055-9705-269

לוכד עכברים בחדרה

גבינה צהובה היא לא הפתרון. בחרנו להתחיל בכך כיוון שחשוב לנפץ את המיתוס הישן הזה. לכידת עכברים בחדרה דורשת חברה שמעניקה שירות של לוכד עכברים בחדרה בצורה מקצועית עם פתרון מהיר ללכידה של העכבר הסורר שהגיע אליכם ואולי של כל משפחת העכברים שנוכחת במקום. עוד על לכידת עכברים, מדוע זה חשוב וכיצד לבצע זאת במהרה – במאמר הבא.

לוכד עכברים בחדרה

מדוע הגיע עכבר לבית שלנו?

התשובה לכך די טריוויאלית – העכבר מחפש מקור מזון. כנראה שהעכבר זיהה אפשרות של מזון נגיש אצלכם וגם דרכים להסתתר ולהישאר בקרבת מקום ולכן הוא התמקם אצלכם בבית. במידה וגיליתם אותו לפתע, אין טעם להתחיל להתרוצץ אחריו עם מגב או מטאטא וגם מלכודות עתיקות עם גבינה צהובה (זוכרים?) פחות יעילות ורק מסכנות אתכם. נשיכה של העכבר יכולה לגרום לכם לזיהום או מחלה ולכן רצוי להימנע מכל מגע איתם.

למה חשוב להזמין לוכד עכברים בחדרה?

עכברים יודעים להסתתר היטב וגם יהיו במקום במרבית המקרים עם עוד עכברים ולא לבד. לכן חשוב לבצע זיהוי מקצועי ומהיר של מקומות בהם הם מסתתרים בבית ולטפל בעניין לפני שיגרמו לנזק לרהיטים, למזון או ישירות לדיירי הבית. במרבית המקרים העכברים יופיעו בדירות בקומות נמוכות או בתים פרטיים שצמודים לקרקע ונוחים עבורם לגיחות אל הבית והחוצה.

כיצד מבצעים לכידת עכברים בחדרה?

הדרך הטובה ביותר לביצוע לכידת עכברים בחדרה היא באמצעות חיוג אלינו, חברת "הדברות הארץ" ולהזמין לוכד עכברים בחדרה שמיומן בכך. אנו מבצעים לכידת עכברים בשיטות הומניות שמשאירות את העכבר בחיים אך לוכדות אותו ומאפשרות פינוי שלו אל הטבע הרחק ממקום המגורים שלכם.

לוכד עכברים בחדרה יניח פיתיונות ומלכודות בנקודות אסטרטגיות על פי תנאי השטח וכמות העכברים שיש חשד ונמצאת במקום. בדרך זו העכבר ילכד ויישאר בחיים. אנו מדגישים זאת כי רבים בוחרים לבצע הדברת עכברים בחדרה באמצעות ריסוס והדבר מיותר ומסוכן. במקרה כזה הריסוס מסכן את דיירי הבית או חיות המחמד שבו וגם אם העכבר ימות לו בנקודה כלשהי באחד המדפים או מאחורי המקרר, הרי שהוא יירקב באיטיות כיוון שלא נימצא אותו ואז הוא ימשוך חרקים ומזיקים נוספים למקום.

איך מזמינים לוכד עכברים בחדרה?

כאשר אתם מזמינים לוכד עכברים בחדרה מחברת "הדברות הארץ", לוכד עכברים מיומן ומנוסה (אנו פעילים משנת 2009) יגיע אל הבית, יברר היכן זיהיתם את העכבר ויסרוק את המקום לזיהוי אפשרויות הסתתרות של העכבר. בהתאם לכך תקבלו הצעת מחיר לשירות של לכידת עכברים בחדרה בצורה מקצועית, מהירה ויעילה.

לפרטים נוספים חייג אלינו בכל שעה: 055-970-5269.

Call Now Button