055-9705-269

הדברה בראשון לציון

ראשון לציון אינה עיר קטנה וגם לא חסרים בה מזיקים הפוגעים בשגרת היום יום של תושבי העיר. ישנם לא מעט חברות המציעות שירותי הדברה בראשון לציון, אם הנכם מחפשים בעל מקצוע עם ניסיון עשיר שיודע גם להתמודד עם מזיקים בעייתיים, אתם נמצאים במקום הנכון! בחברת הדברות הארץ מועסקים טובי המדבירים ובעלי ותק רב שנים.

למגר את המזיקים בשיטות מתקדמות

שירות הלקוחות שמוענק מהמדבירים שלנו נמצא תחת בקרה ופיקוח, אצלנו המדבירים עוברים השתלמויות רבות וימי הדרכה בהן למדים על ציוד חדשני וריענון הידע על הרעלים וביולוגיית המזיקים. משתמשים לרוב בחומרים אורגנים וטבעיים, בחלק מסוגי המזיקים ובמצבים מסוימים מדבירים גם בתכשירי הדברה כימיים המותרים לשימוש תברואי ולמדבירים בלבד!

הזמנת מדביר בראשון לציון בשעות הלילה המאוחרות

מידי לילה אנחנו מקבלים פניות בעיקר של חולדות הנכנסות לתוך הבתים ומחפשות מסתור מים ומזון. לכן בחברתנו דאגנו למדביר בראשון לציון הנמצא בתורנות לילית, דרוך ומוכן לספק שירות טלפוני הכולל ייעוץ להתמודדות ומגיע עד חצי שעה בכדי לתת שירות.

הדברת מכרסמים נעשית בעיקר בשעות החשכה, כשהם פעילים. פעמים בהם החולדה או העכבר כלואים בחדר השירותים או בארונות המטבח, אנחנו מפנים ומזיזים מוצרים וברוב המקרים מצליחים לבצע לכידה בעזרת כפפות או על ידי מלכודות שאינם קוטלות. אנו משחררים את המזיקים בטבע, במקום רחוק, תמיד משתדלים לא להרוג.

קבלת שירותי הדברה בראשון לציון באחריות גמורה!

בראשון לציון מתפרנסים מדבירים רבים ממתן שירותי הדברה בעיר. חלקם חברות עם מספר מדבירים שכירים וחלקם עובדים כשכירי חרב או לוקחים את ההדברה כעבודה צדדית. צריך לבדוק היטב את בעל השירות אותו מזמינים, לשאול מה כוללת תעודת האחריות ואם בכלל היא ניתנת כחלק מהתשלום. אצלנו בהדברות הארץ ערבים לטיב תוצרנו. אנו מאמינים בשירות הניתן ללא פשרות לקבלת תוצאות מושלמות ובכך דואגים לצבור לקוחות הסומכים עלינו ומזמינים אותנו תמיד.

אנו מתחייבים בכתב בעבור כל פעולה שנבצע. לדוגמא: אצלנו נותנים אחריות לשנה שלימה על ביצוע הדברת תיקנים ובפעולת הדברת טרמיטים מעניקים אחריות גם לחמש שנים ובצרעות לכל החיים. חברת הדברה שמכבדת את עצמה, מוכרחה לקחת אחריות על איכות עבודתה!

Call Now Button