055-9705-269

הדברה ברמת גן

בשל הצפיפות הגבוה בעיר וליקויים רבים בתשתיות הביובים, המגבירים את פעילותם של המזיקים בכל ימות השנה ובפרט בימי הקיץ החמים. שירותי הדברה ברמת גן נדרשים לא מעט על ידי תושבי העיר. אנו עדים לפניות רבות לסיוע בהרחקת והשמדת מזיקים ברמת גן בכל ימות השנה, הרבה קריאות לשירותי הדברה גם בשעות הלילה. אנחנו עובדים וזמינים 24/7, אצלנו המדבירים בעלי רישיון מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. מתמחים בכל סוגי המזיקים ומעניקים תעודת אחריות מלאה בכתב עבור כל הדברה שנבצע.

הדברה ברמת גן

הדברה ברמת גן מחיר סביר הכולל אחריות

ביצוע הדברה כרוך במספר גורמים המשתנים בין מזיק למזיק הקובעים את גובה המחיר. למשל הדברת מכרסמים סטנדרטית ולא מורכבת הנעשית בשעות היום תהיה בין 350 ₪ ל-450 ₪ ולעומת זאת בשעות הלילה הדברה זהה תעלה בין 450 ₪ 700 ₪. הדברת פרעושים ברמת נגיעות סבירה כשמקור הנגע גלוי ונגיש ההדברה תעלה בסביבות 300 ₪ – 400 ₪ אך הדברת פרעושים עם כמות אוכלוסייה גדולה הפרוסה על שטח נרחב תעלה 500 ₪ – 800 ₪. בהדברת תיקנים המחירים תמיד ינועו בין 180 ₪ -400 ₪ תלוי בשטח אותו אנו נדרשים לרסס. בהדברת טרמיטים הפרשי המחירים קצת יותר קיצוניים בשל מורכבות ההדברה ותלויים בגודל הבית, מספר החדרים וכמובן רמת הנגיעות של המזיקים. המחירים ינועו בין 600 ₪ – 5000 ₪.

מדביר ברמת גן בכוננות לילית

רוב ההדברות הנעשות בלילות הן של חולדות, עכברים ונחשים. אצלנו יש מדבירים תורני לילה הנמצאים בעיר, זמינים בשעות הלילה ומגיעים במהרה תוך 30 דקות. מדבירים שמיומנים בלכידת מכרסמים ובעלי היתר מיוחד מטעם רשות הטבע והגנים ללכידת נחשים. לכידות נעשות ללא פגיע במזיק ולאחר הלכידה אנו משחררים את החיה הרחק במקום בטוח בשבילה בטבע. תמיד כשניתן אנו פונים לשיטות הומניות שאינן פוגעות לא במזיק ולא בסביבה.

ריסוס ברמת גן נגד ג'וקים: איך להכין את הבית ולכמה זמן צריך לצאת?

חומרי הדברה המיושמים על ידי מרסס, נדרש מהלקוחות לנקות את הבית ולשטוף את הרצפה, מכיוון שחומר ההדברה נקלט היטב על משטח נקי, ללא לכלוך ואבק. להזיז חפצים הצמודים לקירות על מנת לאפשר לנו לרסס את היקף הבית (הפנלים) מפני שנתיבם של התיקנים נמצא בצמוד לקירות. לרוקן את הארון שמתחת לכיור כי זהו מקום מסתור בוא הם נוהגים לשרוץ. בתום ההדברה יש לצאת מהבית למשך שעה ואם יש ילדים, תינוקות, אנשים מבוגרים, בעלי מגבלות רפואיות, אישה בהריון או בעל חיים אז השהות מחוץ לבית עבורם יהיה כארבע שעות.

Call Now Button