055-9705-269

הדברה בזכרון יעקב

כשחרקים או בעלי חיים אחרים המזיקים את ביתנו או את בית העסק שלנו, עומדים לפנינו מספר אפשרויות להתמודדות איתם. האחת והפחות מומלצת היא להסתגל לחיים סביבם ולקוות לשינוי מזג האוויר או איזו תופעה אחרת שתבוא ותעלים אותם. אפשרות אחרת היא לנסות לבצע הדברה עצמית על ידי תכשירי הדברה או אביזרים נלווים אחרים המיועדים לקהל הציבור הרחב, פעולה המצריכה ידע על המזיק וניסיון במקרים ומצבים שונים. אפשרות נוספת היא להיעזר בשירותי הדברה בזיכרון יעקב על ידי מדביר שמבין ויודע כיצד כל מזיק מתנהג ואיכן הוא מעדיף להימצא ומאושר לפעול בחומרים ובאמצעים המותרים לשימוש מדבירים בלבד.

הדברה בזכרון יעקב

צריכים מדביר בזכרון יעקב שמומחה למזיקים שונים?

אנחנו חברת הדברות הארץ מתמחים בכל סוגי המזיקים ויש לנו את כל הרישיונות וההיתרים לבצע את כל פעולות ההדברה. בחברתנו ישנם גם מדבירים בעלי היתר לכידת נחשים וגם צוות מקצועי להרחקת יונים וצוותים שונים למזיקים נוספים, כך שלכל מזיק אנו נדע לספק מענה ייחודי, שיבטיח לכם שהפתרון הוא סופי ובאחריות!

כיצד מדבירים מזיקים ואיך להתכונן לקראת הדברה

הדברה בזכרון יעקב כנגד מזיקים שונים, נעשית בשיתוף פעולה עם הלקוח על מנת למגר את התופעה ולהפיק את המקסימום מההדברה.

כשמבצעים הדברה לפי השלבים הנכונים, משתמשים החומרים איכותיים ומיישמים במקומות הנכונים, זה מחזיק עמיד למשך זמן ממושך מהרגיל.

איזה מזיק מדבירים וכיצד הכנות לפני הדברה
הדברת ג'וקים בבית

אנחנו משתמשים בחומר רעל מקבוצת הפרטרואידים. מרססים את כל הפאנלים של הבית. מדבירים היטב את חדרי המקלחות, השירותים והמטבח.

אנחנו צריכים לקבל את הבית נקי יבש ומסודר. את הארון מתחת לכיור צריך להשאיר ריק לחלוטין, את המקלחת והשירותים לרוקן ככול שניתן.
הדברת תיקן גרמני

אנו מדבירים עם פיתיונות רעל במקומות בהן ראינו נוכחות של תיקן גרמני.

אין צורך להכין/לנקות את כל הבית אלה רק באזורים בהן ראינו פעילות של התיקן הגרמני.
הדברת נמלים בבית

הדברה נגד נמלים נעשית על ידי פיתיונות מורעלים אותן נושאות הנמלים ומחלקות אותן למלכה לזחלים ולשאר הנמלים בקן.

יש לאסוף ולנקות שאריות מזון, לאחסן מוצרי מזון באריזות סגורות על מנת להוביל את הנמלים היישר אל פיתיונות הרעל.
הדברת נמלים בחצר

בחוץ אנחנו משתמשים ברעל בפורמולציה גרגרי

הגינה צריכה להיות יבשה מפני שהגרגרים מתקלים במגע עם מים.
הדברת פשפש המיטה

תחילה עובדים עם קיטור מקצועי בלחץ רב.

לאחר מכן מדבירים על ידי נגירה (שטיפה) את כל הבית וקירות עד גובה 2 מטר.

את כל המצעים, בגדים, שטיחים ושאר בדים להכניס לרתיחה מליאה. לנקות את הבית. להוריד תמונות, מדפים ושאר דברים התלויים על הקירות.
הדברת חדקונית הדקל

מבצעים הגמעה של חומר הדברה לעץ הדקל ביחס של בין 1-2 ליטר לכל מטר גובה.

צריך להשקות הרבה את העץ וממש להציף את המקום במים רבים.
הדברה לחולדות

מדבירים עם רעלים בצורת קוביות ופסטות.

משלבים גם מלכודות קטילה.

אין צורך להכין כלל את המקום, עדיף לתת לחולדות הרגשה בטוחה ומוכרת, ללא שינויים.

 הדברה בזכרון יעקב לדוגמא.

לכידת חולדה בגינת הבית: בחלק מהמקרים אנו מצליחים ללכוד את החולדה עם הידיים ובעזרת כפפות מתאימות, אך במקרא זה היה עלינו להציב מלכודות דבק עם פיתיונות משיכה מפני שהיה זה בשטח פתוח וללא אפשרות לכידה ידנית. לאחר הנחת המלכודות, עזבנו את המקום ובבוקר הלקוח התקשר לומר כי המזיק נתפס ושנבוא לאסוף אותו. לאחר הגעתנו אספנו את פגר החולדה וקיבלנו תשלום על סך 450 ש"ח.

הדברת חולדות

הרחקת יונים בזכרון שביצענו לאחרונה

סילוק קן יונים והנחת דוקרנים בעדן חלון: יונים היושבות ומקננות מביאות חרקים קטנטנים הנקראים קיני יונים. הם עוקצים ומעבירים מחלות לכן ראוי לנקות היטב ולהדביר את האזור גם מבחינה אסטטית וגם מבחינה בריאותית. ראשית פינינו את הקן וניקינו את לכלוך הלשלשת על ידי חומר מחטא, לאחר ייבוש הדבקנו על ידי סיליקון דוקרנים המיועדים להרחקת יונים בחוץ, החשופים לתנאי מזג האוויר המשתנים ומחזיקים מעמד לאורך שנים. בסוף ההתקנה ביצענו הדברת קיני יונים וסיפקנו תעודת אחריות למשך כחמש שנים על עמידות הדוקרנים וכי היונים לא ישובו אל עדן החלון. התשלום היה כ-320 שקלים.

Call Now Button