055-9705-269

הדברה בפרדסיה

כשמזמינים מדביר בפרדסיה, הכרחי לוודא כי המדביר בעל רישיון מוסמך להדברת מזיקים המוענק על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה המאושרים לפי החוק. הדברה יכולה להיגמר באסון, קרו מקרים בעבר… אצלנו הבטיחות היא בראש סדר העדיפויות, מדבירים אך ורק בתכשירי הדברה המאושרים מטעם המשרד להגנת הסביבה, פועלים בשיטות מתקדמות ובכלי עבודה חדישים, מקפידים להחליף גומיות פילטרים וצינורות כדי שההדברה תעשה בצורה בטוחה נקייה ובלי נזילות המסכנות את בריאות הלקוחות ומבצע ההדברה, אצלנו המדבירים ממוגנים היטב ולא מתרשלים, הדברות הארץ מתחייבת לספק לכם את השירות הטוב והבטוח ביותר למיגור המזיקים. מספקים שירותי הדברה בפרדסיה כבר למעלה מ-13 שנים.

מחפשים מדביר בפרדסיה?

  • מחזיקים בכול הרישיונות וההיתרים הנדרשים לביצוע כל פעולות הדברה כחוק!
  • משתמשים בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה, בעלי תו תקן תקף בלבד!
  • זמינים 24/7, במקרים דחופים מגיעים תוך פחות מ-40 דקות!
  • שיחת ייעוץ והצעת מחיר בחינם, מחירים נוחים של החל מ-230 שקלים!

מתי נצטרך שרותי הדברה בפרדסיה?

בואו נאמר שלא על כל חרק טועה שהתעופף לו במקרא בחדר נזמין מדביר והרי לא כל חרק הוא מזיק רובם בעצם ממש מועילים ובטח לא מטרידים וגם יש לא מעט פתרונות מניעה מוצלחים לא פחות מאשר הדברה שניתן לבצע כגון רשתות ליתושים המהווים מחסום ראוי להרבה מזיקים, תקינות האינסטלציה בבית ללא נזילות וסדקים, מריחת רובה או סיליקון במרווחים שקיימים בשיש כדי למנועה מהמים להישפך כששוטפים כלים, סתימת סדקים סגירת פתחים ועוד הרבה פתרונות יעילים, אבל ישנם מצבים בהם חייבים התערבות של מדביר מוסמך. מזיקים תברואתיים מזהמים, מעבירים מחלות, מתרבים מהר ובעלי יכולות התנגדות גבוהה מול החומר. הדברה לא מקצועית יכולה רק להעצים את חוזקת התנגודת שלהם. וכשנכנסת חולדה לבית היא לא תצא בקלות ובטח שלא כדאי לכם לנסות להתמודד מולה, היא נושכת ומעבירה מחלות.

הדברות הארץ כאן בשבילכם, אנחנו נדאג לסלק את כל המזיקים מביתכם ובגינתכם. כל צוות המדבירים שלנו מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה, מדבירים עם תכשירי הדברה מאושרים בלבד ומעניקים תעודת אחריות בכתב עבור כל ביצוע פעולת הדברה.

Call Now Button