055-9705-269

לוכד עכברים בשרון

במידה ואתם מתגוררים באזור השרון אתם חשופים לעכברים כמעט יותר מכל מקום אחר בארץ. בשרון יש שטחים חקלאיים וירוקים רבים שהם מקום נפלא לגדילה והתפתחות של עכברים ולצד זה מדובר גם בערים גדולות וצפופות עם בתי מגורים ובתי עסק רבים כולל מסעדות ובתי  קפה שמושכים לא מעט עכברים לשטחם. על עכברים בשרון, מדוע הם מגיעים ואיך תיפטרו מהם – במאמר הבא.

לוכד עכברים בשרון

איך לוכד עכברים בשרון יעזור לכם?

המפגש עם עכבר הוא תמיד מלחיץ ולא נעים. רובנו בכלל ניתקף בהלה ואחרים יישארו יותר קרי רוח אבל המשותף הוא שקשה יהיה ללכוד את העכבר ובטח לא לדעת אם יש עוד עכברים שחוגגים אצלכם.

עכברים מגיעים אליכם לא כדי להיות חברים שלכם אלא כי הם מחפשים אחר מזון זמין עבורם ואם אתם לא ערניים מספיק או לא מקפידים על אטימה של קופסאות עם מזון או סגירה הרמטית של דלתות המטבח ומכסה פח האשפה, אז יש מצב שעכברים יבואו לביקור ויישארו כל עוד המצב לא ישתנה עבורם.

כאן נכנס הצורך שלכם להזמין לוכד עכברים בשרון שיוכל לעזור לכם ללכוד את העכברים ולהרחיק אותם אל הטבע במקום פתוח בו פחות יפריעו באופן כללי ובטח שלא יגיעו אליכם שוב פעם לביקור.

כיצד מתבצעת לכידת עכברים?

מדביר של חברת הדברות הארץ, המעניקה שירות של לכידת עכברים בשרון משנת 2009, יגיע אל בית המגורים או בית העסק שלכם ויערוך סריקה במקום כדי לנסות ולאתר את המקום ממנו העכברים נכנסים אליכם. במידה ואין כזה אז יבוצע חיפוש אחר נקודות מסתור טבעיים יחסית של העכבר כמו צנרת הביוב והמים, מדפים גבוהים, ארונות או סדקים בקיר וכן הלאה.

בין אם העכברים נמצאו בסריקה או לא עוברים אל השלב הבא והוא של הנחת פיתיונות שיובילו ללכידת העכברים במלכודות שמכינים עבורם. יש כמה סוגי פיתיונות ומלכודות ואנו משתמשים באמצעים האפקטיביים ביותר בהתאם לכל תנאי שטח או מקום בו עלינו לבצע לכידה.

אנו פחות נציע או נבצע הדברת עכברים באמצעים של ריסוס שטח הבית כיוון שאז אנו גם מרחיקים אתכם מהבית לשעות ארוכות, גם אולי ולא נגיע אל העכבר עצמו (מתחבא באותן שעות בגינה או צנרת רחוקה) וכמובן, אם כן נחסל את העכברים, אז ייתכן ולא נאתר את הגופה והיא תירקב ותמשוך למקום נמלים וחרקים אחרים תוך ימים ואז –הופה- יש לנו בעיה חדשה.

איך מזמינים לוכד עכברים מקצועי בשרון?

כפי שציינו קודם לכן, אנו בחברת הדברות הארץ מעניקים שירות של לוכד עכברים בשרון משנת 2009 ועזרנו כבר למאות משפחות ללכוד עכברים בשטח הבית או בית העסק שלהם. נשמח להעניק לך שירות דומה של לכידת עכברים בשרון בצורה מהירה ויעילה. חייגו אלינו עכשיו: 055-970-5269.

Call Now Button