055-9705-269

הדברה בבת ים

את תושבי בת ים מטרידים מזיקים בכל שעות היום ובכל עונות השנה. האומנם רוב פעילותם של המזיקים מתקיימת בימות הקיץ כשחם אך ישנם מזיקים רבים שמעדיפים דווקא את עונת החורף כשגשום וקר. הדברות הארץ מתמחה בכל סוגי המזיקים וזמינה לתת שירותי הדברה בבת ים 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה.

הדברה בבת ים

פועלים למען לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדות, בתי ספר וגנים. אנחנו נותנים שירות ברמה גבוהה ומספקים תעודת אחריות מלאה על כל עבודה. מדבירים בחומרים ירוקים וללא ריח, אנחנו בעלי רישיונות והיתרים הנדרשים לביצוע כל סוגי ההדברה שקיימים.

מדביר בבת ים בעל ניסיון רב שנים

לא די בלהחזיק רישיון הדברה ולהכיר בתאוריה כיצד מתנהלת העבודה. תחום ההדברה נרחב וקיימים מינים שונים של חרקים מזיקים, זוחלים, מכרסמים ועוד. לכל מזיק והדרך שלו, בשביל להפוך למדביר מקצועי מוכרחים לעבור כמה שנים בכדי לשרת לקוחות המוטרדים ממזיקים שונים. חברתנו מתמחה במתן שירותי הדברה בבת ים כנגד כל המזיקים למעלה מעשר שנים, עושים זאת בשיתוף פעולה עם המשרד להגנת הסביבה ורשות הטבע והגנים. יש לנו צוותים הנמצאים בבת ים והסביבה. כך שאם אתם מחפשים מדביר בבת ים, נשלח אליכם את הצוות שלנו בהקדם.

איך מתבצעת הדברת נמלים בבת ים ומה המחיר?

הדברת נמלים בחדר השינה: כשאנחנו מבצעים הדברה בתוך מקום סגור וכל שכן כשמדובר בחדר שינה, אנחנו לא לוקחים סיכון ונעזרים בחומרים שאינם עלולים להזיק כלל דרך דרכי הנשימה. חומרים אלו לרוב מגיעים בצורת ג'ל או כגרגרים. במקרה זה השתמשנו בתכשיר הדברה המגיע במצב צבירי ג'לי ומאוחסן בתוך מזרק. הדברנו את החדר היטב, בפרט את אזורי הנגיעות שהיו בחדר ובחריצים אותם זיהינו כפתחים של הקנים. לאחר שביצענו את ההדברה להלכה והבנו כי פתרנו את הבעיה, רשמנו תעודת אחריות ובא הבטחה מלאה שפתרנו את הבעיה. התשלום היה כ-250 שקלים.

כיצד נעשית לכידת חולדה וכמה משלמים?

לכידת חולדה בארון המזווה: ברוב המקרים הדברת מכרסמים נעשית בלילה מפני שאלו השעות בהן החולדות והעכברים פעילים. הגענו לבית הלקוח בסביבות חצות ומיד הפנה אותנו בעל הבית אל המזווה שם הייתה החולדה. במקרים כאלה בהם יש אפשרות לבצע לכידה בידיים, אנו מעדיפים כמובן לפעול תמיד בשיטות יותר ידידותיות שאינם פוגעות במזיק. לכן שמנו כפפות מתאימות, הזזנו כמה מוצרים שהיו בארון ומיד החולדה קפצה וניסתה לחמוק אך תפסנו אותה במהרה והכנסנו לתוך בקבוק, כדי ללכוד אותה. בסיום ההדברה שחררנו במקום רחוק בטבע. התשלום היה ב-600 שקלים.

Call Now Button