055-9705-269

הדברה בזכרון יעקב

כשחרקים או בעלי חיים אחרים המזיקים את ביתנו או את בית העסק שלנו, עומדים לפנינו מספר אפשרויות להתמודדות איתם. האחת והפחות מומלצת היא להסתגל לחיים סביבם ולקוות לשינוי מזג האוויר או איזו תופעה אחרת שתבוא ותעלים אותם. אפשרות אחרת היא לנסות לבצע הדברה עצמית על ידי תכשירי הדברה או אביזרים נלווים אחרים המיועדים לקהל הציבור הרחב, פעולה המצריכה ידע על המזיק וניסיון במקרים ומצבים שונים. אפשרות נוספת היא להיעזר בשירותי הדברה בזיכרון יעקב על ידי מדביר שמבין ויודע כיצד כל מזיק מתנהג ואיכן הוא מעדיף להימצא ומאושר לפעול בחומרים ובאמצעים המותרים לשימוש מדבירים בלבד.

הדברה בזכרון יעקב

צריכים מדביר בזכרון יעקב שמומחה למזיקים שונים?

אנחנו חברת הדברות הארץ מתמחים בכל סוגי המזיקים ויש לנו את כל הרישיונות וההיתרים לבצע את כל פעולות ההדברה. בחברתנו ישנם גם מדבירים בעלי היתר לכידת נחשים וגם צוות מקצועי להרחקת יונים וצוותים שונים למזיקים נוספים, כך שלכל מזיק אנו נדע לספק מענה ייחודי, שיבטיח לכם שהפתרון הוא סופי ובאחריות!

 הדברה בזכרון יעקב לדוגמא.

לכידת חולדה בגינת הבית: בחלק מהמקרים אנו מצליחים ללכוד את החולדה עם הידיים ובעזרת כפפות מתאימות, אך במקרא זה היה עלינו להציב מלכודות דבק עם פיתיונות משיכה מפני שהיה זה בשטח פתוח וללא אפשרות לכידה ידנית. לאחר הנחת המלכודות, עזבנו את המקום ובבוקר הלקוח התקשר לומר כי המזיק נתפס ושנבוא לאסוף אותו. לאחר הגעתנו אספנו את פגר החולדה וקיבלנו תשלום על סך 450 ש"ח.

הדברת חולדות

הרחקת יונים בזכרון שביצענו לאחרונה

סילוק קן יונים והנחת דוקרנים בעדן חלון: יונים היושבות ומקננות מביאות חרקים קטנטנים הנקראים קיני יונים. הם עוקצים ומעבירים מחלות לכן ראוי לנקות היטב ולהדביר את האזור גם מבחינה אסטטית וגם מבחינה בריאותית. ראשית פינינו את הקן וניקינו את לכלוך הלשלשת על ידי חומר מחטא, לאחר ייבוש הדבקנו על ידי סיליקון דוקרנים המיועדים להרחקת יונים בחוץ, החשופים לתנאי מזג האוויר המשתנים ומחזיקים מעמד לאורך שנים. בסוף ההתקנה ביצענו הדברת קיני יונים וסיפקנו תעודת אחריות למשך כחמש שנים על עמידות הדוקרנים וכי היונים לא ישובו אל עדן החלון. התשלום היה כ-320 שקלים.

Call Now Button