055-9705-269

לוכד עכברים בקריות

עכברים הם בעל חיים מסוכן, למרות שהם קטנים ויש אפילו מי שלא נגעלים מהם וחושבים שהם "חמודים". מדובר על מכרסם שמעביר מחלות וזיהומים שיכולים לסכן כל מי שבא במגע ישיר אתו או נוגע במזון שהוא בא אתו במגע קודם לכן. בכל שנה יש כמה תינוקות וקשישים שחולים או נפטרים בגלל עכברים שכאלו ולכן חשוב לתת מענה לבעיה כמה שיותר מהר אם איתרתם עכבר בבית שלכם. המצב זהה אם יש עכברים בעסק שלכם ואתם לא רוצים שיגעו במזון שבמקום או שלקוחות יראו לפתע עכבר מטייל לו ביניהם. הפתרון היעיל הוא באמצעות לוכד עכברים בקריות.

לוכד עכברים בקריות

מדוע יש עכברים בבית שלך?

עכברים לא באים לבית שלך כדי לתקוף או לגרום רע. הם מחפשים אחר מקורות מזון ומצאו את הבית שלכם כיעד אטרקטיבי במיוחד כי הפח לא מכוסה היטב, יש שאריות מזון פה ושם ברחבי הבית או פשוט כי הם איתרו את הגישה הישירה למטבח שלכם ומצליחים "לחגוג" על המזון שבמטבח מבלי שאתם שמים לב לכך לאורך זמן רב.

עכברים גם לא פועלים באופן יחידני כמו שחושבים ואם יש עכבר אחד בבית שלכם אז יש סבירות גבוהה שבשטח הבית או סביב יש עכברים נוספים ואתם לא תיפטרו מהמטרד הזה כל כך מהר אם לא תזמינו לוכד עכברים בקריות מחברת "הדברות הארץ".

למה לא מבצעים לכידת עכברים בקריות באופן עצמאי?

כולם יודעים שאפשר לרכוש מלכודת עכברים, להניח אותה עם פיסת מזון ולחכות. ולחכות. ולחכות. טוב אתם מבינים כבר שזו לא השיטה. רק להניח מלכודת עכברים לא יהיה הפתרון היעיל שלכם.

חשוב לזהות את החורים, סדקים או נקודת המעבר של העכברים לבית שלכם בצורה מקצועית ולהניח מספר מלכודות ופיתיונות כדי ללכוד כמה עכברים כמה שיותר מהר ובצורה יעילה שתחסל את הבעיה הזאת כמה שיותר מהר עבורכם ולטווח ארוך ככל שניתן.

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים לכידת עכברים בקריות מזה שנים רבות ויודעים כיצד לבצע את לכידת העכברים במהירות ובצורה יעילה ככל שניתן עבור מאות לקוחות עד כה.

איך עובד לוכד עכברים בקריות בצורה מקצועית?

כפי שכבר ציינו, אנו מבצעים לכידת עכברים מקצועית בקריות מזה שנים רבות, יודעים כיצד לזהות את המקומות בהם העכברים מתחבאים או מגיחים מהם ואז הרבה יותר קל להניח פיתיונות ומלכודות שיתפסו אותם בחיים.

בניגוד לחברות אחרות אנו לא מבצעים הדברת עכברים בקריות באמצעים אסורים אלא לוכדים את העכברים כשהם חיים ומשחררים אותם בטבע הרחק מהבית שלכם כדי שלא ישובו אליו מחדש.

הסיבה לא לנקוט בשיטות של הדברת עכברים באמצעות ריסוס היא כדי לא לסכן את הסביבה ואת חיות המחמד שלכם. כמו כן במידה והעכבר ימות במקום ניסתר אז לא נזהה זאת והוא ימשוך למקום תיקנים, נמלים ועוד חרקים שיהפכו למטרד חדש עבורכם.

איך מזמינים לוכד עכברים בקריות?

אנו זמינים עבורכם בכל שאלה וחבל להמתין כאשר מזהים עכבר בבית המגורים או בית העסק שלכם. חייגו אלינו ומיד לוכד עכברים  יגיע אליכם, יסרוק את השטח ויציע לכם הצעת מחיר שמותאמת בדיוק עבורכם. חייגו עכשיו: 055-970-5269.

Call Now Button