תפריט סגור

הדברה במרכז

אזור המרכז מכיל הרבה ערים ויישובים ומונה אחוז ניכר מכלל אוכלוסיית הארץ. כשמדובר בהדברת מזיקים אז גם כן אפשר לומר שישנם הרבה חברות המעניקות שירותי הדברה במרכז. אך גם לא פשוט למצוא אחת שיודעת להעניק שירות אישי ומתמחים במגוון רחב של מזיקים. חברת הדברות הארץ מומחים לכול סוגי המזיקים כגון: תיקנים, נמלים, זבובים, צרעות, פשפשים, פרעושים, טרמיטים, כלל סוגי התולעים, מכרסמים, יונים, נחשים ועוד. אם אתם זקוקים לנו, נגיע בהקדם. הצוות שלנו מונה למעלה מעשרה מדבירים הפזורים בכל אזור המרכז. אנחנו זמינים 24/7 ומגיעים תוך פחות מ-30 דקות! גם בלילה דאגנו למדבירי כוננות הזמינים לכם לשיחת יעוץ והכוונה ובמידת הצורך גם להגעה בהקדם!

מדוע להזמין אצלנו מדביר במרכז?

  • מעסיקים מדבירים בעלי רישיון מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה בלבד!
  • משתמשים אך ורק בחומרים ירוקים הידידותיים לסביבה ומאושרים כחוק.
  • אצלנו לאחר כל ביצוע הדברה הלקוח מקבל תעודת אחריות מלאה בכתב.
  • מספקים שירותי הדברה נרחבים במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

פעולות הדברה במרכז שהתבצעו על ידינו

הדברת נמלי אש במעון לבעלי מוגבלויות: כדרך פעילותינו אנו גם פועלים בלילות למען שירות המיועד לפי צרכי הלקוח. הדברת מוסדות לעיתים נעשית גם בלילה, כשכל החוסים במקרא הזה כבר ישנים ואינם נמצאים בחצרות. חשוב לציין, כשמבצעים הדברת נמלת האש אין להשקות את הגינה לפחות 24 שעות וגם לאחר ההדברה אין להשקותה כ-48 שעות.

  • השתמשנו בשני סוגים של תואריות הדברה המתבצעים בדרכי פעולה שונים. האחד פיתיונות גרגרים מורעלים אותם אנו מפזרים בכול השבילים ואזורי הפעילות. השני ריסוס על ידי רעלים בכול החריצים והמקומות המבוטנים. שירות זה ניתן כחלק מאחזקה חודשית אותה אנו מעניקים למוסדות רווחה שונים באזור המרכז.

הדברת תיקנים בדירת ארבע חדרים: בכדי לבצע הדברת תיקנים בצורה היעילה ביותר, הבית צריך להיות נקי ומסודר על מנת שהתכשיר ייספג היטב ברצפת הבית ושנוכל להדביר כמה שיותר שטח.

  • הדברנו באמצעות חומר הדברה נוזלי, המותאם להדברת תיקנים בתוך מבנים. התחלנו מדלת הכניסה לבית ריססנו את הרצפה לאורך כל הקירות בבית. פתחנו את מכסה הביובים במקלחת ובשירותים והדברנו בפנים. בנוסף מתחת לכיורי המטבח והמקלחת, ריססנו וגם הצבנו מלכודות למקקים. בסיום ההדברה הלקוח קיבל תעודת אחריות מלאה בכתב ויכול היה לחזור לבית לאחר כשעה. התשלום עבור שירות זה היה כ-300 שקלים.
Call Now Button