055-9705-269

לוכד עכברים

כל היתרונות בהזמנת לוכד עכברים מקצועי

עכברים נחשבים בעיניי רבים כמכרסמים גועליים שיוצרים רתיעה וחשש בכל מגע עמם או במזון שהם נגעו בו והרתיעה הזאת נכונה וחכמה. עכברים נחשבים מפיצי מחלות וזיהומים ועלולים להיות מסוכנים עד כדי חיים ומוות לקשישים ותינוקות. על לכידת עכברים, פיתיונות, מלכודות וכיצד ניתן להזמין שירות של לוכד עכברים במאמר הבא.

לוכד עכברים

מדוע יש צורך להזמין לוכד עכברים?

עכברים אינן מכרסמים "רעים". הם מגיעים אל הבית שלך כי הם מחפשים אחר מקור מזון ואם הגישה לאשפה שלך או למזון שלא מכוסה היטב במטבח נגישה עבורם, אז הם מגיעים. עכברים יודעים להסתתר היטב ולצאת בעיקר למטרות של איסוף מזון ואכילה. על כן קשה לאתר אותם והם יכולים למצוא מסתור במדפים גבוהים, צנרת ביוב, סדקים בקירות ועוד מקומות שיסתירו אותם היטב.

כולנו יודעים שהפתרון של לכידת עכברים מבוסס על פיתיון במלכודת שיימשכו את העכבר למקום ואז ילכדו אותו כדי שנוכל לשחרר אותו במקום מרוחק ולהיפתר מהבעיה. העניין הוא שלא תמיד יודעים לזהות את מקור הגיחה של העכבר לבית ולכן המלכודות לא מונחות במקום אסטרטגי ולעתים מדובר על כמה עכברים שחוגגים על הבית שלך ומלכודת אחת לא תהיה מספיקה.

אלו הן הסיבות לפנות לשירותי חברה מקצועית כמו "הדברות הארץ" שתשתלח אליכם לוכד עכברים מקצועי שיוכל ללכוד את העכבר או העכברים במהירות וביעילות כדי לפתור אתכם מהמטרד הזה לטווח ארוך.

כיצד פועל לוכד עכברים מקצועי?

לוכד עכברים מיומן יחפש אמצעי זיהוי שירמזו על מקום ההסתתרות של העכבר כדי להניח את המלכודת והפיתיון במיקום הנכון ללכידה מהירה ואף להניח כמה מלכודות שכאלו כדי לוודא שאין עכברים נוספים או ללכוד גם אותם במהרה עבורכם.

הדברת חולדות

לעתים יש מי שמבקשים  פתרון של הדברת עכברים באמצעות ריסוס והפתרון הזה פחות מומלץ ותלוי בהחלטת המדביר שהזמנתם. במרבית המקרים עדיף לבצע לכידת עכבר באמצעים שמשאירים אותו חי כדי שלא ימות מהרעל בפינה נסתרת של הבית ואז ימשוך נמלים, תיקנים וחרקים אחרים למקום. בדרך זו תיפטרו מהעכבר אבל תעברו לבעיה חמורה אפילו יותר.

אנו מעדיפים לבצע לכידת עכברים באמצעות לוכד שיכול לשחרר אותו בחיים הרחק מהבית שלכם ולהשאיר את השטח "נקי" לחלוטין.

כיצד מזמינים שירות של לכידת עכברים מהדברות הארץ?

אנו מעניקים שירות של לכידת עכברים משנת 2009 עם מאות בעלי דירות מרוצים בכל הארץ. אנו זמינים במספר 055-970-5269 מסביב לשעון ונשמח להעניק לך שירות אדיב מקצועי.

Call Now Button