055-9705-269

הדברה בשער אפרים

אנו בהדברות הארץ עם ניסיון רב בקיבוצים ומושבים. מתמחים במתן שירותי הדברה מתקדמים אל מול כל המזיקים. מבצעים פעולות הדברה בשער אפרים לשטחים ציבוריים, גינות, בתים פרטיים, יחידות דיור משקים עסקים ומוסדות. הרבה ישובים באזור סבלו או סובלים בעיקר מחולדות, נמלת האש ויתושים, חברת הדברות הארץ עם ניסיון רב שנים במזיקים האלה. משתמשים בחומרים מיוחדים המיועדים במיוחד בשבילם. חומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. עבודה בקיבוץ או במושב תמיד בשיתוף פעולה עם מזכיר, גזבר הקיבוץ או מנהל העסקים של אותו ישוב. יש לנו הרבה המלצות והרבה מה לתרום כמו יעוץ הדברה שניתן בחינם ללקוחותינו. נשמח לצרף גם אתכם אלינו.

הדברה בשער אפרים

מחפשים מדביר בשער אפרים?

  • זמינים 24/7, מגיעים תוך פחות מ-40 דקות!
  • מחירים לכל כיס, החל מ-230 שקלים!
  • מתמחים בכול סוגי המזיקים!
  • מחזיקים בכול הרישיונות וההיתרים!

נהלי בטיחות בעבודה עם רעלים

הדברה היא לא משחק! פעולות הדברה חייבות להיעשות בצורה אחראית ומבוקרת למען הגנת בריאות הלקוח ובני ביתו. ישנם חומרי הדברה הכדאיים לשימוש חוץ וכאלה שהשימוש בו מתאים לפנים הבית. לכול תכשיר הדברה מצורפת תווית ובה הוראות שימוש, אחסנה ועזרה ראשונה. את התווית צריך לקרוא היטב לפני השימוש. מצוינים בא המינון בו נשתמש ביחס לשטח ולרמת הנגיעות הקיימת. חובה לדעת בעל פה את כל ההוראות של העזרה ראשונה, המדריכים כיצד להתנהג במקרים בהם נשפך חומר על הבגדים או חלילה השפריץ ישר לתוך העיניים וכדומה.

פעולות הדברה בשער אפרים שנעשו על ידינו

הדברת טרמיטים בבית פרטי בן חמישה חדרים: הטרמיטים נמצאים מתחת לרצפת המבנה, במקום בו נמצא החול שמתחת לשכבת הבטון, משם הם מוצאים את דרכם בדרך כלל אל המשקופים העשויים מעץ ומכאן הם משתלטים על כל הבית. לכן בהדברת טרמיטים אנו נאלצים לקדוח את רצפת הבית בכדי שנוכל להחדיר את הרעלים אל מקור הנגע ובדרך זו לחסלו. קדחנו מסביב לבית ובכל 35 סנטימטרים. השתמשנו בחומר המיועד לטרמיטים, גמענו את קנם שהיה שרועה מתחת לכול המבנה. בסיום ההדברה אטמנו את החורים באמצעות רובה והענקנו תעודת אחריות מלאה ללקוח. התשלום עבור ביצוע פעולות הדברה אלו היה כ-2600 שקלים.

שאולות ותשובות לפני שמזמינים שירות

כן בהחלט, תמיד נמצא מדביר מהצוות באזור מגוריכם

כן, זמני היציאה הם בין שעה ל24 שעות.

Call Now Button