תפריט סגור

הדברה בטייבה

מחפשים מדביר מזיקים בטייבה? אנחנו כאן בשבילכם! חברת הדברות הארץ פועלת למען תושבי טייבה משנת 2009. אנחנו מתמחים בכל סוגי המזיקים כגון: פרעושים, ג'וקים, קרציות, יתושים, טרמיטים, נמלים, נמלי אש, מרבה רגליים, נדלים, פשפשים, עכברים, חולדות, לכידת נחשים, הרחקת יונים ועוד. מבצעים פעולות הדברה בטייבה במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. אצלנו המענה הוא מידי ואנו זמינים 24/7, במקרה חירום אנחנו מתייצבים תוך פחות מחצי שעה. המדבירים שלנו בעלי רישיון מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה ואנחנו עובדים בצמוד לכל נהלי הבטיחות ומקפידים שכלי המכשור יהיו תקנים וכשרים להדברה, התקשרו אלינו ונגיע עוד היום!

מחפשים מדביר בטייבה שיודע לתת שירות מהלב?

  • עובדים מסביב לשעון וזמני הגעה מהירים במיוחד, במקרים דחופים תוך פחות מחצי שעה!
  • מחירים סבירים החל מ-230 שקלים ונותנים תעודת אחריות בכתב עבור כל עבודה.
  • בידינו כל הרישיונות וההיתרים לביצוע כל פעולות ההדברה כחוק.
  • משתמשים בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה ונעזרים רבות בשיטות הומניות.

לשיחת ייעוץ הכוונה על ידי מדביר מומחה למזיקים ולקבלת הצעת מחיר בחינם תחייגו אלינו עוד היום ונדאג לסלק ולמגר את כל המזיקים שבסביבתכם!

שירותי הדברה בטייבה שביצענו לאחרונה.

הדברת פרעושים בחצר: ראשית ביצענו חיפוש לאיתור מקור הנגע, המקום בוא הם גדלים ומתבגרים. אזור בית הגידול היה מתחת לדשא סינטטי שהיה מונח על האדמה. קיפלנו את הדשא, כך שהאדמה הוגלתה, גרפנו מעט על מנת לגלות את השכבה התחתונה, שם נמצאים הזחלים. ריססנו את האזור הנגוע עד כדי נגירה ואת יתר השטח הדברנו בנוסף באופן רגיל. התשלום עבור הדברה זו היה כ-350 כוללים תעודת אחריות.

הדברת צרעות בחדר שירות: הדברת צרעות מתבצעת בערב, מפני שביום הן פעילות מחוץ לקן ובלילה הן נחות בתוכו. תחילה התמגנו בכל אמצעי הבטיחות, כשמדובר בצרעות חייבים להתמגן כמו שצריך, כי כשמדבירים את הקן הן מתחילות לתקוף ולעקוץ. במקרא זה הקן היה גלוי ופשוט התזנו תכשיר המיועד לצרעות ולשימוש מדבירים בלבד! לאחר שהקן הושמד, גירדנו אותו וניקנו את האזור עם אקונומיקה, דבר המבטיח שאינן יחזרו עוד. עבור הדברת הצרעות הלקוח שילם כ-330 שקלים.

Call Now Button