055-9705-269

הדברה ירוקה בחיפה

אתם סובלים מחרקים, מזיקים או מכרסמים שונים אבל מחפשים אחר דרכים "הומניות" או כאלו שלא יסכנו את דיירי הבית וחיות המחמד שלכם? הדברה ירוקה הוא השירות שמתאים עבורכם. אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברה ירוקה בחיפה מזה שנים רבות (מ 2009) ויש לנו את היכולת לתת לכם מענה מקיף של הדברה ירוקה לפי הצרכים שלכם. על מנת שתבינו טוב יותר מהי הדברה ירוקה ומדוע היא שונה מהדברה רגילה, ריכזנו את המידע המאמר הבא.

הדברה ירוקה בחיפה

מדוע לבחור הדברה ירוקה ולא הדברה רגילה?

ראשית חשוב להבין שהמונח הדברה ירוקה הוא לעתים פתרון של הרחקת המכרסמים או המזיקים מהדירה שלכם בחיפה אך לעתים מדובר עדיין בחיסול שלהם ולא רק בהרחקתם. הכל תלוי בסוג הבעיה שיש להתמודד עמה והפתרונות הירוקים האפשריים לסיטואציה.

הדברה ירוקה כוללת לרוב שימוש בפיתיונות, מלכודות, מכשור אלקטרוני או ריסוס ירוק בחיפה נגד אותם מזיקים בדרך שהיא לא מזהמת את הסביבה ואיננה מסוכנת לתינוקות או חיות מחמד כמו הדברה באמצעים כימיים. מכיוון שמדובר על אמצעים "בטוחים" יותר או באמצעות חומרים המבוססים על מקורות טבעיים כמו צמחים שונים, הרי שאין שילוב של חומרים כימיים שאסור לנשום או יכולים לפגוע בסביבת המחייה שלכם.

כיצד מבצעים הדברה ירוקה?

כפי שציינו, ישנן מספר דרכים של הדברה ירוקה שתוכל לעזור לכם להתמודד עם מה שאתם סובלים ממנו. השיטות והאמצעים משתנים בין מזיק לחרק או למכרסם ולעתים גם ההתמודדות עם ג'וקים מסוגים שונים יכולה לחייב אתכם לעשות שימוש שונה של הדברה ירוקה כדי להשיג אפקטיביות. אלו כמה דוגמאות של הדברה ירוקה בחיפה שאנו מבצעים:

הדברה ירוקה נגד ג'וקים – ג'וקים נחשבים לבעלי יכולת שרידות גבוהה וכיוון שיש מספר רב של ג'וקים מסוגים שונים בישראל, הרי שגם ההתמודדות איתם שונה בעת הדברה. תיקן גרמני שנחשב שורד ברמה גבוהה דורש לעתים שילוב של פיתיונות ג'ל ומלכודות דבק יחד עם ריסוס ירוק כדי לוודא חיסול שלו. זאת בעוד תיקן אמריקאי יחוסל לעתים רק באמצעות ריסוס ירוק. חשוב להתאים את הפתרון לבעיה.

הדברה ירוקה נגד נמלים – אחת השיטות הכי מתאימות לחיסול של קן נמלים הוא באמצעות פיתיונות ג'ל. נמלה אחת או כמה נמלים נושאות את הרעל "הטבעי" על הג'ל אל תוך הממלכה שלהן, מדביקות את כל הנוכחים כולל המלכה וכולם מחוסלים בתוך מספר ימים.

הדברה ירוקה נגד מזיקים בגינה – חרקים, מזיקים, פרעושים, קרציות ותולעים מגיעים במקרים רבים מהגינה שצמודה לבית ולכן פיזור של אדמה דיאטומית בשטח הגינה יאפשר למגר את כל אלו. האדמה נדבקת אליהם, מייבשת אותם וגורמת למותם. בדרך זו "תנקו את הגינה" שלכם מכל המזיקים ומבלי לסכן את חיית המחמד שלכם.

איך מזמינים שירות של הדברה ירוקה בחיפה?

הצוות המקצועי של חברת "הדברות הארץ" מעניק שירותי הדברה בחיפה משנת 2009 כולל הדברה ירוקה במידת הצורך. אנו בעלי ידע וניסיון רב בביצוע ריסוס ירוק בחיפה ושימוש בכל הפתרונות האפשריים לכל סיטואציה שגורמת לכם סבל.

נשמח להציע לכם מחיר אטרקטיבי ושירות יעיל של הדברה ירוקה. חייגו אלינו לפרטים וקבלת הצעת מחיר: 055-970-5269.

Call Now Button