055-9705-269

הדברה ביהוד

ברוכים הבאים ל"הדברות הארץ", חברת הדברה הפועלת למען תושבי יהוד ומספקת פתרונות הדברה לכל סוגי המזיקים כבר למעלה מ10 שנים.

הדברה ביהוד

אנחנו בהדברות הארץ מספקים שירות במגזר הפרטי, העסקי, והמוסדי ברמה הגבוהה ביותר עם יחס אישי לכל לקוח ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה בתוקף והוכשרו להשתמש בכל הציוד החדשני בוא הם משתמשים תוך שמירה הדוקה על כללי הבטיחות.

נאבקים עם יתושים בחצר?  מצאתם גללים של חולדה בארונות המטבח?  שוב העוגה מלאה בנמלים?  התיקנים חוגגים? והמיטה מלאה פשפשים?

חבל שתמשיכו לסבול! לנו יש את הפתרון היעיל ביותר בשבילכם ובמחיר שחבל לפספס! התקשרו עוד היום ונספק לכם שירות ברמה המקצועית ביותר וביחס אישי לכל לקוח כולל אחריות במחירים ללא תחרות, החל מ230 שקלים.

מדביר ביהוד מזמינים רק אצלנו!

  • תעודת אחריות בכתב על כל הדברה!
  • מחירים ללא תחרות!
  • זמינים כל השבוע 24 שעות למעט שבת וחג!
  • משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה!

פעולות הדברה ביהוד שביצענו.

  • הדברה כללית לפני אכלוס דירה בת 3 חדרים – השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "שוהם". תכשיר מומלץ מאוד לפני כניסה לדירה חדשה ומתאים לסוגים שונים של חרקים. ריססנו בכול הפנלים של הבית ובנוסף גם מתחת לכיורים במטבח, המקלחת והשירותים על מנת להבטיח שתיקנים, נמלים ומזיקים נוספים המתהלכים ברצפה יושמדו. בסיום ההדברה הלקוח קיבל תעודת אחריות בכתב והנחיות כיצד למנוע ממזיקים לבוא בעתיד. התשלום עבור ההדברה היה כ250 שקלים.

הדברה נגד ג'וקים לפני מעבר דירה

  • הדברת מכרסמים במקלט עם נגיעות גבוהה – השתמשנו בחומר הנוגד קרישת דם אצל יונקים בשם "מורין" המומלץ מאוד לשימוש במקרים בהם אוכלוסיית החולדות גדולה ויש הרבה פרטים שצריך להתמודד מולם. החומר מגיעה במצב צבירה מוצק, אותו הכנסנו לתוך קופסאות פלסטיק קשיחות הנקראות "תיבות האכלה", אותם קיבענו מסביב למקלט. לאחר 10 ימים הגענו, שוב על מנת לבדוק שאכן ההדברה בוצעה בהצלחה ושכל החומר נאכל. חיפשנו מסביב ואספנו כשבעה פגרים של חולדות. לסיום בצענו חיטוי למקלט בחומר חיטוי על בסיס אמוניום רבעוני בשם "סימקסין" המומלץ ביותר לחיטויים. התשלום עבור כל בטיפול הנ"ל היה בסך 550 שקלים.
Call Now Button