055-9705-269

לוכד עכברים בחיפה

למרות הגודל הקטן שלו, העכבר נחשב לאחד מבעלי החיים הכי מפחידים שניתקל בהם בהפתעה. מרבית האנשים מפחדים ונגעלים מעכברים בשל סיבות פסיכולוגיות שגורמות לנו לרתיעה מהם, אך גם מסיבות מובנות, כיוון שעכברים נחשבים מפיצי מחלות וזיהומים שמסוכנים לכל אדם ובעיקר לתינוקות או קשישים. הפתרון למצב בו גיליתם עכברים בבית המגורים או בית העסק שלכם הוא באמצעות לוכד עכברים בחיפה.

לוכד עכברים בחיפה

מדוע חשוב להזמין לוכד עכברים בחיפה?

במידה וגיליתם עכבר כדאי להזמין לוכד עכברים בחיפה שילכוד אותו במהרה ויוכל לנסות ולאתר עכברים נוספים במקום. בהרבה מיקרים לא מדובר בעכבר בודד וסביר שאם יש אחד אז ישנם כמה נוספים.

עכברים מגיעים אליכם כיוון שהם מחפשים מקורות מזון. הגודל שלהם מאפשר להם להסתתר היטב מאחורי ארונות, מקררים או אפילו קופסאות מזון שונות ולכן לא קל לאתר אותם. לעתים הם פשוט עושים גיחות אל תוך הבית מחור בקיר צנרת הביוב ואז קשה עוד יותר לאתר אותם בזמן אמת.

לכידת עכברים דורשת מיומנות ולא סתם להניח מלכודת עכברים מיושנת ולקוות לטוב. אנו בצוות "הדברות הארץ" מבצעים לכידת עכברים בחיפה משנת 2009 עם עשרות לקוחות מרוצים שעזרנו להם להיפטר מהטרדה הזאת. במקרים רבים לא היה מדובר בעכבר יחיד אלא בכמה עכברים ולעתים התברר שמדובר בכלל על לכידת חולדות בחיפה. לכן חשוב לשכור שירותי חברה שמתמחה בכך.

כיצד נעשית לכידת עכברים?

חשוב לציין שאנו נוקטים בדרכים הומניות ככל שניתן בעת ביצוע לכידת עכברים בחיפה. הדברת עכברים בחיפה באמצעות ריסוס כימי של המקום או שימוש ברעלנים שונים יגרמו לעכבר להיפגע ואז למות במקום כלשהו שלא תמיד נוכל לזהות בקלות והדבר ייצור ריח רע, ימשוך חרקים וניצור לעצמו בעיה גדולה יותר.

זאת הסיבה שאנו מעדיפים שימוש של פיתיונות נגד עכברים או מלכודות נגד עכברים שיאפשרו לכידה של העכבר בחיים ויכולת לשחרר אותו בטבע הרחק מהבית או אזור הפעילות שלו. אנו מבצעים סריקה של השטח ומתאימים את הפיתיונות והמלכודות לתנאי השטח והמקום וכמובן לנקודות מפתח שיאפשרו לכידת עכבר מהירה ככל שניתן.

כיצד מזמינים שירות של לוכד עכברים בחיפה?

אנו בחברת "הדברות הארץ" מעניקים שירות של לוכד עכברים שנים רבות ויודעים כיצד לבצע זאת ביעילות ובמהירות עבורכם. אנו יודעים שמדובר בחיה לא נעימה למראה או מגע וגם מסוכנת עבור הנוכחים בבית כולל חיות מחמד אחרות אם ישנם כאלו. נשמח להגיע אליכם ולהציע שירות של לוכד עכברים בחיפה החל מ 290 שח לביקור.

לפרטים נוספים חייג אלינו בכל שעה: 055-970-5269.

Call Now Button