055-9705-269

לוכד עכברים בצפון

אזור הצפון איננו שונה משאר הארץ בכל הקשור להופעה שהטרדה של בתי מגורים ובתי עסק על ידי עכברים אשר מחפשים אחר מקורות מזון חדשים וזמינים עבורם ועבור המשפחה שלהם במקרים רבים. הפתרון להופעת עכברים לא רצויה אצלכם היא הזמנה של לוכד עכברים בצפון מחברת "הדברות הארץ" שמתמחה בלכידת עכברים מהירה עבורכם.

לוכד עכברים בצפון

מדוע מזמינים לוכד עכברים בצפון?

עכברים נחשבים מכרסם גועלי שרבים יעשו הכול כדי לא לבוא עמו במגע והסיבות לכך ברורות: מדובר על מפיץ מחלות וזיהומים ידוע אשר יכול להדביק אתכם ישירות באמצעות נשיכה או בהעברת חיידקים למוצרי מזון שייתכן ותאכלו לאחר מכן מבלי לדעת זאת.

יש מדי שנה לא מעט מקרים של חולים המגיעים לבתי חולים עכב מגע ישיר או עקיף עם עכברים ויש אף תינוקות וקשישים שלצערנו מתים מדי שנה עכב מקרים דומים. לכן חשוב ללכוד את העכבר שצץ אצלכם כמה שיותר מהר והדרך לעשות זאת היא באמצעות מדביר לוכד עכברים ולא לנסות עצמאית.

כיצד לוכדים עכברים ואיך מבצעים הדברת עכברים?

לכידת עכברים בצפון ע"י לוכד עכברים מקצועי תחסוך לכם זמן רב כיוון שלוכד עכברים של חברתנו יידע לאתר את מקור המחבוא או הכניסה של העכברים לבית שלכם ולכן יניח מלכודות אפקטיביות בנקודות אסטרטגיות, עם פיתיונות יעילים כמובן, וכך העכבר או העכברים יילכדו במהרה וללא התעסקות ממושכת במאבק מולם בצורה עצמאית.

כמו כן חשוב לקחת בחשבון שיש לפנות את העכבר שנלכד משטח בית המגורים או בית העסק ולא כל אחד מרגיש נוח להחזיק מלכודת עם עכבר חי בתוכה, לעתים עכבר פצוע. לוכד מיומן יאסוף את המלכודות ויידע היכן לשחרר את העכברים הלכודים מבלי שאתם תיאלצו לעסוק בכך.

לוכד עכברים של חברתנו בד"כ ייבחר בפתרון של לכידת העכברים אך במקרים מסוימים בהתאם לשטח ולצרכי הלקוח נבצע הדברת עכברים באמצעות רעלים המוטמנים בתוך תיבות האכלה המיועדות למכרסמים, תיבות בטיחותיות הננעלות בעזרת מפתח מותאם. את תיבות ההאכלה אנו מציבים במקומות מסתור ומעגנים אותם לבל יזוזו ממקומם. הרעלים כמובן עם חומרי ריח ומשיכה.

כיצד אני מזמין לוכד עכברים בצפון?

הדרך הפשוטה ביותר היא לחייג אלינו בחברת הדברות הארץ אם יש אפילו רק חשד של עכברים בבית ולא אם ראיתם עכבר בוודאות. בדרך זו תחסכו זמן יקר של חגיגת העכבר בבית שלכן ותקבלו פתרון יעיל של לכידת עכברים בצפון.

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בצפון משנת 2009 ונשמח להעניק לכם מענה מהיר ויעיל. חייגו אלינו עכשיו: 055-970-5269.

Call Now Button