את הגינה כיממה לפני הגעתנו. כשהגינה רטובה חומר ההדברה אינו יכול להיקלט היטב בצמחייה, אותה אנו צריכים להדביר באופן ניכר מייתר האזורים, מפני שהיתושים נמשכים בעיקר לעשבייה ולצוף הפרחים. לקחנו חומר הדברה המתאים ליתושים והוספנו חומר ממתיק המושך את היתושים. ריססנו את כל הצמחייה בחצר כולל אזורי הרביצה הפוטנציאליים שלהם בתום ההדברה הלקוח קיבל תעודת אחריות מלאה בכתב והתשלום היה כ-340 שקלים.

הרחקת יונים על ידי דוקרנים: במרפסת שמש, בה יונים היו מתמידים לשבת מעל ולכלך את כל הרצפה. התקנו דוקרנים מנירוסטה עם בסיס העשוי פוליקרבונט, העמידים לאורך שנים רבות בתנאי מזג האוויר השונים בארצנו. התקנה זו מתומחרת לפי מטר רץ. במקרה זה היו כ-12 מטרים, בעלות של 70 שקלים לכל מטר. את הדוקרנים הדבקנו באמצעות סיליקון סופר שבע, החזק והמתאים ביותר לביצוע עבודה זו. בסיום ההתקנה הלקוח שילם כ-840 שקלים הכוללים אחריות מלאה על טיב העבודה.

Call Now Button