055-9705-269

הדברה ירוקה בתל אביב

בשנים האחרונות נעשה שימוש הולך וגובר בהדברה ירוקה. צוות "הדברות הארץ" יעזור לכם להבין את ההבדלים בין הדברה ירוקה והדברה כימית, כיצד מדבירים באמצעות הדברה ירוקה, כמה עולה הדברה ירוקה בתל אביב ומה היתרונות של הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה בתל אביב

מהי הדברה ירוקה?

רבים שואלים אודות הדברה ירוקה ולעתים אנו בחברת "הדברות הארץ" מציעים שירות של הדברה ירוקה בתל אביב, אבל לא תמיד קהל הלקוחות מבין במה מדובר ולמה זה כדאי. חשוב להבין שהדברה ירוקה מבוססת על חומרים טבעיים שבטוחים לסביבה כולל חיות מחמד או ילדים קטנים ולעתים נעשית באמצעות טכניקות שונות שאינם כוללים שימוש בחומרי ריסוס מכל סוג שהוא אלא באמצעים מיוחדים לפתרון המצב שאתם סובלים ממנו.

ההבדל הגדול אם כך בין הדברה ירוקה ובין הדברה מסורתית יותר שמבוססת בעיקר על זרחן אורגני, הוא באפשרות לשהות בבית בתהליך ההדברה או לחזור אליו מיד בסיומו ובעיקר לא לסבול מהריח של חומר ההדברה הכימי. הדברה ירוקה מבוססת יותר על צמחים וחומרים טבעיים או טכניקות שונות שנועדו להרחיק את החרקים או המזיקים שנמצאו אצלכם מבלי לפגוע בכם או בסביבה.

כיצד אנו מבצעים הדברה ירוקה בתל אביב?

כפי שציינו לנו יש את הפתרונות של הדברה ירוקה לכל בעיה שאתם סובלים ממנה. אנו בחברת "הדברות הארץ" עושים שימוש במגוון דרכים כדי לעזור לכם לבצע הדברה ירוקה יעילה ואלו חלק מהדרכים לכך:

פיתיונות – שימוש בפיתיונות ג'ל או סוגים אחרים נפוץ נגד מגוון חרקים ומכרסמים והשיטה היא לגרום לאותו מזיק לאכול את הפיתיון ולמות ממנו או לשאת אותו אל המושבה\הקן שלו ולהדביק בחומר הרעיל את שאר המזיקים כך שיחוסלו גם הם במהרה.

מלכודות – אנו עושים שימוש במלכודות נגד מכרסמים או נגד חרקים, כמובן בהתאמה לפי הצורך. לעתים מדובר על מלכודות פרמון המושכות חרקים שנדבקים למלכודת ומחוסלים או מלכודות שלוכדות בתוכן מכרסמים שיש לשחרר לאחר מכן הרחק מהמקום שלכם.

אדמה – טוב זו לא בדיוק אדמה רגילה אלא "אדמה דיאטומית" שנדבקת לחרקים, מייבשת אותם וגורמת למוות שלהם. מדובר בשיטה אפקטיבית מאוד בשטחים גדולים שנמצאים בהם חרקים מסוגים שונים.

ריסוס – מדובר על ריסוס באמצעות תרכובות ביולוגיות שונות, לרוב מבוססות על צמחים, כאשר התרסיס מחסל זחלים או חרקים ומזיקים שונים. ריסוס ירוק בתל אביב אפקטיבי ביותר ביחס לריסוס כימי כיוון שפחות מסכנים את הסביבה הצפופה יחסית גם ככה בעיר הגדולה.

מכשירים – מדובר על פתרון הומאני שגורם באמצעים אלקטרוניים להרחקה של מזיקים מבלי לפגוע בהם פיזית. לרוב מדובר על מכשירי הרחקה אלקטרוניים נגד מכרסמים או חתולים אך אפשר לעשות בהם שימוש מושכל נגד חרקים ומזיקים שונים נוספים.

כיצד מזמינים שירות של הדברה ירוקה בתל אביב?

מחפשים אחר הדברה ירוקה תל אביב? חשוב לכם לנסות ולא לסכן את הסביבה או את דיירי הבית? אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים הדברות ירוקות משנת 2009 ונשמח לתת לכם מענה יעיל ומהיר של הדברה ירוקה. אם באמצעות ריסוס ירוק בתל אביב או באמצעות כל האפשרויות האחרות שציינו במאמר, אנו תמיד זמינים עבורכם עם הדברה ירוקה.
לפרטים נוספים חייגו אלינו: 055-970-5269.

Call Now Button