055-9705-269

הדברה בחולון

שמעתם רעשים של עכברים בארון? הפשפשים עוקצים אתכם בלילות? פתאום גילתם קן של צרעות? זה הרגע להתקשר אלינו! חברת הדברות הארץ מבצעת שירותי הדברה בחולון כבר למעלה מ-12 שנים. אנו מתמחים במיגור בכל המזיקים כגון: חרקים, מכרסמים, לכידת נחשים והרחקת יונים.

הדברה בחולון

אצלנו כל המדבירים בעלי רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. חלק ניכר מצוות המדבירים שלנו מחזיק בהיתרי לכידת נחשים ומבצעים זאת בשיתוף פעולה עם רשות הטבע והגנים. במקרים רבים, פועלים בשיטות הומניות ובדרכי מניעה על מנת לסלק ולהבטיח כי לא ישובו בחזרה. אצלנו תקבלו תעודת אחריות בכתב עבור כל עבודה שנבצע!

מספקים שירותי הדברה בחולון לגנים, בתי ספר ומוסדות.

כשמדובר בהדברת מוסדות אנו לוקחים בחשבון שמדובר בתינוקות, ילדים, אנשים סיעודיים, בעלי מוגבלויות… אנו מכירים ומבינים את צרכי המוסד. לדוגמא הדברה בבתי ספר וגנים אנו מבצעים בחופשים ובימי שישי. מעונות לבעלי מוגבלויות אנו מגיעים לעיתים גם בלילות או בין לבין הארוחות, מתאימים את עצמנו תמיד לפי הצרכים. משתמשים בחומרים ירוקים וללא ריח. מחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים הדרושים לביצוע כל סוגי ההדברות שיש.

הדברת אולם ספורט

הדברת אולם כנסים

מדביר בחולון עם הרבה ידע וניסיון.

ברבות השנים רכשנו הרבה ידע וניסיון תוך הקפדה מלאה של ביצוע כל מסימה לפי שביעות רצונם של כל לקוח ולקוח. לכל מזיק יש את הדרכים שלו והעדפות שלו. אנו מכירים היטב את כולם. יודעים כיצד לפעול ומתי הכי נכון להגיע. יש מזיקים שעדיף להדביר ביום וכאלה שמוכרחים להגיע בלילה כגון החולדות וחלק מסוגי הנחשים. יש מזיקים שמעדיפים ואפילו תלויים בלחות ומקור מים וכאלה שחייבים חום ויובש. בקיצור בהדברה צריך ניסיון וידע מול המזיקים, הם מסוגלים להפוך את חייך לסיוט. חברת הדברות הארץ תפטור אתכם מהמזיקים אחת ולתמיד בהבטחה מלאה.

פעולת הדברה בחולון שביצענו לאחרונה.

הדברת נמלים במטבח: היה זה דירת קרקע ובעלי הבית ביקשו שנבצע הדברה ללא ריסוס. דרך נוספת בה אנו פועלים כנגד הנמלים היא באמצעות פיתיון רעל המגיע כג'ל בתוך מזרק ומיועד למדבירים בלבד! אותו יישמנו בכל ארונות המטבח, בשיש, בכל החריצים ובאזורים נוספים במטבח בהם גילינו נגיעות. כמובן שהענקנו תעודת אחריות והתשלום היה כ-250 שקלים.

הדברה בג'ל נגד נמלים

Call Now Button