055-9705-269

הדברה בתל אביב

המזיקים בתל אביב, אפשר לומר מזיקים ללא הפסקה. בניית הרכבת גורמת לחולדות לצאת החוצה לבתים בעלי גגות רעפים, קירות כפולים, קירות גבס, דקים, חצרות לא מתוחזקות ואף לחנויות, סופרים, פאבים, מועדונים ועוד. חברתנו מבצעת פעולות הדברה בתל אביב למעלה מ-13 שנים. אצלנו המדבירים עם רישיון מוסמך ואנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. רושמים יומן ביצועה על כל הדברה ואחריות מלאה למיגור המזיקים.

הדברה בתל אביב

אנחנו מספקים שירותי הדברה בתל אביב בלילה

בדרך כלל רוב הפניות בלילות הם בנוגע למכרסמים מפני שהם פעילים בלילה. ישנם גם לא מעט הדברות כנגד צרעות שאותם אנו מבצעים כשמחשיך, מפני שאז הם ישנים בקן וזה מאפשר לנו ללכוד אותם בבת אחת, כך זה גם יותר בטיחותי. הרבה לקוחות שלנו מעדיפים שנבצע ריסוס בחצר כשכולם ישנים והגינה ריקה ועוד הרבה הדברות כנגד מזיקים שונים. בהדברות הארץ קיימים שלושה מדבירים הזמינים לבצעה לכידת חולדות עכברים וכל הדברה שאתם זקוקים.

כך ביצענו הדברת ברחשים בתל אביב בפנטהאוז.

בשביל להצליח בהדברת ברחשים, דבר ראשון צריך למצוא את המקור. לאחר ניתור השטח למציאת מקור הנגיעות, הכנו את המרפסת לקראת ההדברה: ערמנו את כל הכיסאות במרכז, הזזנו ספות כורסאות שולחנות וכל מה שהיה צריך לקראת ריסוס הרעלים. הוצאנו את האנשים מהגג לשעה והתחלנו לרסס. הדברנו בכל הגג ואת העשבייה בה הייתה רוב פעילותם, ריססנו על ידי נגירה. עבור עבודה זו דרשנו 400 ₪ הכוללים אחריות מלאה בכתב.

ריסוס עשבייה

לוכד חולדות בתל אביב מחיר סביר למרות שעובדים בשעות הלילה.

הדברת חולדות לרוב נעשית בלילות אך ישנם גם שנעשות בשעות היום. כשמדובר בלכידת חולדות ועכברים, מוכרחים להגיע לאחר שמחשיך מפני שאז הם פעילים. אנחנו ממוגנים בכפפות שנשיכות בעלי חיים אינן מצליחות לחדור. בהתחלה צריך למצוא היכן החולדה מתחבאת, נעזרים בלקוח, שואלים שאלות רלוונטיות בכדי לאתרו. בדרך כלל היא מתחבאת באחד הארונות המטבח, מאחורי המקרר, בחדר השירותים ועוד. מפנים חפצים, אריזות מזון, את המקרר, מדיח כלים וכל מה שצריך בכדי לגלות את המזיק. תופסים בידיים, מכניסים לתוך כלוב, לוקחים ומשחררים במקום רחוק. המחירים נעים בין 400 ₪ ל-800 ₪ תלוי במיקום החולדה ובמאמץ הנדרש לביצוע הלכידה.

Call Now Button