055-9705-269

לוכד עכברים במרכז

אתם לא מבינים מה הפירורים האלו כל הזמן במטבח או למה פח האשפה שלכם הפוך שוב ושוב? אל תהיו מבולבלים יותר מדי, סביר מאוד שיש לכם עכברון שמטייל בבית ומחפש אחר מקורות מזון עבורו. אולי מדובר בכלל במשפחת עכברים שלמה שחוגגת אצלכם מדי לילה. הפתרון למצב הוא הזמנה של לוכד עכברים במרכז שמיומן בלכידת עכברים.

לוכד עכברים במרכז

מאיפה צצו עכברים במטבח שלי?!?

אתם גרים במרכז הארץ בשטח אורבני עירוני ולא באיזו חווה או קיבוץ. אז איך הגיעו עכברים לבית שלכם? כי עכברים נמצאים בכל מקום ונמשכים דווקא לשטחים עירוניים כמו מרכז הארץ, בהם יש המון מקורות מזון עבורם וכמובן גם מקומות להסתתר מבני האדם כמו צינורות הביוב או חדרי אשפה וכדומה.

עכברים מגיעים לנקודות תורפה של מערכות ביוב וחדרי אשפה בבניינים, דירות ובתים פרטיים שלא דואגים לפח האשפה יהיה סגור כראוי או משאירים מקורות מזון שונים זמינים למגע של העכברים. העכברים מזהים זאת ואז מגיע אחד ועוד אחד ועוד אחד ואתם כבר בבעיה של עכברים בכל הבית וסביבתו.

הפתרון שיש עבורכם הוא הזמנה של לוכד עכברים במרכז מחברת הדברות הארץ.

כיצד פותר לוכד עכברים מקצועי את הבעיה?

הזמנת שירות של לכידת עכברים במרכז נועדה ללכוד את העכבר בחיים באמצעות פיתיונות ומלכודות שיפוזרו ברחבי הבית בנקודות אסטרטגיות אותן ייבחר. לוכד עכברים שכבר מיומן בזיהוי נקודות ההתחבאות של העכברים וכיצד למשוך אותם כמה שיותר מהר וביעילות למלכודת.

נכון, גם אתם יכולים לרכוש מלכודת עכברים בחנות מוצרים לבית ולנסות לעשות זאת בעצמכם, אבל סביר להניח שיעברו כמה ימים עד שהעכבר יילכד וגם אם נילכד – מה עכשיו אתם עושים אתו?!?

לוכד עכברים במרכז יודע ללכוד את העכברים במהירות ובעיליות ע"י איתור נקודות הכניסה של העכבר לבית שלכם ואז להניח פיתיונות אפקטיביים שיימשכו את העכבר אל המלכודת שתלכוד אותו בחיים במרבית המקרים. אז יוכל לוכד העכברים לקחת אותו לשטח פתוח בטבע הרחק מהבית שלכם כדי שישוחרר לחופשי. מהיר, קצר ולעניין!

חשוב לציין שאנו מעדיפים שלא לבצע הדברת עכברים במרכז באמצעות ריסוס כיוון שאז העכבר יכול למות במקום מסתור שלא נאתר (סדק בקיר, עליית גג, פתח ביוב…) והוא ימשוך למקום נמלים וחרקים שונים יאלצו אתכם להזמין בהמשך שירות הדברה מקצועי נוסף למטרה הזאת.

איך מזמינים שירות לוכד עכברים במרכז?

אנו בחברת "הדברות ארץ" מעניקים שירותי הדברת עכברים במרכז באמצעות לוכד עכברים מקצועי משנת 2009 ושמחים על שירות שסיפקנו למאות משפחות במרכז הארץ. כדי לקבל הצעת מחיר והגעה של לוכד עכברים במרכז עד הבית שלכם חייגו עכשיו: 055-970-5269.

Call Now Button